Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

DALI BluOS NPM-1 Bluesound module

  • 2 299,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

BluOS NPM-1


BluOS to bezprzewodowy ekosystem, który zapewnia pełną kontrolę nad tym, jak i gdzie słuchasz muzyki, umożliwiając korzystanie z wybranego źródła, a także dając możliwość rozszerzenia muzyki do więcej niż jednego pokoju. Innymi słowy, BluOS sprawia, że słuchanie muzyki jest proste i łatwe.

 

Prosta instalacja


Konfiguracja systemu BluOS nigdy nie była prostsza. Wystarczy podłączyć urządzenia z systemem BluOS za pośrednictwem sieci domowej bezprzewodowo lub kablowo, co oznacza, że nie musisz się martwić o kable leżące wszędzie dookoła lub mające bezpośrednie połączenie z komputerem.

 

MQA Certified


The wireless CALLISTO system is now MQA Certified by MQA Ltd. This applies to the DALI CALLISTO products installed with the optional BluOS NPM-1 plug-in module.

MQA’s award-winning technology captures 100% of the original recording and packages it in a file small enough to stream. Streamed by BluOS to the wireless CALLISTO system’s no-loss fully digital audio transfer, every little detail in the MQA file will find its way to the ear of the listener.

The BluOS NPM-1 module is an optional feature that is added to the CALLISTO Sound Hub, and offers you access to BluOS - a proprietary hi-res wireless networking ecosystem by Lenbrook International. This means you can take advantage of the rich world of multi-room music streaming and modern control options that include smartphone apps, integration with smart home control systems and popular voice assistants.

BluOS was an early adopter of the MQA technology and the DALI CALLISTO loudspeakers now join the nearly 30 other BluOS Enabled products by NAD Electronics and Bluesound as MQA Certified.

Already acquired DALI Sound Hubs, which includes a BluOS NPM-1 module, will automatically be updated with the MQA technology.

 


Funkcjonalność streamingu


Dzięki dostępowi do wielu popularnych internetowych serwisów streamingowych oraz aplikacji radia internetowego wbudowanych w BluOS, masz bezpośredni dostęp do milionów utworów oraz zyskujesz swobodę słuchania, czego tylko chcesz.


Biblioteki muzyczne


Łącząc się z komputerem lub serwerem NAS i udostępniając swoją kolekcję muzyki lub streamując muzykę zapisaną na telefonie lub tablecie przez Wi-Fi lub Bluetooth - zależy wyłącznie od Ciebie, z którego źródła chcesz korzystać.


Funkcjonalność multi room


Umożliwia równoczesne odtwarzanie różnych utworów, każdy w innym pomieszczeniu lub grupowanie urządzeń obsługujących BlueOS i słuchanie ulubionej piosenki zsynchronizowanej w pokojach w całym domu.

 

SZCZEGÓŁY PRODUKTU


Konfiguracja systemu BluOS jest prosta, ponieważ można podłączyć do siebie wiele urządzeń z systemem BluOS, takich jaki DALI Sound Hub, za pośrednictwem sieci Wi-Fi, przewodowo lub bezprzewodowo.

Możesz łatwo uzyskać dostęp do muzycznych serwisów streamingowych i nie musisz mieć dostępu do komputera, aby jednocześnie odtwarzać muzykę zsynchronizowaną lub inną muzykę jednocześnie. BluOS bezprzewodowo przesyła muzykę w rozdzielczości do 24 bitów / 192 kHz z wysoką częstotliwością, bez opóźnień i utraty jakości dźwięku.

Za pośrednictwem Wi-Fi lub Bluetooth możesz uzyskać dostęp do muzyki z komputera, telefonu, tabletu lub dysku podłączonego do sieci (NAS) i udostępniać ją. Możesz też użyć uniwersalnego dostępu do ogromnej biblioteki muzycznej dostępnej w wielu muzycznych serwisach streamingowych i aplikacji radia internetowego, które są wbudowane w BluOS NPM-1.

 

MULTI-ROOM


BluOS jest kompatybilny z dowolnym urządzeniem. System z obsługą BluOS, taki jak DALI CALLISTO, ułatwia podłączanie, zarządzanie i kontrolowanie muzyki w sieci w podłączonym domu za pomocą smartfona, tabletu, komputera stacjonarnego lub dedykowanego kontrolera CI.

BluOS to system multi room w tym sensie, że można odtwarzać muzykę w jednym lub kilku pokojach jednocześnie i decydować, czy odtwarzać tę samą piosenkę jednocześnie we wszystkich pokojach czy inną piosenkę w każdym pokoju. Wymaga to jednak posiadania urządzenia z obsługą BluOS i głośników w tych pokojach, w których chcesz odtwarzać muzykę.

 

 

APLIKACJA BluOS


Dzięki aplikacji BlueOS masz pełną kontrolę nad muzyką, którą chcesz odtwarzać. Utwory są odtwarzane natychmiast po dotknięciu oraz można tworzyć i edytować listy odtwarzania od ręki, dodając utwory lub albumy do kolejki odtwarzania. Możesz także zapisywać listy odtwarzania w aplikacji i słuchać ich w dowolnym momencie.

Aplikacja umożliwia sterowanie muzyką i regulowanie głośności w dowolnym pomieszczeniu. Możesz także sprawdzić jakość muzyki, którą streamujesz, i upewnić się, że masz najlepszą możliwą jakość odsłuchu, jak również możesz znaleźć szczegółowe informacje o artystach wraz z bogatą w detale grafiką albumu.

Aplikacja pozwala cieszyć się mnóstwem utworów z ulubionych serwisów muzycznych oraz dostroić się do ulubionych stacji radiowych i podcastów z całego świata. Niezależnie od tego, czy utwory przechowywane są na smartfonie, tablecie czy laptopie, możesz uzyskać dostęp do swojej muzyki na każdym odtwarzaczu z obsługą BlueOS w domu. Wszystko, co musisz zrobić, to dotknąć piosenki, którą chcesz usłyszeć, i wybrać, który z produktów z obsługą BlueOS ma być wykorzystany.