Tannoy Eaton Kolumna głośnikowa podłogowa

  • Dodaj recenzję:
  • 21362
  • Producent: TANNOY
  • 13 999,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Eaton - Kolumna głośnikowa podłogowa

Tannoy LEGACY EATON – legendarny dźwięk w nowoczesnym wydaniu

Firma Tannoy wprowadza do swojej oferty kolumny głośnikowe w serii LEGACY, która powstała w oparciu o studyjne produkty, bardzo lubianej i cenione w latach 70 serii TANNOY HPD.

Najmniejszy model z serii, EATON, to regałowa kolumna wyposażona w duży 10 calowy głośnik Dual Concentric, doskonałą zwrotnicę z regulacją efektywności i częstotliwości odcięcia wysokich tonów i pozłacane gniazda głośnikowe. Wszystko to zapewnia dostarczenie legendarnych właściwości dźwięku serii HPD, nowej generacji miłośników muzyki.

Kolumny Tannoy LEGACY EATON to nie tylko kopia oryginału, zachowująca klasyczny wygląd, ale najnowsza jego wersja pełna pożądanych cech wynikających z ewolucji samych przetworników i wzrostu jakości elementów elektronicznych. Każda obudowa wykonana jest ręcznie w Coatbridge w Szkocji. Zbudowana jest z solidnych płyt MDF pokrytych naturalnych fornirem i wyposażona w stabilizujące, 12 milimetrowe gumowe nóżki.

 

 

10 calowy agregat Dual Concentric o wytrzymałości 400W, z łatwością dostarczy dynamicznego dźwięku o szerokim spektrum odtwarzanych częstotliwości, przy zachowaniu wszelkich zalet punktowego źródła dźwięku. Prezentowana przejrzystość i dokładność reprodukcji, całkowity brak podbarwień, godny jest najlepszych monitorów studyjnych.

 

Zwrotnica zastosowana w LEGACY EATON jest fizycznie podzielona na podzakresy. Perfekcyjnie separowane sygnały audio przeznaczone dla przetwornika niskotonowego i wysokotonowego zapewniają klarowne i naturalne odtwarzanie muzyki. Regulowana zwrotnica pozwala precyzyjnie dopasować brzmienie kolumn do warunków akustycznych panujących w pokoju odsłuchowym. EATON wyposażone są w podwójne, pozłacane 24 karatowym złotem, łącza głośnikowe WBT, zapewaniające podłączenie bi-wiring lub bi-amping, a dodatkowy piąty zacisk pomoże zredukować interferencje częstotliwości radiowych (RF) i poprawić klarowność średnich tonów.

 

 

Heritage Book-Shelf 10 "Podwójny koncentryczny głośnik Hi Fi oparty na słynnej konstrukcji HPD

 

 

 

Moc maksymalna: 400W
Dual Concentric: 1x254 mm, 1x33 mm
Pasmo przenoszenia: 40Hz - 30kHz (±6 dB)
Czułość: 89dB/1W/1m
Impedancja: 8 Ω

 

Cena za sztukę/dostępne jako para