PHILIPS 55OLED706/12 4K UHD OLED Android TV

  • Dodaj recenzję:
  • 22426
  • Producent: Philips
  • Czas realizacji: Wkrótce

 

 

Dzięki Philips Ambilight każda chwila jest bliższa. Inteligentne diody LED wokół krawędzi telewizora reagują na akcję na ekranie i emitują wciągający blask, który jest po prostu urzekający. Przeżyj to raz i zastanów się, jak podobała Ci się telewizja bez niego.

 

Cokolwiek oglądasz, obraz jest tak prawdziwy. Procesor P5 z AI.

Procesor Philips P5 ze sztuczną inteligencją zapewnia obraz tak realistyczny, że wydaje się, że można w niego wejść. Algorytm AI do głębokiego uczenia się przetwarza obrazy w sposób podobny do ludzkiego mózgu. Niezależnie od tego, co oglądasz, uzyskasz realistyczne szczegóły i kontrast, bogate kolory i płynny ruch.

 

Tak właśnie wygląda życie. Telewizor Philips OLED.

Telewizor Philips OLED zapewnia szerszy kąt widzenia i wyjątkowo realistyczny obraz. Czernie są głębsze. Kolory są prawdziwsze. Precyzyjne odwzorowanie szczegółów w cieniach i światłach. Obsługiwane są wszystkie główne formaty HDR. Poczujesz pełną moc każdej sceny.

 

Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos

Obsługa najwyższej jakości formatów dźwięku i wideo Dolby oznacza, że oglądane treści HDR będą wyglądać - i brzmieć - wspaniale. Będziesz cieszyć się obrazem, który odzwierciedla oryginalne intencje reżysera i doświadczysz przestrzennego dźwięku z prawdziwą wyrazistością i głębią

 

Po prostu sprytny. Android TV.

Telewizor Philips z systemem Android dostarcza treści, których potrzebujesz - wtedy, gdy tego chcesz. Możesz dostosować ekran główny, aby wyświetlał swoje ulubione aplikacje, co ułatwia rozpoczęcie przesyłania strumieniowego filmów i programów, które lubisz. Lub zacznij od miejsca, w którym przerwałeś

 

Doskonały do gier. Bardzo niskie opóźnienie na dowolnej konsoli

Telewizor Philips jest wyposażony w najnowszą łączność HDMI 2.1 i automatycznie przełącza się na ustawienie o bardzo niskiej latencji, gdy zaczynasz grać w grę na konsoli. VRR i Freesync są obsługiwane w celu zapewnienia płynnej, szybkiej rozgrywki. Tryb gier Ambilight przenosi dreszczyk emocji bezpośrednio do pokoju.

 

Dźwięk w wielu pokojach. DTS Play-Fi

Dzięki DTS Play-Fi w telewizorze Philips możesz podłączyć się do kompatybilnych głośników w dowolnym pomieszczeniu. Masz w kuchni głośniki bezprzewodowe? Posłuchaj filmu, przygotowując przekąskę lub nadążaj za komentarzem sportowym, gdy wszyscy piją.

 

Kontrola głosu. Asystent Google. Działa z Alexą.

Naciśnij przycisk na pilocie, aby porozmawiać z Asystentem Google. Steruj telewizorem lub inteligentnymi urządzeniami domowymi zgodnymi z Google Assistant za pomocą głosu. Lub poproś Alexę o sterowanie telewizorem za pośrednictwem urządzeń obsługujących Alexa.

 

Żywy obraz HDR. Telewizor Philips 4K UHD.

Telewizor Philips 4K UHD jest zgodny ze wszystkimi głównymi formatami HDR, w tym Dolby Vision. Niezależnie od tego, czy jest to serial, który trzeba obejrzeć, czy najnowsza gra wideo, cienie będą głębsze. Jasne powierzchnie będą świecić. Kolory będą prawdziwsze.

 

Projekt premium. Od stanowiska do pilota

Każdy cal tego telewizora wygląda i sprawia wrażenie doskonałego. Ultracienka metalowa ramka. Piękne aluminiowe nóżki. Albo pilot z podświetlanym klawiszem Ambilight, który włączanie Ambilight - nawet w ciemności.