Bose Frames Tempo SPORTOWE OKULARY PRZECIWSŁONECZNE Z AUDIO

  • Dodaj recenzję:
  • 21697
  • Producent: BOSE
  • Kod producenta: 839769-0100

SPORTOWY STYL

MUZYCZNA TECHNOLOGIA


Delektuj się dźwiękiem wysokiej jakości — bez słuchawek. Oto magia Bose Frames Tempo — wysokiej jakości sportowych okularów przeciwsłonecznych z rewolucyjną technologią Bose Open Ear Audio™. Dzięki nim posłuchasz muzyki, nie odcinając się od dźwięków otoczenia. Przygotuj się na trening w zupełnie nowym stylu. Dzięki odporności na działanie potu i warunków pogodowych, lekkiej i aerodynamicznej nylonowej oprawce oraz miękkim silikonowym noskom model Tempo gwarantuje jakość i komfort. To dźwięk, jakiego spodziewasz się po produktach Bose, a także wszystko, czego wymagasz od okularów przeciwsłonecznych.

 

 

 

Dwa specjalnie zaprojektowane głośniki Bose Lekka, aerodynamiczna nylonowa oprawka Miękkie silikonowe noski (3 różne opcje w opakowaniu)

Poliwęglanowe czarne lustrzane soczewki z polaryzacją (VLT 12% | 99% UVA/B) Zaawansowany układ dwóch mikrofonów do prowadzenia rozmów

 

 

Wygodne i stabilne


Nie byłyby to okulary przeciwsłoneczne dla aktywnych, gdyby nie trzymały się na swoim miejscu. Oprawkę okularów Bose Frames Tempo zaprojektowaliśmy z najwyższą precyzją, dlatego masz wrażenie, że są one częścią Ciebie — od miękkich silikonowych nosków po dopasowane elastyczne uchwyty na skronie i sprężynowe zawiasy, które sprawiają, że okulary przylegają na tyle ciasno, by stabilnie trzymały się na miejscu, a równocześnie na tyle lekko, by można było o nich zapomnieć. Na piętnastym kilometrze powinno się czuć euforię biegacza, a nie uwierające okulary.

 

 

 

                      

 

 

Krew, pot i łzy. Także deszcz


Na drodze do perfekcji stawiasz czoła niejednemu wyzwaniu. Okulary przeciwsłoneczne są wtedy zawsze z Tobą. Dlatego nasze sportowe okulary przeciwsłoneczne o klasie wodoszczelności IPX4 przetrwają działanie żywiołów. Poliwęglanowe soczewki z polaryzacją są odporne na zarysowania i pęknięcia. Wykonane z nylonu TR 90 oprawki zachwycają solidnością i wytrzymałością. A specjalnie zaprojektowana siateczka akustyczna na portach i otworach chroni przed wodą i zanieczyszczeniami.

 

 

Brak elementów zakrywających uszy


Oto różnica. Dzięki rewolucyjnej technologii Bose Open Ear Audio™ nic nie zasłania Twoich uszu, dlatego pozostajesz w pełnym kontakcie z otoczeniem — w ruchu ulicznym, wśród przechodniów; z pełną świadomością wszystkiego, na co możesz natknąć się podczas treningu na świeżym powietrzu. A kiedy potrzebujesz większej motywacji, wystarczy podkręcić głośność. W zausznikach znajdują się dwa specjalnie zaprojektowane głośniki Bose. Dzięki temu Bose Frames Tempo odtwarzają dźwięk głośniejszy i głębszy niż jakiekolwiek inne okulary z funkcją audio. Możesz teraz poczuć muzykę i szalejące endorfiny nawet w silnym wietrze, jadąc na rowerze z prędkością 40 km/h.

 

 

Aplikacja Bose Music


Aplikacja Bose Music zapewnia łatwy dostęp do wszystkich funkcji okularów. Znajdziesz w niej wskazówki i opcje personalizacji ustawień oraz odblokujesz nowe funkcje. Skorzystaj z podpowiedzi, aby wybrać najlepiej dopasowane noski.

 

 

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

 

Okulary Bose Frames Tempo
Soczewki Mirrored Black z polaryzacją
Etui z nylonu balistycznego
Kabel USB-C do ładowania
Noski w 3 wariantach
Ściereczka

 

 

 

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

 

Czy okulary Bose Frames Tempo są odporne na działanie wody i potu?

Tak. Bose Frames Tempo to sportowe okulary przeciwsłoneczne o klasie wodoszczelności IPX4. Są one w pełni zabezpieczone przed potem i rozpryskami wody.

Czy okulary Bose Frames zapewniają ochronę przed promieniami UVA/UVB?

Tak. Okulary Bose Frames blokują 99% promieni UVA/UVB.

Czy Bose Frames Tempo są wyposażone w soczewki z polaryzacją?

Tak. Bose Frames Tempo są wyposażone w soczewki z polaryzacją. Dostępne są również dodatkowe modele soczewek (w tym przedłużone soczewki), które można łatwo wymieniać samodzielnie.


Czy soczewki w okularach Bose Frames Tempo można zastąpić szkłami korekcyjnymi?

Tak. Okulary Bose Frames Tempo zostały przetestowane i zatwierdzone do użytku ze szkłami korekcyjnymi (zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w innych krajach). Mogą obowiązywać pewne ograniczenia.


Jaka jest żywotność akumulatora okularów Bose Frames Tempo?

W przypadku typowego użytkowania akumulator okularów Bose Frames Tempo zapewnia do 8 godzin strumieniowego odtwarzania muzyki. Wydajność akumulatora może być różna w zależności od odtwarzanej muzyki i poziomu głośności.


Jak mogę regulować poziom głośności w okularach Bose Frames Tempo?

W prawym zauszniku znajduje się interfejs dotykowy umożliwiający zmianę poziomu głośności. Można przesuwać po nim palcem w przód i w tył, aby zwiększać i zmniejszać głośność.


Jakie są opcje połączenia audio w przypadku okularów Bose Frames Tempo?

Okulary przeciwsłoneczne Bose obsługują standard branżowy Bluetooth A2DP i Bluetooth HFP do obsługi połączeń telefonicznych.


Czy okulary Bose Frames Tempo obsługują łączność Wi-Fi® lub WiDi®?

Nie, jedyną formą łączności bezprzewodowej obsługiwaną przez okulary Bose Frames jest Bluetooth.


Jaki jest zasięg łączności Bluetooth okularów Bose Frames Tempo?

Łączność okularów Bose Frames Tempo przez Bluetooth działa stabilnie przy zasięgu do 10 m. Na jakość dźwięku mogą wpływać przeszkody, np. ściany lub metal, a także zakłócenia wywoływane przez sieci Wi-Fi® lub inne urządzenia bezprzewodowe. Znaczenie ma również sposób implementacji technologii Bluetooth zastosowany przez producenta danego urządzenia.


Ile urządzeń można jednocześnie sparować z okularami Bose Frames? 

Co się stanie, jeśli w domu mam kilka urządzeń aktywowanych technologią Bluetooth?

Okulary Bose Frames można połączyć tylko z jednym urządzeniem naraz.

Okulary Bose Frames zapamiętują ostatnie osiem urządzeń, z którymi były parowane lub łączone, usuwając najdawniej używane urządzenie przy parowaniu z nowym.

W trybie Bluetooth okulary Bose Frames wyszukują najczęściej ostatnio używane aktywne urządzenia obsługujące technologię Bluetooth i łączą się z nimi. Jeśli takie urządzenie nie jest dostępne, okulary Bose Frames spróbują połączyć się z następnym ostatnio podłączonym urządzeniem.

Jeśli chcesz połączyć się z innym urządzeniem, naciśnij i przytrzymaj przycisk przez 3 sekundy, aż usłyszysz komunikat „Ready to connect” (Gotowe do połączenia), a kontrolka będzie powoli migać na niebiesko.

 

Jakie aplikacje współpracują z okularami Bose Frames?

 

Ponieważ okulary Bose Frames wykorzystują łączność Bluetooth, można za ich pomocą uzyskać dostęp do dowolnej aplikacji zainstalowanej w urządzeniu przenośnym. Oto niektóre przykłady:

Usługi muzyczne, np. Spotify® czy Apple Music
Aplikacje do komunikacji głosowej, np. Skype czy WhatsApp
Aplikacje nawigacyjne, np. Google Maps czy Waze


Czy mogę wykonywać połączenia telefoniczne za pomocą okularów Bose Frames?

 

Tak. Połączenie można odebrać i zakończyć, naciskając jednokrotnie przycisk wielofunkcyjny.


Do czego służy przycisk wielofunkcyjny?

Podczas odtwarzania muzyki lub audiobooków przycisk wielofunkcyjny pozwala na uruchomienie odtwarzania (pojedyncze naciśnięcie), jego wstrzymanie (pojedyncze naciśnięcie), przejście do następnej ścieżki (dwukrotne naciśnięcie) oraz przejście do poprzedniej ścieżki (trzykrotne naciśnięcie).

W przypadku połączenia przychodzącego pojedyncze naciśnięcie przycisku wielofunkcyjnego spowoduje odebranie połączenia, natomiast jego naciśnięcie, a przytrzymanie spowoduje odrzucenie połączenia. Naciśnięcie przycisku podczas połączenia aktywnego spowoduje zakończenie połączenia.

Przycisk służy również do wyłączania okularów Bose Frames. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk, aż usłyszysz sygnał wyłączenia, a następnie puścić przycisk, aby wyłączyć urządzenie.


Jak uruchomić asystenta głosowego za pomocą okularów Bose Frames Tempo?

Dwukrotne dotknięcie prawego zausznika okularów przeciwsłonecznych służy do korzystania z Siri na urządzeniu z systemem iOS lub Asystenta Google na urządzeniu z systemem Android.