Monitor Audio MASS Satellite

  • Dodaj recenzję:
  • 21266
  • Producent: Monitor Audio
  • 409,00 zł
  • Oblicz

MASS 

MASS jest szybki i łatwy w konfiguracji i zapewnia prawdziwie fascynujące podniecenie dźwięku przestrzennego w kompaktowej obudowie, dzięki czemu każde pomieszczenie wydaje się nowoczesną salą koncertową lub kinem.

Miłośnicy muzyki, fani filmów i gracze będą mogli cieszyć się umiejętnością MASS umieszczenia ich w środku akcji, zapewniając niesamowity poziom zanurzenia w ulubionych utworach, filmach i grach. Można cieszyć się całą klarownością, całym dramatem, wszystkimi 360-stopniowymi emocjami - i nowym doświadczeniem akustycznym.

 

 

Filmy MASS 

Hollywood wie, że jego ścieżki dźwiękowe są tak samo ważnym elementem kinowym, jak zdjęcia - i dzięki MASS możesz cieszyć się własnym dźwiękiem przestrzennym kina domowego bez naruszania banku i nie pogarszając wyglądu swojego pokoju. Pomimo swoich rozmiarów, MASS jest w stanie dynamicznie wypełniać pomieszczenie dźwiękiem ze wszystkimi uderzeniami i napędzać największe hollywoodzkie hity kinowe. Dzięki doskonałej jasności, aby budować napięcie w cichszych scenach, atakiem wywołującym włosy, gdy wybuchnie wybuch, oraz niesamowitym rozmieszczeniem efektów, aby utrzymać się w centrum historii, MASS zapewnia autentyczne wrażenia kinowe.

 

 

 

 

MASS Gaming 

Jeśli chcesz właściwie zanurzyć się w grach, nie ma lepszego sposobu niż MASS, abyś znalazł się w samym centrum akcji. Granie jest znacznie ulepszone dzięki dokładnemu rozmieszczeniu efektów, płynnemu panoramowaniu wokół 360-stopniowego pola dźwiękowego oraz, dzięki subwooferowi, niesamowitej obecności niskich częstotliwości. Bez względu na to, czy twoje ulubione gry polegają na ryku tłumu, grzechotach broni lub napiętej ciszy straszliwej obcej planety, MASS daje ci więcej tego, czego potrzebujesz. Ciesz się każdym scenariuszem gry jak nigdy dotąd i przenieś swoje wrażenia na zupełnie inny poziom.

 

 

 

MASS Music 

Niezależnie od tego, czy lubisz słuchać stereo, czy wolisz wielokanałowy miks, MASS ma talent do ożywienia ulubionej muzyki. Dzięki pięknie zaprojektowanej integracji satelitów i subwoofera, MASS to ekscytujące słuchanie od najgłębszych basów po najostrzejsze góry. Niesamowite obrazowanie stereo stawia twojego ulubionego piosenkarza na środku sceny, a połączenie technologii przetwornika MMP II i głośnika wysokotonowego z miękką kopułką w każdym satelicie nadaje każdemu instrumentowi niezwykle wierną i przekonującą tonację. Szybki, kontrolowany, a przede wszystkim głęboki bas subwoofera sprawia, że ​​MASS jest tak potężny i mocny, że jest subtelny i szczegółowy. To system głośników, na który czekała Twoja muzyka.

 

Satelita MASs


2-drożny, obudowa zamknięta, zaprojektowany by uzyskać szeroką dyspersję dźwięku i doskonałe zgranie z subwooferem MASS Sztywna, wyposażona w wewnętrzne wzmocnienia obudowa ze ściankami wzmocnionymi włóknami • Wykonywane na zamówienie materiałowe wykończenie stosowane wyłącznie przez Monitor Audio • Kompaktowe wymiary, kierunkowa reprodukcja dźwięku umożliwia uzyskanie wysokiej precyzjii szybkości prezentacji
3,5-calowy (89 mm) przetwornik nisko- średniotonowy z membraną w technologii Metal Matrix Polymer (MMP II).Zaawansowana symulacja wykonana z pomocą FEA umożliwiła zoptymalizowanie pracy cewki i napędu głośnika • 3/4” (19 mm) miękka kopułka z zabezpieczeniem termicznym
Zintegrowany punkt mocowania do podstawki bądź uchwytu ściennego (kompatybilny z uchwytem MASM)
Tylna pokrywa pozwalająca ukryć gniazda głośnikowe.

Specyfikacja

Satelita MASS Konstrukcja 2-drożna Pasmo przenoszenia (-6 dB)105 Hz - 34 kHz Skuteczność dB (1W@1M)80 Nominalna impedancja 8 ΩMinimalna impedancja 4,4 Ω @ 300 Hz Maksymalny SPL (dBA)98 dB (Para)Moc (RMS) 30W Moc (RM