Philips 55POS9002/12 Telewizor OLED 4K z systemem Android

 • Dodaj recenzję:
 • 14776
 • Producent: Philips
 • Czas realizacji: 48h
 • 8 999,00 zł 6 199,00 zł
 • Oblicz

Telewizor OLED 4K z systemem Android Philips 55POS9002/12 

 

 

Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach telewizor Philips 9000 OLED zapewnia doskonałe wrażenia z oglądania dzięki głębszym czerniom i imponującym kolorom w rozdzielczości 4L Ultra HD. Ponadto wydajność silnika P5 oraz system Android dają nieskończone możliwości. Nowy, opatentowany przez firmę Philips procesor obrazu P5 cyfrowo optymalizuje wszystkie wyświetlane treści za pomocą supernowoczesnego algorytmu. Dzięki radykalnie zwiększonej mocy przetwarzania procesora P5 uzyskano łączną poprawę jakości obrazu na poziomie 50%. Teraz możesz zachwycić się najgłębszą czernią i najjaśniejszą bielą oraz wspaniałymi, żywymi kolorami i naturalnymi odcieniami skóry. To nasz najbardziej płynny i niezwykle ostry obraz o niesamowitej głębi w przypadku wydarzeń sportowych, filmów i innych programów — zawsze i niezależnie od źródła.

Czym jest OLED?

OLED to zupełnie nowa technologia wyświetlania obrazu . W odróżnieniu od konwencjonalnych telewizorów LCD LED, TV OLED nie potrzebują dodatkowego podświetlenia matrycy. Każdy piksel matrycy OLED sam jest źródłem światła — gdy piksele są wyłączone, są czarne. Całkowicie czarne. Dzięki głębszej czerni uzyskujemy żywsze kolory oraz niespotykany dotąd kontrast, dzięki czemu można cieszyć się najlepszą jakością obrazu jaką kiedykolwiek oferowały telewizory firmy Philips.

Podstawowe cechy:

 • Doskonały obraz dzięki technologii Philips P5 Perfect Picture Engine
 • Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips — wyjdź poza zwykłą telewizję
 • Technologia Ambilight na zawsze odmieni Twój sposób postrzegania telewizorów
 • Telewizor OLED: tylko idealna czerń tworzy idealne kolory
 • Najwyższy poziom kontrastu, koloru i ostrości dzięki HDR Perfect
 • Technologia Triple Ring firmy Philips zapewnia ulepszony, potężny dźwięk

 

 

 

Seria 9002 Najkorzystniejszy zakup 2017–2018 wśród telewizorów OLED według organizacji EISA

Wyposażony w system Android, 55-calowy telewizor OLED 4K z serii 9002 firmy Philips zapewnia doskonałe wrażenia podczas oglądania dzięki bezkompromisowej reprodukcji czerni i realistycznym kolorom w wyrazistej rozdzielczości 4K Ultra HD. 9002 to jedyny telewizor OLED z systemem Ambilight, co w połączeniu z imponującym układem przetwarzania obrazu Philips P5 i atrakcyjną, supersmukłą konstrukcją tworzy telewizor, jakiego oczekują użytkownicy. Seria 9002 to prawdziwy zwycięzca — przed otrzymaniem wyróżnienia EISA została uhonorowana nagrodę RED DOT DESIGN AWARD!

Perfekcyjna czerń. Obraz o niezwykłej głębi i najlepszym poziomie kontrastu

Telewizory Philips OLED mogą wyłączać lub przyciemniać pojedyncze piksele na ekranie, tworząc w ten sposób perfekcyjną czerń z niezrównanym kontrastem. Dzięki pełnej kontroli nad naświetleniem każdego piksela światło z sąsiednich pikseli nie przechodzi na pozostałe — pozwala to cieszyć się obrazem doskonałej jakości z głęboką czernią.

 

 

Szersze spektrum barw. Kolory na ekranie TV takie jak chciał reżyser.

Nowe telewizory OLED firmy Philips oferują najszersze z dotychczas dostępnych spektrum kolorów — mogą wyświetlać 99% kinowej przestrzeni barw DCI-P3. Dzięki temu kolory które zobaczymy na ekranie TV to dokładnie te które chciał zaprezentować reżyser filmu.

Idealna płynność ruchu, Zobaczysz każdy szczegół ruchomego obrazu

Dzięki systemowi Perfect Natural Motion telewizory Philips mogą eliminować judder – skokowe wyświetlanie ruchomego obrazu – wynikające za zapisywania filmów w 24 klatkach. Dzięki temu nie przegapisz żadnego szczegółu nawet najbardziej dynamicznego filmu akcji

 

 

Szeroki kąt widzenia. Idealny obraz widoczny z każdego miejsca

Nie musisz już szukać idealnego miejsca do oglądania telewizji — teraz jest nim cały Twój salon. Dzięki kątom widzenia szerszym niż kiedykolwiek wcześniej telewizory Philips OLED pozwalają cieszyć się doskonałymi kolorami i kontrastem z większej liczby miejsc, zachowując jakość wyświetlanego obrazu.

Technologie OLED oraz Ambilight: niezwykłe połączenie

Tylko telewizory Philips OLED łączą niewiarygodną jakość obrazu z współgrającym z nim oświetlenie otoczenia. Niezwykłe kolory widoczne są na ekranie, ścianach i w całym pomieszczeniu. Szeroki wachlarz trybów funkcji Ambilight za każdym razem oferuje udoskonaloną jakość oglądania, a tym samym stwarza idealną atmosferę do oglądania filmów lub przeprowadzenia wieczornej rozgrywki.

Telewizory OLED z technologią P5: doskonała jakość obrazu

Przedstawiamy technologię jakości obrazu P5 firmy Philips, która optymalizuje cyfrowo wszystkie wyświetlane materiały, zwiększając moc przetwarzania obrazu w telewizorze aż o 50%. Obraz charakteryzuje się głębszą czernią, jaśniejszą bielą, żywymi kolorami oraz płynnością i niesamowitą ostrością — za każdym razem i bez względu na źródło. Połączenie rewolucyjnego wyświetlacza OLED, trzech dekad doświadczenia w przetwarzaniu obrazu i unikalnych algorytmów sprawia, że telewizor OLED firmy Philips i technologia P5 wyznaczają nowe standardy w zakresie doskonałość źródła, ostrości, koloru, kontrastu i odtwarzania ruchu.

Technologia OLED oraz standard HDR: oglądaj filmy w sposób zgodny z zamierzeniami ich twórców

Technologia High Dynamic Range (HDR) zapewnia obraz zgodny z zamierzeniami twórców. By móc w pełni cieszyć się technologią HDR, musisz posiadać telewizor o szerokim zakresie kontrastu. Nowy telewizor OLED firmy Philips z możliwością włączania i wyłączania pojedynczych pikseli nie ma sobie równych na tym polu — co pozwala całkowicie wykorzystać zalety technologii HDR.

Technologie OLED oraz Perfect Pixel UHD Engine: pozwalają uchwycić rzeczywistość.

Technologia jakości obrazu Perfect Pixel UHD cyfrowo optymalizuje wyświetlane materiały, tworząc obraz o wyjątkowej ostrości oraz niewiarygodnej szczegółowości i głębi — za każdym razem i bez względu na źródło. Połączenie rewolucyjnego wyświetlacza, trzech dekad doświadczenia w przetwarzaniu obrazu i unikalnych algorytmów sprawia, że telewizor OLED firmy Philips wyznacza nowe standardy w zakresie ostrości, kontrastu, odtwarzania ruchu i koloru.

 

 

Piękny pod każdym względem

Praktycznie nieposiadająca krawędzi, niezwykle wąska aluminiowa obudowa i lekkie wzornictwo nadaje telewizorowi OLED firmy Philips wygląd wspaniałego arcydzieła. Telewizor OLED nie wymaga podświetlenia, co umożliwiło stworzenie konstrukcji cieńszej i lżejszej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki sześciu skierowanym do przodu głośnikom i rozmieszczonemu z tyłu subwooferowi w modelu 901F uzyskasz wysokiej klasy dźwięk o niewiarygodnej ostrości i głębokie, dokładne basy. Udoskonalona technologia potrójnego pierścienia w telewizorach Philips 9002 pozwala na silniejsze drganie subwooferów, dzięki czemu brzmienie jest zdecydowanie bardziej dynamiczne. W związku z tym nawet telewizor Philips o wąskiej konstrukcji może zapewnić mocne, bogate basy.

Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips — wyjdź poza zwykłą telewizję

Spędzanie wolnego czasu nigdy nie było tak atrakcyjne. Dzięki telewizorowi OLED firmy Philips z nieograniczonymi możliwościami rozrywki i niezwykłą jakością obrazu każdy nowy film, gra czy aplikacja, które można odkryć w stale powiększających się zasobach Sklepu Play poprzez system Android TV, są jeszcze bardziej interesujące. Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips to sposób na wyjście poza tradycyjne programowanie telewizji — teraz czeka na Ciebie duży pakiet filmów, programów telewizyjnych, materiałów muzycznych, aplikacji i gier dostępnych przez Internet. 16 GB pamięci z możliwością rozszerzenia oznacza dużą ilość miejsca do zapisywania ulubionych treści i instalowania większej liczby aplikacji.

Technologia Ambilight na zawsze odmieni Twój sposób postrzegania telewizorów

W Twoim domu panuje przytulna atmosfera, zatem wybierz telewizor, który także tworzy ciepły i miły nastrój. Unikalna technologia Ambilight firmy Philips optycznie znacznie poszerza ekran i pozwala przenieść się w głąb akcji. Telewizor emituje na ścianę bardzo szeroką poświatę z dwóch stron ekranu. Kolory, dynamika i emocje przenoszą się poza ekran — do Twojego pokoju — i sprawiają, że oglądanie telewizji staje się niesamowitym przeżyciem.

Telewizor OLED: tylko idealna czerń tworzy idealne kolory

Philips OLED to kolejna generacja technologii stosowanych w telewizorach. W przeciwieństwie do konwencjonalnych telewizorów LED technologia OLED nie wymaga podświetlenia. Każdy piksel ma swój własny kolor i jasność. Po wyłączeniu staje się całkowicie czarny. Tak głęboka czerń zapewnia lepsze kolory i zachwycające kontrasty, które pozwalają zachwycić się najczystszym i najbardziej realistycznym obrazem, jaki uzyskano dotychczas w telewizorach Philips.

Najwyższej jakości rozrywka w rozdzielczości UHD

Dzięki naszemu w pełni certyfikowanemu telewizorowi Philips Ultra HD Premium możesz teraz oglądać najnowsze treści w jakości HDR, jak również podziwiać odsłaniającą każdy szczegół rozdzielczość i obrazy o głębokim kontraście. Wszystko to wraz z oszałamiającym zakresem oświetlenia i niesamowitym kalejdoskopem kolorów z pewnością Cię zachwyci.

Najwyższy poziom kontrastu, koloru i ostrości dzięki HDR Perfect

High Dynamic Range Perfect to doskonały wybór pozwalający na nowo zdefiniować domową rozrywkę dzięki nowatorskim rozwiązaniom w zakresie kontrastu i koloru. Naciesz zmysły obrazem, który odwzorowuje oryginalną głębię i naturalność, jednocześnie odzwierciedlając zamierzenia twórców. Efekt końcowy? Teraz możesz zachwycić się obrazem o jaśniejszym rozświetleniu oraz wysokim poziomie kontrastu i kolorów. Oto HDR Perfect — technologia zapewniająca niezrównany poziom szczegółowości. To telewizja, jakiej jeszcze nie widziano.

Zanurz się głębiej w ciemność z telewizorem OLED Perfect Contrast

Zanurz się głębiej w ciemność z telewizorem OLED. Organiczne, samoistnie wyświetlające się piksele osiągają najgłębsze poziomy czerni ze względu na swoją wyjątkową zdolność do całkowitego wyłączenia — światło nie jest emitowane ani nie przechodzi przez piksele. Pozwala to uzyskać na ekranie szeroką gamę kontrastu przy jednoczesnym ożywieniu odcieni i kolorów w sposób, któremu nie są w stanie dorównać telewizory LED.

 

 

Stworzony z myślą o lepszym odbiorze platformy Netflix

Netflix zmienia rozrywkę na wiele sposobów, w tym wspierając tworzenie innowacji w urządzeniach używanych do oglądania programów telewizyjnych i filmów. Widząc na telewizorze Smart TV logo Netflix Recommended TV (Telewizor polecany przez Netflix), będziesz wiedzieć, że przeszedł on rygorystyczny proces oceny opracowany pod kątem aspektów najbardziej cenionych przez użytkowników.

Technologia Triple Ring firmy Philips zapewnia ulepszony, potężny dźwięk

Ulepszona technologia Triple Ring firmy Philips pozwala na silniejsze drganie głośników w subwooferach, dzięki czemu brzmienie jest zdecydowanie bardziej dynamiczne. W związku z tym nawet telewizor o wąskiej konstrukcji może zapewnić potężny dźwięk.

Z dźwiękiem DTS HD Premium usłyszysz każdy szczegół

Wspaniałe głośniki telewizora potrzebują wydajnego systemu przetwarzania, który zachowa czystość oryginalnych materiałów audio. Technologia DTS HD Premium Sound została opracowana, aby zapewnić użytkownikom jakość, jakiej można oczekiwać od sprzętu wysokiej klasy: otaczający dźwięk przestrzenny, głębokie i bogate brzmienie basów oraz niezwykle wyraźne dialogi przy wysokich poziomach głośności — bez zniekształceń, wahań i ścinania pasma.

Akcesoria w zestawie:

 • Pilot zdalnego sterowania
 • 2 baterie AA
 • Przewód zasilający
 • Przewód minijack > L/R
 • Przewód minijack > YPbPr
 • Skrócona instrukcja obsługi
 • Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa
 • Podstawa na biurko