Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Argon Audio Tempo A4 Para Obsługa Bluetooth aptX i AAC dla wysokiej jakości transmisji strumieniowej

  • 1 099,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

TEMPO A4 to głośniki aktywne warte swojej ceny!

 

Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć słuchanie, znajduje się w pudełku, a dzięki wbudowanemu streamingowi Bluetooth, wejściom analogowym i cyfrowym, możesz podłączyć prawie wszystko do tych cudów dźwięku.

– Kompaktowa forma w minimalistycznym duńskim wzornictwie
– Obsługa Bluetooth aptX i AAC dla wysokiej jakości transmisji strumieniowej
– Wejścia cyfrowe obsługujące dźwięk High-Res do 24-bit/96kHz
– Potężny wzmacniacz klasy D o mocy 2 x 35 W
– Dostępny w kolorach: czarny, biały

 

 

Najlepszy stosunek jakości do ceny


Podczas procesu projektowania TEMPO A4, cały czas mieliśmy na uwadze jedną rzecz:
Wszystko co robimy musi być w imię wydajności! Zaprojektowane i skonstruowane w Danii, spędziliśmy niezliczoną ilość godzin na ich dostrajaniu aż do momentu, gdy zrobiliśmy to naprawdę dobrze.
Rezultatem jest piękny kompaktowy aktywny zestaw głośnikowy z Bluetooth i innymi wejściami oraz rewelacyjną jakością dźwięku, oraz wygląda jak należy.

 

 

 


Nowoczesne połączenia


 TEMPO A4 został zaprojektowany jako nowoczesny system stereo. Wszystko czego potrzebujesz jest w pudełku. Otrzymujesz dwa wejścia cyfrowe do podłączenia twojego TV, streamera lub konsoli, oraz klasyczne wejście analogowe do podłączenia twojego odtwarzacza CD. Możesz również podłączyć gramofon do tego wejścia, ale pamiętaj, że potrzebujesz gramofonu z wbudowanym układem RIAA lub oddzielnego stopnia gramofonowego, aby podłączyć go do TEMPO.
Nasz własny TT posiada wbudowany układ RIAA i jest idealnym wyborem!

 


Mnóstwo mocy

 


Wzmacniacz i przetworniki wewnątrz tych głośników zostały podrasowane i dostrojone do siebie w celu zapewnienia maksymalnej wydajności. Nie znajdziesz oddzielnego zestawu głośników i wzmacniacza, który brzmiałby tak dobrze jak te w tej cenie. Potężny wzmacniacz o mocy 2 x 35 W w połączeniu z wydajnymi przetwornikami głośników zapewnia imponującą siłę uderzenia i czystość dźwięku.

 


Konstrukcja przyjazna dla portfela

 


TEMPO A4 są tak małe i zgrabne, że powinieneś być w stanie umieścić je w dowolnym miejscu, tak by ewentualni niedowiarkowie nie zauważyli zmiany wystroju. Podjęliśmy niezliczone decyzje optymalizujące jakość wykonania i dźwięku przy jednoczesnym utrzymaniu ceny na poziomie absolutnego minimum.

 


Specyfikacja techniczna

 


Głośnik wysokotonowy: 1″ miękka kopułka
Basy/średniotonowe: 4″
Moc wyjściowa: 2 x 35 Watt
Wzmacniacz klasy D
Zakres częstotliwości: 60-20.000 Hz ± 3dB
Wejścia: 2 x optyczne cyfrowe (obsługuje dźwięk high-res do 24-bit/96kHz), wejście liniowe stereo (L / R RCA), Bluetooth LL – Low Latency (aptX i AAC)
Wyjście subwoofera
Selektor wejść na tylnej ściance (również za pomocą pilota)
Automatyczne włączanie zasilania na wszystkich wejściach
Kabel głośnikowy, 3 metry w zestawie
Wymiary: 14,8 x 21,5 x 18,9 (WxHxD)
Waga: 5,8 (zestaw)