TEAC TN-180BT gramofon biały

  • Dodaj recenzję:
  • 15587
  • Producent: TEAC
  • 949,00 zł
  • Oblicz

TEAC TN-180BT

Gramofon Bluetooth dla entuzjastów muzyki

 

 

Gramofon TEAC TN-180BT dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth zapewnia nowy sposób słuchania płyt winylowych. Wystarczą jedynie głośniki lub słuchawki Bluetooth, aby móc rozpocząć odkrywanie swojej ulubionej muzyki zapisanej na winylowych krążkach. To najprostszy sposób emocjonowania się analogowym dźwiękiem.

Wysoka jakość dźwięku, trzy prędkości odtwarzania

Model TN-180BT został opracowany z myślą o entuzjastach muzyki. Paskowy napęd pozwala uzyskać czystszy dźwięk niż w gramofonach z bezpośrednim napędem, natomiast wybieralne wyjścia, Phono, liniowe lub Bluetooth, umożliwiają podłączenie TN-180BT do dowolnego wzmacniacza, aktywnych głośników lub urządzeń Bluetooth. Funkcjonalność gramofonu zwiększa obsługa trzech prędkości (33/45/78 obr./min.) oraz mechanizm auto-return, dzięki któremu po zakończeniu odtwarzania ramię automatycznie powraca do spoczynkowej pozycji.

 

 

W przeciwieństwie do wielu niedrogich konstrukcji, model TEAC-a wyposażony jest w drewnianą podstawę z płyty MDF o wysokiej gęstości, która tłumi wibracje i zapewnia przejrzystszy, bogatszy dźwięk. TN-180BT dostarcza prawdziwe brzmienie płyt winylowych, dzięki czemu jest bardzo dobrą propozycją zarówno dla osób, które zaczynają swoją przygodę z analogową muzyką, jak i dla tych, którzy kolekcjonują czarne krążki już od wielu dekad.

 

 

Dane Techniczne

Typ ramienia - Klasyczne
Typ wkładki - MM
Stosunek sygnał/szum > 64 dB (A-weighted, 20kHz, LPF)
Odczyt płyty - Automatyczny

Sekcja napędu
Prędkość obrotowa - 33 1/3, 45, 78
Przeniesienie napędu - Pasek

Inne
Wyjście USB - Nie
Wbudowany przedwzmacniacz - Nie
Pokrywa w komplecie - Tak

Zasilanie
Pobór mocy (max) <1.5
Pobór mocy (standby) <0.2

Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm - 420 × 105× 356
Waga - 4,9 kg