Primare NP5 Prisma odtwarzacz strumieniowy

  • Dodaj recenzję:
  • 21081
  • Producent: PRIMARE
  • 2 899,00 zł 1 799,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Primare NP5 Prisma odtwarzacz strumieniowy

 

 

NP5 Prisma to sprytne małe urządzenie, które zapewnia technologię odtwarzacza sieciowego Prisma Primare dla praktycznie każdego systemu z wejściem cyfrowym. NP5 Prisma zawiera wszystkie funkcje zawarte w naszych nagradzanych modelach z obsługą Prisma, w tym AirPlay 2, Bluetooth, wbudowany Chromecast, Roon Ready, Spotify Connect, a także sterowanie dyskami twardymi podłączonymi do sieci.

 

 

 

Technologia

Specjalnie zaprojektowany, aby był wystarczająco mały, aby niepostrzeżenie wślizgnąć się w dowolny system, NP5 Prisma może być używany z dowolnym produktem z wejściem cyfrowym, zarówno stereo, jak i wielokanałowym, Primare lub innymi markami, aby zapewnić pełną łączność i kontrolę Prisma. Dzięki czemu jest to odtwarzacz sieciowy dla każdego i dowolnego systemu. NP5 Prisma pozwala także na regulację głośności i wybór wejścia dla poprzednich modeli Primare z wejściami RS232, wszystko to z wykorzystaniem kompleksowej aplikacji Prisma.

 

 

Prisma

NP5 Prisma zawiera funkcjonalność Prisma, nowe rozwiązanie Primare do kontroli całego domu i łączności o wysokiej jakości. Prisma zapewnia łączność i kontrolę wielu pomieszczeń / wielu stref w celu odtwarzania przechowywanych i przesyłanych strumieniowo multimediów, przewodowych lub bezprzewodowych, zarządzanych z dowolnego urządzenia mobilnego za pośrednictwem dedykowanej aplikacji. Oprócz AirPlay 2, Bluetooth, Roon Ready i Spotify Connect, Prisma ma wbudowany Chromecast, unikalny portal do strumieniowania, który umożliwia bezpośrednie połączenie z setkami aplikacji do strumieniowania, zapewniając najlepszą możliwą wydajność.

 

 

 

 

 

Specyfikacja techniczna:

- RCA 1 x wyjście cyfrowe
- Toslink 1 x wyjście cyfrowe
- RS232 port sterowania zewnętrznego
- Prisma łączność i kontrola
- USB-A x 1
- Ethernet x 1
- WiFi
- AirPlay 2
- Bluetooth
- Wbudowany Chromecast
- Gotowy na Roon
- Spotify Connect
- Wymiary 143 x 36 mm x 125 (WHD)
- Waga 0,5 kg

 

Możesz odtwarzać pliki audio z dysku flash USB, zewnętrznego dysku twardego USB lub dysku sieciowego. Te opcje są idealne, jeśli masz już cyfrową bibliotekę płyt CD lub plików muzycznych.
Na dysku NAS masz możliwość uruchomienia programu serwera multimediów, który skataloguje twoją bibliotekę muzyczną i da ci możliwość organizowania jej na różne sposoby; np. według wykonawcy, gatunku, albumu lub kompozytora. Jedną z bezpłatnych opcji jest MinimServer; patrz http://minimserver.com/.
Na dysku flash USB lub przenośnym dysku twardym USB pliki można uporządkować w foldery, co daje jeden sposób klasyfikacji muzyki; np. przez wykonawcę.

 

 

NP5 Prisma może korzystać z wbudowanego Chromecasta, aby łączyć się bezpośrednio z usługą muzyczną obsługującą Chromecasta, taką jak Spotify, Deezer, Tidal lub TuneIn Radio. Muzyka jest przesyłana strumieniowo bezpośrednio do NP5 Prisma; po skonfigurowaniu możesz używać telefonu do nawiązywania połączeń lub odtwarzania innych dźwięków.
Za pomocą telefonu, tabletu lub komputera Mac / PC możesz również odtwarzać dźwięk bezprzewodowo na NP5 Prisma, używając Bluetooth lub AirPlay (tylko iOS), dzięki czemu dźwięk z dowolnej aplikacji uruchomionej na urządzeniu będzie odtwarzany przez NP5 Prisma.
Chociaż możesz przesyłać strumieniowo muzykę przez Wi-Fi, w celu uzyskania najlepszych rezultatów podłącz NP5 Prisma do domowego routera za pomocą kabla Ethernet. W razie potrzeby użyj aplikacji Google Home, aby skonfigurować ustawienia sieciowe w NP5 Prisma.

 

NP5 Prisma ma wbudowany Chromecast, co oznacza, że możesz przesyłać strumieniowo (przesyłać) muzykę przez sieć bezpośrednio do NP5 Prisma z dowolnej usługi muzycznej obsługiwanej przez Chromecast, używając aplikacji usługi muzycznej na komputerze lub urządzeniu mobilnym jako kontrolerze.
l Kliknij przycisk Cast w aplikacji usługi muzycznej i wybierz NP5 Prisma z listy urządzeń.
do przesyłania strumieniowego za pomocą airPlay


Użyj AirPlay, aby przesyłać dźwięk przez sieć z urządzenia Apple do NP5 Prisma. AirPlay jest dostępny tylko na urządzeniach Apple.
do przesyłania strumieniowego za pomocą Bluetooth


Użyj Bluetooth, aby wysłać dźwięk bezpośrednio do urządzenia NP5 Prisma z urządzenia Bluetooth za pomocą połączenia Bluetooth. Nie potrzebujesz sieci, aby przesyłać strumieniowo przez Bluetooth.

 

Do przesyłania strumieniowego za pomocą Spotify Connect
NP5 Prisma obsługuje Spotify Connect, co oznacza, że możesz przesyłać strumieniowo muzykę bezpośrednio do NP5 Prisma z usługi muzycznej Spotify przez sieć, używając aplikacji Spotify na komputerze stacjonarnym lub urządzeniu mobilnym jako kontrolerze.