SAMSUNG 43" THE FRAME TV LS03A

  • Dodaj recenzję:
  • 22476
  • Producent: Samsung
  • Kod producenta: QE43LS03AAUXXH
  • 3 999,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

 

Telewizor w Twoim stylu.

 

 

 

Personalizacja dopasowana do potrzeb


Design ObrazuZapomnij o tradycyjnych telewizorach, które zaburzają Twoją przestrzeń. Postaw na elegancki i nowoczesny design, który prezentuje się niczym obraz, podkreślający wystrój Twojego domu. Wymienne ramki dają wspaniałą możliwość zmiany aranżacji wnętrza minimalnym kosztem.

 

 

 

 

Więcej kolorów, więcej stylów, więcej Ciebie.


Wymienna RamkaDobierz design Nowoczesny / Klasyczny oraz kolor ramki do stylu swojego wnętrza. Dzięki prostej w użyciu aplikacji za pomocą magnesu, możesz z łatwością zmieniać aranżacje w zależności od potrzeb.

*Wymienne ramki są sprzedawane osobno. Dostępność stylów i kolorów ramek może się różnić w zależności od rozmiaru telewizora. * Kompatybilność z Wymienną Ramką zależy od typu ramki. Typ Nowoczesny jest kompatybilny z serią telewizorów The Frame od 43"" do 75"", dostępne kolory to Biel, Jasne Drewno oraz Ciemne Drewno. Typ Klasyczny jest kompatybilny z modelami 65 ”i 55”; występuje w dwóch kolorach - Ceglany oraz Biel

 

 

 

Niedostrzegalny uchwyt dopasowany równolegle do ściany


Dopasowany UchwytDopasowany Uchwyt sprawia, że The Frame jest zamontowany równolegle do ściany niczym prawdziwy obraz. Po zamontowaniu możesz regulować kąt nachylenia telewizora za pomocą obrotowego wspornika lub skorzystać z opcji trybu portretowego i zawiesić The Frame w pionie.

* Dopasowany Uchwyt dołączony jest do zakupu The Frame * Odstęp mierzony od tyłu telewizora może się różnić w zależności od instalacji i typu ściany. * Pomiędzy ścianą a telewizorem może wystąpić niewielka szczelina, jeśli ściana nie jest w 100% płaska, jest skonstruowana pod kątem do podłogi lub jeśli instalacja została wykonana nieprawidłowo. * Rzeczywisty kąt pochylenia może się różnić w zależności od rozmiaru produktu. * Tryb portretowy jest kompatybilny tylko z The Frame z 32"" lub 43"" z Dopasowanym Uchwytem. Tryb portretowy dla 43'' nie jest możliwy w wersji stojącej.

 

 

 

Potęga minimalizmu


Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem
Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem minimalizuje plątaninę kabli i pozwala na podłączenie telewizora do innych urządzeń za pomocą jednego przewodu, który łączy urządzenie z Modułem One Connect. Wszystkie kable pozostają ukryte, a Ty zyskujesz czystą przestrzeń i ład w salonie. Do zestawu dołączona jest wersja o długości 5m, 15-metrowy Jeden Prawie Niewidoczny Przewód jest sprzedawany oddzielnie.

* „Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem” odnosi się do pojedynczego, półprzezroczystego kabla podłączanego do Modułu One Connect, który integruje kable urządzeń zewnętrznych, ale nie dotyczy kabli podłączonych do innych urządzeń, takich jak soundbar. * Urządzenia zewn. muszą być podłączone do Modułu One Connect. * Tylko kompatybilne urządzenia. * Moduł One Connect dołączony jest do zakupu The Frame.

 

 

 

Przewody pod kontrolą w jednej skrzynce


Moduł One Connect
Zapomnij o plątaninie kabli z tyłu telewizora. Podłącz je do jednej zgrabnej skrzynki i miej je wszystkie pod kontrolą. Moduł One Connect postaw obok TV.

* Moduł One Connect dołączony jest do zakupu The Frame

 

 

 

Regulacja wysokości telewizora


Regulowana Podstawa
Dostosuj wysokość i odstęp między podstawą a ramą telewizora tak, aby jak najlepiej wpisał się w Twoja przestrzeń. Regulacja wysokości pozwoli Ci idealnie wkomponować soundbar lub inne urządzenia tuż pod telewizorem.

 

 

 

 

Elegancja i styl


Stojak Studio
Ze Stojakiem Studio możesz przenieść swój telewizor ze ściany w dowolne miejsce. Pozwól się ponieść wyobraźni i eksperymentuj z pomysłami na aranżację wnętrz. Wyjątkowy design nawiązujący do sztalugi nada pomieszczeniu unikalnego i eleganckiego wyglądu. Stojak Studio pomoże Ci uporządkować przestrzeń. Poplątane kable obok Twojego telewizora to już nieaktualny widok - teraz zachowasz idealny porządek dzięki Modułowi One Connect i Połączeniu Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem, który ukryjesz w nóżce Stojaka

 

 

 

 

Wyświetlanie dzieł sztuki, gdy telewizor jest wyłączony


Tryb SztukaWłącz Tryb Sztuki i otwórz w domu prywatną galerię ze swoimi ulubionymi obrazami. Dzięki możliwości wyświetlania reprodukcji spośród zbioru wyselekcjonowanych dzieł sztuki, The Frame to prawdopodobnie jedyny telewizor, który będziesz chciał oglądać nawet wtedy, gdy jest wyłączony.

 

 

 

Bogata kolekcja dzieł sztuki


Art StoreStwórz swoją prywatną kolekcję wyjątkowych obrazów - do wyboru masz aż ponad 1400 dzieł sztuki pochodzących z najbardziej renomowanych galerii na świecie. Z Art Store zyskujesz nielimitowany dostęp do zróżnicowanych obrazów od klasyków, poprzez dzieła współczesne i zachwycające fotografie. Wybierz swoje ulubione i ustaw je jako spersonalizowaną kolekcję.

 

Aktywna reakcja na ruch i światło w otoczeniu telewizora


Czujnik Trybu SztukaThe Frame zawsze zapewnia najlepsze i najbardziej optymalne warunki wyświetlania obrazów, dzięki 2 czujnikom. Kiedy jesteś w pobliżu, czujnik ruchu wykrywa Twoją obecność i włącza ekran, byś mógł cieszyć się sztuką, a gdy opuszczasz pomieszczenie - The Frame wyłącza się i oszczędza energię. Czujnik światła potrafi reagować na zmieniające się wokół oświetlenie i automatycznie reguluje jasność oraz kolory wyświetlacza tak, aby prezentowane dzieło sztuki zawsze wyglądało jak najlepiej.

 

 

 

 

 

Najlepsze wspomnienia oprawione w ramkę


Moja KolekcjaZ The Frame możesz codziennie celebrować swoje najlepsze wspomnienia. Wyświetlaj w ramce portrety rodzinne lub ulubione zdjęcia - wystarczy, że prześlesz je na telewizor za pomocą telefonu lub USB. Moja Kolekcja posiada aż 16GB pamięci wewnętrznej, dzięki czemu zyskasz mnóstwo miejsca do przechowywania zdjęć i dzieł sztuki w wysokiej rozdzielczości.

* Własne zdjęcia przesyłane na The Frame będą wyświetlane w oryginalnej rozdzielczości. * Pamięć mieszcząca 1200 obrazów jest oparta na wyliczeniu uwzględniającym 5 MB na jedno zapisane zdjęcie. * Aby uzyskać najlepsze rezultaty podczas wyświetlania własnych zdjęć, zalecamy rozdzielczość obrazu 4K (3840 * 2160) lub wyższą. * Połączenie telefonu z The Frame wymaga podłączenia telewizora i telefonu do tej samej sieci Wi-Fi. * Tylko kompatybilne urządzenia.

 

 

 

 

Dopasowanie wyświetlanych obrazów do własnego stylu

 

Passe-partout
Personalizuj swoje obrazy. Wybierz swoje passe-partout, spośród 5 wzorów i 16 opcji kolorystycznych. Spraw aby wyświetlane dzieła sztuki wyglądały bardziej realistycznie i jeszcze lepiej komponowały się z Twoją przestrzenią.

Filtry
Zmień swoje zdjęcia w dzieła sztuki. Do wyboru masz sześć filtrów (Oryginał, Sztuka, Atrament, Pastele, Akwarela, Fauve), które nadadzą Twoim fotografiom wyjątkowy nowy wygląd, by jeszcze lepiej prezentowały się na ścianie.

Ulubione
Znalazłeś obraz, który wyjątkowo Ci się podoba? Zbuduj swoją własną kolekcję ulubionych dzieł sztuki. Wybieraj i oznaczaj dzieła jako swoje ulubione, dzięki czemu uzyskasz łatwy dostęp do ulubionych dzieł zgromadzonych w jednym miejscu

 

Miliard perfekcyjnych kolorów


100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)Odkryj najdoskonalszy obraz, dzięki barwom, które zapierają dech. Technologia Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem maksymalnie natężonych kolorów, które będą doskonałe niezależnie od jasności.

*100% Natężenie Kolorów zmierzone w Trybie Filmowym według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.

 

 

Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji


Procesor AI Quantum 4K
Doświadczaj najlepszych wrażeń, jakie możesz sobie wyobrazić. Dzięki technologii głębokiego uczenia Procesor AI niezwykle precyzyjnie optymalizuje i ulepsza oglądane treści, a inteligentne skalowanie zapewnia zachwycającą rozdzielczość zbliżoną do 4K.*

 

 

 

Dźwięk dopasowany do treści


Funkcja Adaptacji Dźwięku
Z funkcją Adaptacji Dźwięku możesz czerpać jeszcze więcej satysfakcji z domowych seansów. Ciesz się brzmieniem idealnie dopasowanym do tego, co aktualnie oglądasz, dzięki inteligentnej analizie scen dźwiękowych, która optymalizuje dźwięk w czasie rzeczywistym, zapewniając Ci zawsze najlepsze efekty dźwiękowe.

 

 

 

Optymalizacja dźwięku do rodzaju pomieszczenia


Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni
Ciesz się zoptymalizowanym dźwiękiem, który dostosowuje się do Twojego otoczenia. Bez względu na to, gdzie umieścisz swój telewizor, zawsze możesz doświadczać doskonałego brzmienia. Na podstawie analizy swojego otoczenia, telewizor wygeneruje dźwięk perfekcyjnie dopasowany do Twojej przestrzeni.

 

 

Zdalna praca i nauka dzięki wykorzystaniu telewizora jako monitora komputera


PC na Ekranie TVZamień swój salon w domowe biuro lub salę lekcyjną. Skorzystaj z bezprzewodowego połączenia ze swoim komputerem, laptopem lub telefonem i ciesz się możliwością pracy zdalnej przed telewizorem. Funkcja obsługuje Office 365 oraz tryb Samsung DeX.

* Zdalne połączenie z komputerem jest obsługiwane tylko w przypadku systemu Windows 10 Professional lub nowszego oraz Mac OS 10.5 lub nowszego. * Automatyczne rozpoznawanie komputera biurowego wymaga instalacji aplikacji Easy Connection na komputerze PC (nieobsługiwana w systemie Mac OS). * Obsługa funkcji aplikacji Easy Connection może się różnić w zależności od typu modelu i daty. * Połączenie smartfona z Samsung DeX wymaga kompatybilnego urządzenia mobilnego. * Dostępność usług może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. * Wymagane jest połączenie internetowe na telewizorze i komputerze.

 

 

Więcej sposobów na natychmiastowe połączenie


Udostępnianie Ekranu
Chcesz kontynuować wideo rozmowę na większym ekranie? Dzięki aplikacji SmartThings na Twoim urządzeniu z Androidem lub Apple AirPlay na IPhone, możesz udostępniać ekran ze swojego smartfona na The Frame i cieszyć się jeszcze lepszymi wrażeniami podczas rozmowy.

 

 

 

 

Oglądanie treści z kilku urządzeń na jednym ekranie


Multi View
Teraz możesz korzystać z kilku urządzeń jednocześnie. Połącz swój telefon z telewizorem i doświadczaj na jednym ekranie wszystkiego, co najlepsze. Nieważne, czy są to statystyki sportowe lub tutorial do gry - nie musisz już wybierać pomiędzy telefonem a telewizorem.

 

Domowe centrum rozrywki


Smart TV oparty na systemie TIZEN
Odkryj możliwości wykraczające daleko poza tradycyjne oglądanie telewizji: planuj i nagrywaj programy, korzystaj z aplikacji VOD, wyszukuj nowe treści i graj - wszystko za pomocą inteligentnie połączonych ze sobą urządzeń. Samsung Smart TV oparty na systemie TIZEN to nowe centrum rozrywki w Twoim domu.

 

 

 

 

Połącz smartfon z dużym ekranem za pomocą jednego dotknięcia


Dotknij i Wyświetl
Przesyłanie filmów lub muzyki z telefonu na telewizor nigdy nie było prostsze. Z funkcją Dotknij i Wyświetl możesz w szybki i prosty sposób przełączać się z telefonu i oglądać na dużym ekranie to, co lubisz najbardziej. Wystarczy tylko jeden ruch - dotknij telefonem telewizora, a ten automatycznie wykryje urządzenie i wyświetli treści z Twojego telefonu.

 

 

Zasilany energią świetlną


Pilot SolarCell
Pilot SolarCell to urządzenie zawierające około 24% materiałów pochodzących z recyklingu. Zasilany jest energią świetlną: słoneczną oraz pochodzącą ze sztucznego oświetlenia. Nie wymaga więc jednorazowych baterii.

 

Przykładowe aranżacje. 

 

 

 

OBRAZ


Procesor AI Quantum 4K
Quantum HDR
PQI : 3000
Częstotliwość odświerzania: 60Hz
Mega Kontrast
100% Natężenie Kolorów (dzięki Quantum Dot)
Certyfikowany HDR10+
Supreme UHD Dimming
Dual LED
Lepszy Kontrast
Tryb Filmowy
Tryb Naturalny


SMART


Smart TV
Przeglądarka internetowa
Wsparcie aplikacji SmartThings
Galeria
Mobile to TV - Mirroring
Dotknij i Wyświetl
Wirtualny Asystent
Multi View
Muzyczna ściana
PC on TV


DESIGN


Bardzo wąskie ramki
Kolor: BLACK
Rodzaj podstawy: SIMPLE
Kolor podstawy: BLACK


DŹWIĘK


Dolby Digital Plus
Dźwięk Podążający za Obiektem Lite
Moc wyjściowa: 20W
Liczba kanałów: 2CH
Q-Symphony
Funkcja Adaptacji Dźwięku+
Multiroom Link
Bluetooth Audio
Surround Sound


FUNKCJE DODATKOWE


Funkcja Adaptacji Obrazu
Inteligentne Skalowanie
Filmmaker Mode
Tryb Ambient+
Tryb Sztuka
Czujnik Ruchu
Czujnik Światła/Koloru
Digital Clean View
Napisy
ConnectShare™ (HDD)
ConnectShare™ (USB 2.0)
EPG
Rozszerzony PVR
Teletekst
Automatyczny Tryb Gry
Dynamiczny Korektor Czerni
Game Motion Plus


SYSTEM I ZŁĄCZA


Tuner: DVB-T2CS2
Moduł One Connect oraz Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem
Moduł CI+(1.4)
Standard VESA: 200 x 200
TV Key
Liczba portów HDMI: 4 (zawiera ulepszony kanał zwrotny)
Liczba portów USB: 2
Wejście Ethernet (LAN)
Optyczne wyjście audio
WiFi5
Bluetooth (BT4.2)
Anynet+ (HDMI-CEC)
Wejścia na kabel telewizji naziemnej / kablowej (wspólne z naziemną) / satelitarnej


Pilot SolarCell
Kompatybilny z wieszakami ściennymi w standardzie VESA
Kompatybilny z Dopasowanym Uchwytem

 

Wymiary (mm) z podstawą 1456.8 x 868.9 x 260.9
bez podstawy 1456.8 x 831.9 x 24.9
opakowania 1614 x 950 x 191
Waga (kg) z podstawą 22.5
bez podstawy 22.1
z opakowaniem 35.1