Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Garvan Acoustic 120EA-W Cement Oświetlenie LED

  • 9 428,00 zł
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

Głośnik zewnętrzny SN120 


Głośnik zewnętrzny SN120 jest przeznaczony do instalacji w ogrodach i na tarasach, zapewniając doskonałe wrażenia dźwiękowe na zewnątrz. Dzięki minimalistycznemu wzornictwu i maksymalnej mocy oferowanej w najmniejszym rozmiarze wzbogaca najlepsze przestrzenie zewnętrzne. Naturalny i lekki dźwięk 360 ° zapewnia doskonałe wrażenia słuchowe.

 

Obudowa produktu wykonana jest z betonu licowego, który został opracowany przy użyciu specjalnej mieszanki, nadającej produktowi jednolity i niepowtarzalny, teksturowany wygląd.

 

 

 

 

Cement

 

Obudowa produktu wykonana jest z odsłoniętego betonu, który został opracowany przy użyciu specjalnej mieszanki, nadającej artefaktowi niepowtarzalny i niepowtarzalny teksturowany wygląd. Formuła materiału jest wynikiem dokładnego doboru wysokowydajnych środków wiążących i naturalnych elementów łączących, które są wydobywane z masywnych kopalni skał, a następnie drobno spękane i przesiane.
Proces kształtowania materiału betonowego użytego do produkcji produktu wykorzystuje wyłącznie energię elektryczną ze źródeł odnawialnych.

Waga 28 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doskonałe wrażenia słuchowe na zewnątrz


Podchodzimy do każdego aspektu projektowania i budowy w celu zapewnienia najwyższej jakości dźwięku na zewnątrz. Dźwięk jest naturalny, lekki i rozchodzi się we wszystkich kierunkach, minimalizując liczbę wymaganych głośników, dzięki soczewce akustycznej i maksymalnemu stosunkowi mocy do wielkości. Zaprojektowane przez firmę Garvan głośniki zewnętrzne są w 100% wyprodukowane we Włoszech i wyposażone w najnowocześniejsze komponenty elektroniczne.

 

 

Solidność

 

Wykonany z materiałów odpornych na najcięższe warunki pogodowe, takie jak deszcz, słońce, mróz i sól, SN120 to głośnik zewnętrzny, którego urok pozostaje niezmieniony w czasie, a wszystkie komponenty objęte są 3-letnią gwarancją.

 

Dostosowywanie

 

Oprócz standardowych kolorów białego, zielonego i szarego, na życzenie dostępna jest powłoka Corten® lub lakierowana we wszystkich kolorach RAL, aby spełnić życzenia naszych klientów.

 

Oświetlenie LED

 

Dioda LED


Rozjaśnij swój dźwięk opcjonalnym białym lub RGB LED.
Oprócz oświetlenia otoczenia, światło LED zastosowane w głośniku ogrodowym SN120 wypełnia pomieszczenia wyjątkowymi efektami świetlnymi, dekorując i oznaczając chodnik w elegancki i wyrafinowany sposób.

 

Temperatura barwowa białej diody LED: 3000K


Moc: 12 W
Zasilanie: 24 V”

 

SN 120EA - Cement

8 ohm / 100 V
Moc RMS: 120 W
Moc maksymalna: 240 W
Skuteczność: 92 dB SPL
Pasmo przenoszenia: 40 - 19 000 Hz
Wymiary: 26 x 26 x 63 cm
Waga: 28 kg
Opcjonalne podświetlenie LED białe lub RGB
Materiał: Beton