Sonos PLAY:1 biały bezprzewodowy system muzyczny

  • Dodaj recenzję:
  • 15836
  • Producent: Sonos
  • 799,00 zł
  • Oblicz

Sonos PLAY:1 System Muzyczny Biały

Elegancka, uniwersalna konstrukcja PLAY:1 w łatwy sposób dopasuje się do każdego pomieszczenia, gdzie chcesz słuchać muzyki. Będziesz zaskoczony jak potężny dźwięk usłyszysz, niezależnie od miejsca.

 

 

TERAZ MOŻESZ SŁUCHAĆ.

PLAY:1 posiada specjalnie dostrojone przetworniki i zapewnia bogate, mocne brzmienie, z krystalicznie czystymi wysokimi tonami i głębokim basem – idealna muzyka w klasie HiFi.


CAŁA TWOJA MUZYKA, RAZEM W JEDNYM MIEJSCU 

 

 

Niezależnie od tego w ilu miejscach składujesz swoją muzykę, ani ilu serwisów muzycznych używasz, Sonos App pozwala na dostęp do niej w jednym wygodnym miejscu.


STREAMUJ CAŁĄ MUZYKĘ ŚWIATA. 

Ciesz się ogromem dostępnej muzyki – twoją biblioteką iTunes®, ulubionymi serwisami muzycznymi (TIDAL, Spotify, Deezer) i ponad 25.000 darmowymi stacjami radia internetowego, programami i podcastami. Wszystko za pomocą wygodnej aplikacji na twoim kontrolerze. Odtwarzaj tą sama muzykę w każdym pomieszczeniu w idealnej synchronizacji – lub w każdym pokoju inną – z dowolnego źródła

* dostępność serwisów muzycznych jest zależna od regionu

 

ZAPROJEKTOWANE PRZEZ SONOS

Urządzenie, jak i oprogramowanie z nim współpracujące zostało zaprojektowane przez Sonos, aby możliwe było odtwarzanie bogatego, mocnego brzmienia, dźwięku HiFi o kryształowej czystości przy każdym poziomie głośności.

 

 

DOM PEŁEN MUZYKI ZACZYNA SIĘ TUTAJ

PLAY:1 jest klockiem w całym systemie multi-room Sonos, pozwalającym jego budowę od pojedynczego elementu i rozbudowę później. Odtwarzaj ten sam utwór wszędzie lub wybierz różne utwory do różnych pomieszczeń.

ŁATWY W USTAWIENIU, KONTROLI I ROZBUDOWIE

Przeszukuj, poznawaj i odtwarzaj muzykę przy użyciu darmowych aplikacji Sonos Controller App dla twojego smartfona AndroidTM, urządzeń iPhone®, iPod touch® lub iPad®, komputera Mac lub PC. Ponieważ jest to modułowy system, możesz w prosty sposób dodawać muzykę do większej ilości pomieszczeń za pomocą dwóch przycisków.

 


- PLAY:1 dostarcza wszystkie unikatowe funkcjonalności dostępne wyłącznie w bezprzewodowym systemie Sonos HiFi, a które są obecne w pozostałych odtwarzaczach SONOS PLAY:3™, SONOS PLAY:5™, SONOS PLAYBAR™, a także więcej:

- kontroluj swoje ulubione źródła muzyki i sposób jej słuchania dzięki darmowej, intuicyjnej aplikacji Sonos Controller dla urządzeń: iPad® iPhone®, Android™, Mac i PC.

- dodawaj kolejne PLAY:1 lub łącz z innymi bezprzewodowymi urządzeniami Sonos w domu, by otrzymać ostateczny system multiroom.

- połącz w parę dwa PLAY:1 by uzyskać niesamowity dźwięk stereo, lub użyj dwóch PLAY:1 jako tylnych głośników współpracujących z PLAYBAR i SONOS SUB™, by stworzyć wraz z telewizorem kino domowe surround 5.1.

- wbudowany cyfrowy wzmacniacz klasy D

- system głośników z 2 przetwornikami: jednym wysokotonowy i jednym średnio-niskotonowym

- parowanie stereo: ustaw dwa urządzenia PLAY:1 w tym samym pomieszczeniu i ciesz się jeszcze lepszym dźwiękiem używając obu urządzeń do odtwarzania odpowiednio lewego i prawego kanału

- obsługiwane skopresowane formaty audio: MP3, WMA, AAC (MPEG4), Ogg Vorbis, Audible, Apple Lossless, Flac

- obsługiwane nieskopresowane pliki: WAV, AIFF

- obsługiwane serwisy: m.in. TIDAL, Spotify, Deezer, Last.fm, Wolfgang’s Vault oraz ściąganie plików z serwisów oferujących utwory bez zabezpieczenia DRM, w tym iTunes

- radio internetowe z zapisanymi informacjami o 25 000 stacjach radiowych

- obsługa streamingu MP3 i WMA

- łączność bezprzewodowa: SonosNet™2.0, sieć peer-to-peer o topologii typu MESH z bezpiecznym kodowaniem AES

- port (RJ45) umożliwiający urządzeniom Ethernetowym komunikacje w sieci SonosNet™

- regulacja głośności i wyciszenie

- oprogramowanie do komputera