Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Cornered Audio Aktywny głośnik z Bluetooth 5.0 - zasięg do 30m, 2x 60W przy 4 OHM

  • 4 023,00 zł
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

Seria A - Aktywne Głośniki Bluetooth

 

A3 to aktywny głośnik Bluetooth przeznaczony do dyskretnej instalacji w rogach lub na ścianach i sufitach w Twoim domu. Oferując zarówno łączność BT, jak i wejście przewodowe, może poprawić dźwięk z telewizora i nadal być dostępnym przez BT, automatycznie miksując między nimi. Albo może to być po prostu główny głośnik w salonie. kuchni, wypełniający każde pomieszczenie świetnym dźwiękiem!

 

 

Cornered Audio oferuje estetyczne głośniki do Smarthomes, kina domowego i systemów Hi-Fi. Dzięki unikalnej 90-stopniowej trójkątnej konstrukcji, głośniki CORNERED są eleganckie i dyskretne, a jednocześnie zapewniają bezkompromisowy, angażujący dźwięk z dynamiką i szczegółami.

 

Dzięki światowej klasy duńskiej inżynierii akustycznej, naszą specjalnością jest dostosowanie akustyki do pozycji narożnej lub na ścianie i stworzenie prawdziwie wypełniającego pomieszczenia dźwięku. Nasze głośniki przeciwstawiają się ich kompaktowym rozmiarom i są jednymi z najgłośniejszych głośników do montażu powierzchniowego na świecie. Dostarczą, bez względu na to, jaki rodzaj muzyki preferujesz.

 

Zapomnij o wspornikach i umieść je prosto na ścianie lub suficie - lub oczywiście - w rogu. Dzięki opatentowanej konstrukcji głośniki CORNERED zadowolą zarówno oczy, jak i uszy i zapewnią Ci rozrywkę przez lata doskonałą jakością muzyki.

 

 

 

 

 

 

AKTYWNY BRAT C3

 

Cornered A3 to instalowalny aktywny dwukierunkowy głośnik z Bluetooth 5.0, przeznaczony do instalacji w pomieszczeniach mieszkalnych. A3 można zamontować równo w rogu - zarówno pionowo, jak i poziomo - bez wsporników. Antena ma rozszerzony zasięg 30 metrów, dzięki czemu można chodzić po pokoju bez rozłączania się. Wbudowany wzmacniacz zapewnia 2x60 watów, dzięki czemu A3 może zasilać pasywne C3 przez terminal wyjściowy głośnika, oba działające w sumowanym stereo. Dzięki szerokiej i jednolitej dyspersji, doskonałej klarowności i silnej dynamice, A3 posiada wszystkie walory dźwiękowe pasywnych głośników Cornered. Szafka ma zintegrowane punkty montażowe i montuje się równo ze ścianami i sufitami bez wsporników, a kabel zasilający jest wpuszczany z tyłu szafki. A3 to estetyczne i bardzo dobrze brzmiące rozwiązanie dla Twojego domu.

 

 

Łatwy w instalacji

 

 

Narożne głośniki elegancko montowane na ścianach i sufitach. Punkty montażowe są zintegrowaną częścią projektu, dyskretnie ukrytą za przednią pokrywą, dzięki czemu nie ma wspornika zajmującego miejsce za głośnikiem.

Głośniki mieszczą się pionowo w rogu, poziomo między ścianą a sufitem, nad lub pod telewizorem jako kanałem środkowym i oczywiście za kanapą jako głośnikiem tylnego kanału.

Jeśli nie chcesz montować głośników na ścianie, masz również możliwość umieszczenia ich jak tradycyjnych głośników na półce lub na meblu. I to też jest całkowicie w porządku. Pozwolimy, aby to zajmowe od ciebie.

 

Dane techniczne:

 

Moc wyjściowa wzmacniacza: 2x60 watów przy 4 omów

Maksymalny SPL, długoterminowy: 105 dB

Maksymalny SPL, szczyt: 111 dB

Pasmo przenoszenia: 55-25.000 Hz

Napięcie: 110-240V / 50-60 Hz

THD: < 0,03%

Sygnał do szumu: > -93 dB

Waga 2,7 kg

(WxSxG) 371x174x124mm