Optoma UHZ65UST Projektor Ultra short throw laser 4K Ultra HD z funkcjami smart

  • Dodaj recenzję:
  • 21098
  • Producent: Optoma
  • 15 999,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz

Optoma UHZ65UST Projektor Ultra short throw laser

4K Ultra HD z funkcjami smart

 

 

Ten stylowy projektor o ultrakrótkim rzucie zapewnia niezapomniany obraz cyfrowej jakości 4K UHD w zaciszu własnego domu. Technologia laserowa zapewnia dokładne, realistyczne odwzorowanie kolorów dzięki 87% pokryciu DCI-P3 - idealna do odtwarzania na dużym ekranie w domu.

Wyposażony w najnowszą technologię i funkcje, UHZ65UST oferuje kompatybilność HDR i HLG, zaawansowane przetwarzanie interpolacji klatek PureMotion, które eliminuje rozmycie ruchu lub zakłócenia obrazu, sterowanie głosem, aplikacje do przesyłania strumieniowego i wbudowany odtwarzacz multimedialny.

Rozdzielczość 4K UHD

 

 

Dzięki ponad 8 milionom pikseli, rozdzielczość Ultra HD 4K dostarcza 4 razy więcej szczegółów niż Full HD, po to by obraz był ostrzejszy, bardziej rzeczywisty i bogatszy w kolory. Pozwala to na oglądanie z mniejszej odległości i jednocześnie czerpanie przyjemności z większej głębi obrazu.

Kompatybilność HDR i HLG compatible

 

Może odbierać i wyświetlać zarówno HDR10, jak i Hybrid Log Gamma (HLG) HDR. Projektory Optoma pozwalają zobaczyć znacznie więcej szczegółów i faktur. Obiekty wyglądają bardziej solidnie i realistycznie, a dodatkowe szczegóły dają większe poczucie głębi. To jest jak patrzenie przez okno.

Wspaniałe kolory

 

 

Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z oszałamiającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma zapewniają wysokie parametry pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę kolorów Rec.709 – międzynarodowy standard HDTV – aby zagwarantować dokładną reprodukcję kinowych barw dokładnie tak, jak chciał tego reżyser, lub bardziej nasyconych kolorów dla uzyskania dynamicznego obrazu, przez co doskonale nadają się do gier i filmów animowanych.

Technologia laserowa

 

 

Projektory laserowe Optoma wykorzystują wysokiej jakości lasery do tworzenia wyświetlanego obrazu. W wielu sytuacjach jasność projektorów z podświetlaniem laserowym może być dwukrotnie większa niż jasność podobnego projektora lampowego. Zapewniają także zwiększoną wydajność, aby utrzymać stałą jasność, doskonałą wydajność kolorów, natychmiastowe włączanie/wyłączanie i niezwykłą żywotność do 20.000 godzin.

PureMotion

Wykorzystując wyrafinowaną technologię interpolacji klatek, zaawansowane przetwarzanie kontroli ruchu eliminuje efekt rozmazania lub drgania obrazu, nawet w sekwencjach szybkiej akcji.

Full 3D

 

 

Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

Doskonała jakość dźwięku

Ciesz się głębszym, pełniejszym i lepszym brzmieniem basów dzięki wbudowanym głośnikom stereo. Zaprojektowany z wykorzystaniem wentylowanej obudowy i precyzyjnie skonstruowanych portów, ten kompaktowy projektor może rozszerzać fale dźwiękowe niskiej wysokości i częstotliwości, a nawet zapewniać 360-stopniowy dźwięk dookólny. Odpowiedni do każdego środowiska domowego i idealny do filmów.

Wbudowany odtwarzacz multimedialny

 

 

Oglądaj filmy bezpośrednio z projektora bez potrzeby korzystania z laptopa lub komputera PC za pomocą wbudowanego odtwarzacza multimedialnego. Po prostu skopiuj pliki na pamięć USB i oglądaj je na dużym ekranie.

Apps

 

 

Uzyskaj dostęp do kompatybilnych aplikacji, takich jak Netflix, YouTube i Spotify, korzystając z wbudowanego sklepu App Store - Marketplace. Idealny do przesyłania strumieniowego filmów, programów telewizyjnych i klipów.

(Usługi Google Play nie są obsługiwane) *

Keystone HV i regulacja czterech narożników

Projektor oferuje korekcję trapezu w płaszczyźnie poziomej i pionowej oraz indywidualne ustawianie geometrii każdego rogu obrazu, aby stworzyć perfekcyjny kwadrat. Doskonałe rozwiązanie w przypadku nierównych ścian lub miejsc, w których zamontowanie projektora stwarza problemy i musi być zrealizowane pod kątem

Tryby ISF

Ta funkcja umożliwia zapisanie skalibrowanych ustawień trybu dziennego i nocnego w celu uzyskania jak najwyższej jakości obrazu.

System zarządzania kolorami (CMS)

Wyświetlaj dokładne, rzeczywiste barwy najlepiej dopasowane do miejsca projekcji. Ta unikalna funkcja daje elastyczność precyzyjnego dostrajania ustawień kolorów zgodnie ze standardem 709 – dla optymalnej precyzji.

24p

Większość filmów nagrywana jest z szybkością klatkowania 24 klatek na sekundę (fps). Aby zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma potrafią przyjmować źródła sygnału High Definition przy 24 fpm, wyświetlając filmy dokładnie tak, jak chciał tego reżyser.

Dolby Audio

Zdolny do dekodowania Dolby 5.1, aby zapewnić bogaty, czysty i mocny dźwięk. Obsługuje nawet przejście przez port wyjściowy S / PDIF, dzięki czemu można podłączyć go do systemu dźwięku przestrzennego.

WiFi

Połącz się bezprzewodowo z siecią, aby uzyskać dostęp do Internetu i OTA (aktualizacje przez Internet).

Zasilanie USB

Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

IFTTT

IFTTT (If This Then That) to bezpłatna usługa internetowa, która umożliwia tworzenie łańcuchów prostych instrukcji warunkowych, zwanych apletami. Aplety są używane do wywoływania zdarzeń, takich jak wyłączenie projektora po opuszczeniu domu.

InfoWall

 

 

Utwórz spersonalizowaną cyfrową ścianę dostosowanych informacji. Za pomocą aplikacji Optoma connect można zaplanować wyświetlanie przez projektor pogody, filmów i kanałów mediów społecznościowych. Możesz nawet zaplanować, aby włączał się o określonych porach lub budził cię naturalnie do uspokajającej i relaksującej listy odtwarzania.

Specyfikacja

Technologia wyświetlania - DLP
Rozdzielczość - UHD (3840x2160)
Jasność - 3 500lumenów
Kontrast - 2 500 000:1
Natywne proporcje ekranu - 16:9
Współczynnik projekcji - zgodny - 4:3
Szybkośc skanowania poziomego - 31 ~ 135Khz
Szybkość skanowania pionowego - 24 ~ 120Hz
Jednolitość - 90%
Rozmiar ekranu - 2.16m ~ 3.05m (85" ~ 120") diagonal

Źródło światła - Laser
Żywotność LASERA - 20 000hours

Współczynnik projekcji - 0.25:1
Odległość wyświetlania - 0.47m - 0.66m
Ogniskowa (mm) - 525
Przesuw obiektywu - Pionowo +0%
Wbudowany offset - 124%

Złącza wejściowe/wyjściowe
Porty wejścia 3 x HDMI 2.0, 1 x Czytnik USB-A
Porty wyjścia 1 x S/PDIF, 1 x USB-A power 1.5A, 1 x Audio 3.5mm
Kontrola 1 x Obsługa USB-A, 1 x RJ45

Poziom hałasu (typowy) - 26dB
Kompatybilność z komputerem - UHD, WQHD, WUXGA, FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac
Kompatybilność 2D - 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz), 2160p(50/60Hz)
Kompatybilność 3D - Frame-pack: 1080p24, 720p50 / 60
3D - Full 3D
Security - blokada Kensington, ochrona hasłem
OSD / języki wyświetlacza - 11 języków: angielski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, portugalski, rosyjski, chiński uproszczony, hiszpański, chiński tradycyjny
Warunki pracy - 5°C ~ 40°C, Max. Humidity 85%, Max. Altitude 3000m
Pilot - Tak
Liczba głośników - 2
Wattów na głośnik - 10W

W pudełku

Przewód zasilający
Pilot z możliwością ładowania
Podstawowa instrukcja obsługi

LAN - sterowanie - Tak

Zasilanie - 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz
Zużycie energii (tryb czuwania) - 0.5W
Zużycie energii (minimalne) - 220W
Zużycie energii (maksymalne) - 345W

Waga netto - 11kg
Wymiary (Sz x Gł x Wy) (mm) - 576 x 383 x 130