Velodyne DB-8 Moc dynamiczna 800 W Moc RMS 300 W

  • Dodaj recenzję:
  • 22413
  • Producent: Velodyne
  • 3 690,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

 

 

Seria Deep Blue Mały i dystyngowany

 

Seria Deep Blue (DB) to zupełnie nowa koncepcja subwoofera oparta na technologiach Velodyne Acoustics z nowoczesną stylistyką, niezrównaną wydajnością oraz dynamiczną i dokładną mocą wyjściową.

 

 

Nowa technologia przetworników i nowy projekt wzmacniacza.


Dostępna w wersjach 8 ”, 10”, 12 ”i 15”, ta nowa linia subwooferów DB jest poprzednikiem odnoszącej sukcesy serii SPL I, o bardzo małej obudowie zamkniętej obudowie.

 

Całkowicie nowa, sztywno usztywniona konstrukcja zamkniętej obudowy z MDF z przednim głośnikiem niskotonowym, która ma wpływ na wydajność bez żadnego hałasu z obudowy. Dzięki temu niewielkiemu rozmiarowi łatwo jest zintegrować go z konfiguracją odsłuchową. Przetwornik o dużym wychyleniu z masywnym podwójnym magnesem ferrytowym i zoptymalizowaną technologią silnika wewnętrznego, wykorzystujący 4-warstwową cewkę drgającą dla maksymalnej mocy wyjściowej przy ekstremalnie niskich zniekształceniach, zgodnie z zasadami projektowania Velodyne Acoustics. Doskonała jakość basów zapewniająca głębsze i dokładniejsze brzmienie basów. Wejścia liniowe i głośnikowe umożliwiają podłączenie tego subwoofera do niemal każdego domowego systemu audio.

Możesz użyć zmiennej zwrotnicy i kontroli fazy, aby precyzyjnie dostroić wyjście subwoofera, aby bas idealnie komponował się ze średnimi i wysokimi tonami pochodzącymi z głównych głośników, dostosowując pasmo niskich częstotliwości subwoofera do akustyki pomieszczenia.

 

 


Aby osiągnąć niezwykle głęboką, ale potężną i niezniekształconą reprodukcję głębokiego basu, nic nie zostało pozostawione przypadkowi. Ściany obudowy o grubości do 2,5 cm z przednią ścianką o grubości 5 cm zostały dodatkowo i specjalnie usztywnione wewnątrz, aby zredukować rezonanse obudowy do absolutnego minimum. Dzięki zamkniętej konstrukcji obudowy - specjalność Velodyne Acoustics - szum przepływu portu przez otwory bass-reflex jest całkowicie wyeliminowany.Szczegółowy wysiłek projektowy dla obudowy był również niezbędny, aby zapewnić odpowiednie środowisko pracy dla nowego, niezwykle wydajnego przetwornika PP High Excursion z czterowarstwową, wentylowaną cewką drgającą. Napędzane przez Velodyne Acoustics sprawdzoną technologię wzmacniaczy klasy AB o szczytowej wydajności do 1000 watów (DB-15), subwoofery serii DB tworzą imponującą podstawę niskich częstotliwości z maksymalną kontrolą i doskonałą dynamiką w kompaktowej obudowie.

 

 

 

 Wszystkie główne opcje połączeń są dostępne do integracji z prawie każdym domowym systemem audio. Dzięki zintegrowanej zmiennej zwrotnicy i połączeniom dla poziomu liniowego i poziomu głośników oraz wejściu LFE dla procesorów żadne życzenia nie pozostają niespełnione. Bezstopniowa regulacja fazy zapewnia precyzyjne taktowanie i precyzyjne dostrojenie do głównych głośników.

 

 

 

 

 

Dane techniczne:

 

Przetwornik: 8-calowy 
Wzmacniacz: klasa AB Dynamiczny 800 watów 300 W RMS
Pasmo przenoszenia (ogólnie): 18 - 300 Hz
Pasmo przenoszenia (± 3 dB): 32 - 180 Hz
Zamknięta obudowa MDF z
Przednia przegroda 2 "
Zwrotnica górnoprzepustowa: pełny zakres
Zwrotnica dolnoprzepustowa: 50-180 Hz regulowany (12 dB / oktawę)
Faza: regulowana w zakresie 0-180 stopni
Struktura magnesu: podwójny silnik ferrytowy
Cewka drgająca: czterowarstwowa, 52 mm
Stożek: wzmocniona membrana PP
Wyjścia:
Pozłacane LFE RCA
Wejścia:
Pozłacane stereo RCA
Wejście liniowe / wejście LFEw
Kratka: Tkanina na okrągłej ramie MDF
Zasilanie: wł. / Wył. / Auto
Wymiary wysyłki:
33 x 35 x 33 cm
Wymiary (wys. X szer. X gł.):
Zawiera stopy i złącza
28,0 x 26,0 x 29,0 cm
Waga przesyłki: 10,2 kg