Onkyo TX-NR696 czarny Amplituner kina domowego 7.2 z Dolby Atmos, DTS:X, certyfikatem THX

  • Dodaj recenzję:
  • 16151
  • Producent: Onkyo
  • 2 899,00 zł
  • Oblicz

Onkyo TX-NR696 czarny

 

 

Amplituner kina domowego 7.2 z Dolby Atmos, DTS:X, certyfikatem THX

Onkyo TX-NR696 to nowoczesny, 7.2 kanałowy amplituner kina domowego. Urządzenie wyposażone zostało w najnowsze kodeki dźwięku wielokanałowego. Urządzenie idealnie sprawdzi się w systemach kina domowego, dostarczając klarowny i czysty dźwięk.

Onkyo TX-NR696 posiada bogatą funkcjonalność. Wyposażony został w dwuzakresowe Wi-Fi, Bluetooth, obsługuje serwisy streamingowe. 

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.
Funkcjonalność
Nowoczesny amplituner kina domowego to prawdziwy mózg domowego wielokanałowego systemu audio.

 

 

Amplituner KD łączy w sobie już nie tylko przedwzmacniacz, amplituner radia oraz wielokanałową końcówkę mocy, ale także obróbkę obrazu, multiroom, odtwarzacz strumieniowy oraz przedwzmacniacz gramofonowy.

Najbardziej zaawansowane konstrukcje oferują znakomity dźwięk także w stereo oraz kilkustrefowy multiroom zarówno z poziomu przedwzmacniacza jak i końcówek mocy – z niezależną regulacją poziomu głośności oraz dopasowywaniem źródeł.

Podobnie w kwestii obrazu – 2 niezależne strefy video to standard w najdroższych konstrukcjach. Nawet mniej zaawansowane amplitunery kina domowego oferują strumieniowe odtwarzanie plików cyfrowych audio przez frontowe gniazdo USB z pendrive'a lub dysku twardego oraz przez ethernet.

Aby ułatwić sterowanie tak bogatymi w funkcje jednostkami centralnymi producenci zwykli udostępniać bezpłatne aplikacje na tablety oraz smartfony, które bez pilota pozwalają na wygodne sterowanie każdą funkcją z dowolnego miejsca w domu.