Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Bang & Olufsen Beosound A9 5.G Gold Tone B Potężny, bezprzewodowy głośnik o kultowej konstrukcji. Jednopunktowy system muzyczny i ikona współczesnego designu z potężnym dźwiękiem i konfigurowalnym designem.

  • 16 739,00 zł
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

Nieskończony krąg dźwięku, designu i kunsztu.


Oto słowa Øivinda Alexandra Slaatto, projektanta, który stworzył Beosound A9:

 

„Dzięki A9 chciałem stworzyć ponadczasową klasykę, coś, co jest piękne pod każdym kątem i przez cały czas. Inspiracją dla A9 był dźwięk i muzyka. A9 składa się z bardzo niewielu elementów, które są używane w jak największym stopniu i wykonane z najlepszych materiałów; wysokiej jakości drewna, wysokiej jakości tworzyw sztucznych, wysokiej jakości aluminium i bardzo dobrej tkaniny.”

 

 

 

 

Wypełnij dowolną przestrzeń kultowym dźwiękiem.


Beosound A9 wypełni każde pomieszczenie szczegółowym dźwiękiem Bang & Olufsen Signature dzięki potężnemu, 480-watowemu wzmacniaczowi. Wbudowana adaptacja pomieszczenia idealnie dopasowuje dźwięk do otoczenia, dzięki czemu możesz słuchać muzyki zgodnie z zamierzeniami artystów.

 

Dopasowuje się.


Dni ukrywania głośników już się skończyły. Zaprojektowaliśmy Beosound A9 jak piękny mebel — ze starannie dobranych materiałów i w bezkompromisowej dbałości o szczegóły. Rezultatem jest kultowy projekt, który możesz umieścić w dowolnym miejscu swojego domu.

 

 

 

 

 

Oszałamiająca muzyka w Twoim domu


Połącz Beosound A9 z ulubionymi usługami strumieniowania muzyki (np. Spotify, Apple Music, Tidal), i uzyskaj wspaniały dźwięk w Twoim domu. Przesyłaj muzykę do każdego pomieszczenia, łącząc głośniki bezprzewodowe i stwórz własny system multiroom. Beosound A9 posiada wbudowany Chromecast™, AirPlay 2, Beolink Multiroom i Bluetooth.

 

 

Aktywna kompensacja pokoju

 

A9 działa tam, gdzie jest w pokoju, aby zapewnić doskonałe odtwarzanie, za każdym razem. Zapewnienie, że basy, średnie i wysokie tony nigdy nie są zbyt przytłaczające lub słabe. Gdziekolwiek go umieścisz, daje wyróżniający się występ. Bez rozmycia. Po prostu czysty, czysty dźwięk. Jak zamierzał artysta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tryb dźwięku? Zestaw.

 

Czas na rozrywkę? Wybierz bas. Chwila na relaks?  Na przykład, gdy nadszedł czas na swój ulubiony podcast. Aplikacja B&O zapewnia konfigurowalny dźwięk, w zasięgu ręki.

 

 

 

 

 

Bezproblemowe przesyłanie strumieniowe

 

Wprowadź wszystkie swoje głośniki do kręgu dzięki bezproblemowej łączności i intuicyjnemu przesyłaniu strumieniowemu. Twoje ulubione utwory, w twoich ulubionych miejscach.