Pioneer VSX-534D Amplituner kina domowego 5.2 z DAB, Dolby Atmos, DTS:X | Negocjuj cenę | raty 20x0% | salon Gniezno | instalacje | projekty | zadzwoń teraz 607615717

  • Dodaj recenzję:
  • 16178
  • Producent: Pioneer
  • 1 699,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz

Pioneer VSX-534D Amplituner kina domowego 5.2 z DAB, Dolby Atmos, DTS:X

Amplituner Pioneer VSX-534D posiada przyjazny dla użytkownika, nowy design. Jest o 12% węższy, niż poprzedni model, co ułatwia instalację. Użytkownik może zanurzyć się w otaczającym dźwięku w formacie audio Dolby Atmos i DTS:X. Nawet bez głośników górnej warstwy czy surround wciąż można cieszyć się wirtualnym efektem 3D dzięki Dolby Atmos Height Virtualizer i DTS Virtual:X. Odbiornik AV jest kompatybilny z Ultra HD, HDR10, HLG i Dolby Vision z obsługą HDCP 2.2. Dzięki czemu można w pełni cieszyć się filmami w rozdzielczości 4K.

VSX-534D jest kompatybilny z konfiguracją 3.1.2 najnowszej platformy dźwięku kinowego, Dolby Atmos. Umożliwia to odtwarzanie zorientowanego obiektowo dźwięku. Zapewnia to bardzo realistyczne wrażenia dźwiękowe.

VSX-534D obsługuje wszystkie popularne formaty kolorów: HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma) i Dolby Vision. Po podłączeniu kompatybilnego urządzenia źródłowego możesz cieszyć się tymi najnowszymi standardami wideo na kompatybilnym wyświetlaczu. Co więcej, wszystkie terminale HDMI obsługują 4K (60p/4:4:4/24-bit), szeroką paletę barw (BT.2020) i HDCP 2.2. Dzięki temu nie ma problemu z podłączaniem nowych urządzeń i można również cieszyć się treścią premium, taką jak wideo w formacie 4K z cyfrową ochroną przed kopiowaniem.

Dzięki zastosowaniu autorskiego systemu kalibracji MCACC (Multi-Channel Acoustic Calibration System) z dedykowanym mikrofonem system automatycznie dostosowuje do brzmienie do warunków akustycznych pomieszczenia. Dzięki zastosowaniu Bluetooth w wersji 4.2 bezprzewodowego przesyłania utworów z urządzeń mobilnych (smartfonów, tabletów).


Najważniejsze cechy:

Audio Return Channel (ARC) na HDMI
automatyczne strojenie pomieszczenia MCACC
skalowanie w jakości Ultra HD (1080p do 4K)
bezprzewodowa technologia Bluetooth
menu konfiguracji systemu
informacje ekranowe dla statusu audio/wideo
zegar uśpienia
prosty pilot zdalnego sterowania

 

Funkcjonalność

Nowoczesny amplituner kina domowego to prawdziwy mózg domowego wielokanałowego systemu audio.

Amplituner KD łączy w sobie już nie tylko przedwzmacniacz, amplituner radia oraz wielokanałową końcówkę mocy, ale także obróbkę obrazu, multiroom, odtwarzacz strumieniowy oraz przedwzmacniacz gramofonowy.

Najbardziej zaawansowane konstrukcje oferują znakomity dźwięk także w stereo oraz kilkustrefowy multiroom zarówno z poziomu przedwzmacniacza jak i końcówek mocy – z niezależną regulacją poziomu głośności oraz dopasowywaniem źródeł.

Podobnie w kwestii obrazu – 2 niezależne strefy video to standard w najdroższych konstrukcjach. Nawet mniej zaawansowane amplitunery kina domowego oferują strumieniowe odtwarzanie plików cyfrowych audio przez frontowe gniazdo USB z pendrive'a lub dysku twardego oraz przez ethernet.

Aby ułatwić sterowanie tak bogatymi w funkcje jednostkami centralnymi producenci zwykli udostępniać bezpłatne aplikacje na tablety oraz smartfony, które bez pilota pozwalają na wygodne sterowanie każdą funkcją z dowolnego miejsca w domu.