YAMAHA SR-C20A Soundbar SR-C20A

  • Dodaj recenzję:
  • 21711
  • Producent: Yamaha
  • Czas realizacji: Zapytaj o dostępność!

 

YAMAHA SR-C20A


Soundbar SR-C20A to kompaktowa konstrukcja, która mimo swoich stosunkowo niewielkich rozmiarów potrafi to, czego nie potrafią głośniki telewizora – wypełnić przestrzeń angażującym dźwiękiem, który otacza słuchacza docierając do niego ze wszystkich stron.

 

 

Za sprawą technologii Virtual Surround już w chwilę po włączeniu soundbaru można zanurzyć się w emocjonującym dźwięku przestrzennym. Po ustawieniu SR-C20A, np. przed telewizorem lub ekranem komputera stacjonarnego, tworzone jest wirtualne pole dźwięku, które odwzorowuje efekty dźwiękowe docierające z lewej i prawej strony, z tyłu, a także na wprost, dzięki czemu można cieszyć się bogatym, emocjonującym brzmieniem, niemal tak jak w kinie.

Fantastyczny dźwięk to m.in. efekt zastosowania wbudowanego subwoofera oraz dwóch biernych radiatorów. Dodatkowo funkcja „Rozszerzenie basu” wzmacnia każdy sygnał niskotonowy, dzięki czemu SR-C20A zapewnia bogaty i mocny bas. A to nie wszystko. Projektanci Yamahy poszli o krok dalej i zadbali również o łatwość wychwycenia dialogów i wokali. Funkcja Clear Voice automatycznie wyróżnia ludzki głos, m.in. narrację, spośród innych dźwięków, zwiększając głośność wyłącznie ludzkich głosów.

 

 

 

Soundbar Yamaha SR-C20A jest doskonałą propozycją także dla graczy. Specjalny tryb dźwiękowy Gra uwydatnia lokalizację poszczególnych efektów dźwiękowych, zapewniając wciągające wrażenia podczas rozgrywek komputerowych. Co więcej, nawet przy niskim poziomie głośności po połączeniu soundbaru z komputerem można cieszyć się wyraźnym dźwiękiem przestrzennym.

 

Z szerokością wynoszącą jedynie 60 cm, ten kompaktowy soundbar można z łatwością ustawić w niemal dowolnym miejscu, zarówno przed monitorem komputera stacjonarnego, jak i przed telewizorem z płaskim ekranem. W parze z łatwością instalacji idzie także prostota obsługi. Dzięki nowo opracowanej aplikacji Sound Bar Remote zarządzanie rozrywką jest jeszcze łatwiejsze. Aplikacja pozwala przełączać treści, tryby dźwiękowe, aktywować funkcje Clear Voice i „Rozszerzenie basu”, a także wydawać proste komendy włącz/wyłącz – wszystko w intuicyjny i łatwy sposób z poziomu smartfona/tabletu.

 

DANE TECHNICZNE


Moc 100 W (Front L/R: 20 W × 2-ch, wbudowany subwoofer: 60 W)
Ilość przetworników
Front L/R: 4.6 cm cone × 2, wbudowany subwoofer: 7.5 cm cone × 1
Wejścia / wyjścia
Wejścia
Analogowe RCA, Cyfrowe Optyczne
Wyjścia
HDMI
Dodatkowe funkcje
Dekodery dźwięku przestrzennego
Dolby Audio
Konwersja / skalowanie wideo
Nie
Bezprzewodowe strumieniowanie
Tak (Bluetooth)
Automatyczna kalibracja
Nie
Subwoofer w zestawie
Nie
Inne
Możliwość zawieszenia na ścianie
Tak (uchwyt opcjonalny)
TV Remote Repeater
Nie
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm
postawiony przed tv: 600 × 64 × 94; zamontowany na ścianie: 600 × 64 × 102
Waga kg
1.8
Dostępne kolory
Biały, Czarny
Inne
W zestawie: pilot, przewód zasilający, kabel optyczny, dystanse, szablon montażowy