PHILIPS 55OLED936 4K UHD Android TV - Bowers & Wilkins Sound

  • Dodaj recenzję:
  • 22721
  • Producent: Philips
  • 8 949,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, Leasing
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

 

 

 W zestawie CANAL+ online! Najlepsze filmy, seriale i sport przez 30 dni gratis! 

 

 

 

Czym jest CANAL+ online?

To serwis streamingowy. Aby z niego korzystać, wystarczy Ci dostęp do internetu. Serwisu używasz: przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną (iOS, Android) lub telewizor z systemem operacyjnym Android TV oraz Tizen.

 

Podstawą oferty są kanały CANAL+. Dzięki nim masz dostęp do:

oryginalnych seriali CANAL+,
hitów filmowych,
programów dokumentalnych i lifestylowych,
sportu na najwyższym poziomie (Premier League, NBA, LaLiga, PKO BP Ekstraklasa, Liga Mistrzów UEFA).
W każdej chwili możesz rozszerzyć ofertę o NETFLIX, filmowe kanały HBO, ELEVEN SPORTS z LaLigą Santander, F1 oraz żużlem, Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA i FUN&NEWS z informacjami, muzyką oraz bajkami.

 

 

 

Zaprojektowany, aby się wyróżniać.


Telewizor, na który każda kanapa jest skierowana z dumą. Od eleganckiej metalowej ramki i ciemnej, chromowanej podstawy po pilot wykończony szkocką skórą Muirhead. Każdy centymetr zaprojektowany, by zachwycać. 

 

Ekscytujący dźwięk 3D. Bowers & Wilkins  Dolby Atmos.

Pościg samochodowy. Szept. Muzyka. Ekskluzywna obudowa dźwiękowa Bowers & Wilkins zapewnia niesamowicie realistyczną wydajność niezależnie od tego, co oglądasz. Kultowa konstrukcja głośnika wysokotonowego na górze zapewnia nieskazitelny dialog. Głośniki skierowane w górę pozwalają w pełni wykorzystać wciągające Dolby Atmos

 

Magia Ambilight. Tylko od Philipsa.

Dzięki 4-stronnemu Ambilight firmy Philips każda chwila jest bliższa. Inteligentne diody LED wokół krawędzi telewizora reagują na akcję na ekranie i emitują wciągający blask, który jest po prostu urzekający. Przeżyj to raz i zastanów się, jak podobała Ci się telewizja bez niej

 

 

 

Obraz tak realistyczny, cokolwiek oglądasz. P5 AI.

 

Dwa procesory ze sztuczną inteligencją zapewniają obraz tak realistyczny, że można od razu w niego wkroczyć. Algorytm głębokiego uczenia przetwarza obrazy w sposób podobny do ludzkiego mózgu. Niezależnie od tego, co oglądasz, otrzymujesz realistyczne szczegóły i kontrast, bogate kolory i płynny ruch.

 

Różnica jest realna. Telewizor Philips OLED+ z HDR.

Telewizor Philips 4K UHD OLED+ jest zgodny ze wszystkimi głównymi formatami HDR. Niezależnie od tego, czy jest to obowiązkowa seria, czy najnowsza gra, każda scena będzie pełna bogatych szczegółów. Jeśli oglądasz lub grasz w jasno oświetlonym pomieszczeniu, telewizor automatycznie dostosowuje obraz, aby nadal wyglądał niesamowicie

 

Kinowa wizja i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.

Obsługa najlepszych formatów dźwięku i wideo Dolby oznacza, że treści HDR, które oglądasz i odtwarzasz, będą wyglądać i brzmieć wspaniale. Będziesz cieszyć się obrazem, który odzwierciedla oryginalne intencje reżysera i doświadczysz przestrzennego dźwięku o prawdziwej czystości i głębi. Świetne do każdego filmu, pokazu i gry.

 

 

 

 

Przyciągający wzrok. Projekt premium od podstawki po pilota.

 

Najwyższej jakości materiały robią różnicę w tym telewizorze OLED+. Kratka głośnika z mikrosiateczką jest pokryta akustycznie przezroczystą tkaniną głośnikową z domieszką wełny firmy Kvadrat, która umożliwia swobodny przepływ dźwięku do pomieszczenia. Podświetlany pilot jest wykończony miękką, odpowiedzialnie pozyskiwaną skórą Muirhead.

 

Po prostu sprytny. Android TV.

Telewizor Philips z platformą Android TV zapewnia dostęp do treści, których potrzebujesz — kiedy tylko chcesz. Możesz dostosować ekran główny, aby wyświetlał ulubione aplikacje, co ułatwia strumieniowe przesyłanie ulubionych filmów i programów. Lub kontynuuj od miejsca, w którym skończyłeś.

 

 

Świetne do gier. Niskie opóźnienia na dowolnej konsoli.

Telewizor Philips OLED+ pozwala w pełni wykorzystać sprzęt do gier nowej generacji. Po włączeniu konsoli telewizor automatycznie przechodzi w specjalny tryb gry, który zapewnia szybką, responsywną rozgrywkę i niesamowicie płynną grafikę. Tryb gier Ambilight wprowadza dreszcz emocji do pokoju.

 

Dźwięk w wielu pomieszczeniach. DTS Play-Fi

Dzięki funkcji DTS Play-Fi w telewizorze Philips możesz podłączyć kompatybilne głośniki w dowolnym pomieszczeniu. Masz w kuchni głośniki bezprzewodowe? Posłuchaj filmu, przygotowując przekąskę lub śledź komentarz sportowy, gdy wszyscy piją.

 

 

 

 

Kontrola głosu. Asystent Google. Współpracuje z Alexą.

Naciśnij przycisk na pilocie, aby porozmawiać z Asystentem Google. Steruj za pomocą głosu inteligentnymi urządzeniami domowymi kompatybilnymi z telewizorem lub Asystentem Google. Lub poproś Alexę o sterowanie telewizorem za pomocą urządzeń obsługujących Alexę.