Shure Motiv MV88 Plus Video Kit

  • Dodaj recenzję:
  • 16111
  • Producent: Shure
  • 1 011,00 zł
  • Oblicz

Shure Motiv MV88 Plus Video Kit

Najważniejsze funkcje

Nagrywać dźwięk niesamowite w podróży z MV88 + mikrofon stereofoniczny kondensator.
Łączy się bezpośrednio do iOS i wybrać opcję urządzenia z systemem Android z zestawie kabli.
Zgodność z bezpłatnych aplikacji nagrywania audio i wideo ShurePlus MOTIV.
Przemysł wiodący Manfrotto PIXI Mini statyw do nagrywania pulpitu lub przenośnych.
Idealne rozwiązanie wysokiej wierności dla filmowców, dziennikarzy, muzyków i nie tylko

 

Uchwycić świata, gdziekolwiek jesteś

Filmowców, muzyków, podcasters, dziennikarzy - wszyscy mamy ambicji twórczych. Czy jesteśmy zwiedzania pustyni, pędzi na ulicach tętniącego życiem miasta lub wkuwania siebie na wyprzedane miejsca. Każdy pojedynczy drugi poświęcony, robi to, co kochamy.

Ale to nie zawsze jest łatwe. Od dźwiga nieograniczone ilości sprzętu okolice z nami, aby czasami długi proces uzyskiwania wszystko Instalator poprawnie. Shure wie dokładnie co możemy przejść przez, i to gdzie Motiv MV88 + Video zestaw jest...

Premium mikrofonu dźwięk Professional

Zestaw wideo daje Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby nagrać niesamowite zawartości w podróży. W samym sercu zestawu jest MV88 + Stereo mikrofon pojemnościowy - premium mikrofon cyfrowy, który łączy się bezpośrednio do urządzenia nagrywającego. MV88 + oferuje element skraplacza, zapewniając, że każdy niuans i wszystko jest zrobione z dokładnością fenomenalny. Jego zwarta i lekka konstrukcja gwarantuje, że można go zamontować dyskretnie. Nie unwieldly olbrzymie wysięgników lub uchwyty i nie długiego okablowania. MV88 + jest mecz w niebie na przypon przenośny nagrywania.

iOS, Android i inne

Każdy przenośny przypon musi control centrum. Wiele ustawień przenośnego często wymagają dużych i drogich interfejsów, lub nawet laptopów, do osiągnięcia wysokiej jakości wyników. Nawet z przenoszenia na uwadze ich projekty nie są zawsze najbardziej praktycznych urządzeń do czynienia ze w większości sytuacji. Z Shure MV88 + Video Kit, nie musisz się tym martwić. Ośrodkowego układu nerwowego w konfiguracji może być Twój smartfon lub tablet.

Czy posiadasz urządzenie Android lub iOS Wybierz (prosimy o kliknij tutaj do sprawdzenia zgodności urządzeń), Shure Motiv MV88 + Video Kit jest przeznaczony do pracy bezproblemowo. Zestaw zawiera kabel Lightning i kabla USB-C. Kable te 15'' (38cm) tworzą związek między MV88 + mikrofon i urządzenia nagrywającego, eliminując konieczność dodatkowych urządzeń, takich jak interfejsy lub w linii urządzeń.

Plus Jeśli zdarzy ci się być przy użyciu urządzenia Apple, ten zestaw jest Apple Certified MIF, co oznacza, że nie trzeba się martwić o żadnych dodatkowych adapterów lub zestawy połączeń dla operacji. A jeśli zdarzy ci się mieć kabel USB-A i Adapter do kamery USB3 Apple, może nawet za urządzenie z systemem iOS, podczas gdy nadal korzystasz z mikrofonu. Niezależnie od tego, jakiego urządzenia używasz można skorzystać z Ultra-kompaktowy platformę, która może być gotowy na wszystko.

Bezproblemowe ShurePlus MOTIV zgodność aplikacji Audio i wideo

Wysokiej jakości cyfrowy zapis z MV88 + Video Kit jest drugą naturą z aplikacji ShurePlus MOTIV. Obie wersje audio i wideo, aplikacji umożliwiają wprowadzanie korekt do MV88 + mikrofon i nagrania w czasie rzeczywistym. Wybierz swój wzorzec, dostosować szerokość stereo, aktywować niskiej częstotliwości odcięcia filtry, ustawić poziomy zysku i wykorzystać wydajne przetwarzanie dynamicznych.

Aplikacje ShurePlus MOTIV daje nieskrępowany access do szerokiej gamy regulowane parametry i narzędzia do nagrywania nieskompresowanego dźwięku w różnych bitów głębi i częstotliwość próbkowania (do 24-bit/48 kHz). Można nawet wyświetlić wysokiej rozdzielczości metrów lub wybrać z różnych ustawień, aby uzyskać nagrania w podróży wszystkiego. Po zakończeniu nagrywania, można edytować je z wykończeniem lub opcje podziału, Zapisz je w różnych formatach i udostępniać je za pośrednictwem wiadomości e-mail, tekst lub innych formatach udostępniania.

Bądź kreatywny z pudełka

Nie trzeba wydać swoje ciężko zarobione środki pieniężne na kilka różnych urządzeń dla tych sytuacji, w przypadku już. Z Motiv MV88 + zestaw wideo mogą Państwo skorzystać Pokój akcesoriów, które są dołączone do czynienia z każdym projektem, wziąć na. Czy jesteś strzelanie wideo wysokiej jakości, jeden dzień, a następnie przechodząc do prowadzenia audio wywiad, czy wyruszeniem w celu przechwytywania piękne i ciekawe dźwięki. MV88 + zestaw wideo daje Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby dostać ten praca sporządzony.

Mocowanie pod ręką telefon po prostu zaciska wokół boków telefonu. Umożliwia to zamontowanie MV88 + mikrofon z jednej strony, utrzymanie mic, dołączone do urządzenia nagrywającego i karambol na drodze. Mikrofon siedzi bezpiecznie w klipie mic wliczone w cenę montażu obuwia, które następnie ślizga się i pozostaje na górze telefonu. W tej konfiguracji jesteś Instalatora dla przenośnych przechwytywania audio z Ultra-kompaktowy rig, idealny do rozmów i nagrywania pola.

Jeśli zamierzasz używać zestawu do filmowania, można dołączyć uchwytu telefonu zawarte insustry wiodący Manfrotto PIXI Mini statyw (lub innych statyw z połączeniem gwintowanym 1/4 ''-20) mic nadal na swoim miejscu i telefonu. Ten wysokiej jakości, Kompaktowy statyw oferuje mechanizm blokujący przycisku, dzięki czemu można skonfigurować szybko i łatwo. Doskonale nadaje się do ustawienia na powierzchniach mocne pozycjonowanie podczas nagrywania filmów, i ergonomicznej konstrukcji po złożeniu, nawet można go jako uchwyt do nagrywania wideo, gdy jesteś w ruchu. Można również zamontować mikrofon bezpośrednio do statywu dla pulpitu przechwytywania audio. Plus poręczny gąbka mikrofonowa zatrzymuje wyskakuje i przydechowe z siejąc spustoszenie w swoje nagrania. I gdy nie używasz zestawu, zestawie torba roll-up pozwala na przechowywanie i transport wszystko z łatwością.

Nagrodę "Best of CES 2019 roku" przez Magazyn Videomaker.

Zawartość pudełka

Shure MV88 + Premium mikrofon pojemnościowy
Mini statyw Manfrotto PIXI
AMV-88WS szyby
Telefon zacisk
Mocowanie buta mikrofon na klips
AMV-LTG15 kabel Lightning, 15'' / 38cm
AMV-USBC15 przewód USB-C, 15'' / 38cm
Roll-Up worek


Funkcje

Platformy mobilnej rejestracji z wszystko, czego potrzebujesz, aby uchwycić niesamowite audio z pudełka
Kompatybilny ze urządzeniami Android Apple i Wybierz
Podłączany bezpośrednio do urządzenia za pomocą włączone kable złącze Lightning lub USB-C
Apple Certified MIF do bezpośredniego podłączenia do dowolnego urządzenia z systemem iOS bez potrzeby żadnych dodatkowych adapterów lub zestawy
Umożliwia ładowanie telefonu, podczas, gdy mikrofon jest używany (Użytkownicy systemu iOS wymaga tylko, kabel USB-A i Apple USB3 aparatu Adapter)
Lekki, przenośny, i live-strumień gotowa
Kompatybilność z systemami Darmowe ShurePlus MOTIV aplikacje audio i wideo do nagrywania intuicyjny control
ShurePlus MOTIV wideo aplikacja przechwytuje nieskompresowanego dźwięku wysokiej rozdzielczości do rozdzielczości wideo
Aplikacje dla uzyskania dźwięku w czasie rzeczywistym control, w tym pięć Wbudowany DSP wstępnych trybów dla każdej sytuacji
Presety są - mowy, śpiewu, płaskim, akustycznych instrumentów, głośno
Aplikacje pozwalają również na control szerokość zysk i stereofoniczny mikrofon
Osiągnięcie wysokiej jakości 24-bit / 48kHz nagrań z łatwością
Zapisywanie i udostępnianie treści zapisane w wielu formatach
Mikrofon jest wyposażony w wyjście słuchawkowe wbudowane dla monitorowania w czasie rzeczywistym
Monitorowy pozwala dostosować dokładnie, co chcesz słyszeć w słuchawkach
Wiele stereo szerokość i opcje wzorzec dać ostateczny elastyczność
Zacisk dołączony telefon mogą być dołączone do Manfrotto statyw Mini PIXI lub używane z statywu lub montażu obuwia z Złącze 1/4 ''-20
Ustawić w szereg różnych sposobów, aby dostosować kamerzystów, do przechwytywania audio, lub jako rozwiązanie stacjonarne
Rozwiązanie idealne wysokiej jakości mobilnej rejestracji dla live spektakle, field recording, wywiady, audio dla nagrań wideo, vocal i instrument nagrań


Dane techniczne

Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
Pasmo przenoszenia: Regulowany
Ciśnienie akustyczne: 120 dB SPL (o minimalny zysk, tryb płaski)
Typ przetwornika: Skraplacza
Polar wzór: Dwukierunkowe lub kardioidalna
Złącza: LTG, USB
Główne funkcje: Nagrywanie
Wyjście słuchawkowe: 3.5 mm Stereo Mini Jack
Obudowa mikrofon: Metalu
Wymiary: 27 mm × 27 mm × 77 mm (H x W x D)
Waga: 79 kg