Metz S9A 55 OLED Android TV 4K - PROMOCJA !

  • Dodaj recenzję:
  • 20963
  • Producent: Metz
  • 6 999,00 zł 5 989,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz

 

METZ BLUE Marka niemiecka.

Metz Classic od 80 lat projektuje i wytwarza produkty w Niemczech i jest jednym z przedsiębiorstw o najbogatszej tradycji w niemieckim sektorze sprzętu AGD. Oferując swoje produkty, Metz Classic działa zgodnie z podejściem „made in Germany”, aby dostarczać klientom najwyższej jakości produkty. Metz Classic zwraca szczególną uwagę na doskonałość techniczną pod kątem żywotności, niezawodności oraz jakości obrazu i dźwięku oraz na wygodę użytkowania. 

 

 

METZ blue: Nowa, globalna marka firmy Metz


2018 to wyjątkowy rok dla niemieckiego producenta telewizorów Metz: nie tylko firma świętuje swoje 80-lecie, ale także wprowadzi swoją nową globalną markę "METZ blue". METZ blue jest skierowany do szerokiego segmentu rynku i będzie dostępny na wszystkich kontynentach w długim okresie.

 

Dzięki połączeniu siły firmy Skyworth, globalnego gracza na rynku telewizorów, i 80-letniego doświadczenia firmy Metz, niemieckiego producenta z tradycją, w ramach marki METZ blue powstają wysokiej jakości rozwiązania Smart TV opracowane tak, by każdy mógł cieszyć się najnowocześniejszymi technologiami.

 

NIEZAWODNE. INTELIGENTNE. POŁĄCZONE. ŁATWE W OBSŁUDZE.  


Technika musi nie tylko działać, lecz także sprawiać radość. Jesteśmy o tym przekonani. Dlatego nasze produkty cechują się dużą niezawodnością – są łatwe w obsłudze, a dzięki funkcjom smart zapewniają prawie nieograniczoną rozrywkę. 

 

Dzięki fascynującym technologiom obrazu i dźwięku oglądanie telewizji to dziś uczta dla zmysłów – zapierający dech kontrast, doskonałe kolory i ostre jak brzytwa szczegóły. Dodatkowo funkcje smart zwiększają możliwości dostępu do treści. Dzięki zintegrowanym aplikacjom i dostępowi do Google Play Store telewizor METZ blue oferuje ogromną różnorodność.  Hity filmowe, seriale na platformie Netflix, transmisje sportowe na żywo czy gry: dzięki METZ blue Android TV zawsze znajdziesz odpowiednie dla siebie treści. Zadzwoń teraz i dowiedz się więcej kom. 607 651 717 Telewizory METZ blue zawsze dostosowują się do Twoich życzeń i upodobań. Za pośrednictwem urządzenia Chromecast zainstalowanego fabrycznie w Twoim telewizorze można wyświetlać także treści z urządzeń opartych na systemie Android lub iOS. Ponadto dzięki zintegrowanemu sterowaniu głosem teraz można jeszcze szybciej znaleźć szukane treści.

 

 

S9A OLED UHD TV / Android TV™

Model S9A firmy Metz urzeka unikalnym wrażeniem kina domowego: wyświetlacz OLED-4K z technologią HDR i 10-bitową głębią kolorów umożliwia uzyskanie nieosiągalnych dotychczas poziomów czerni, zapewniając zapierającą dech w piersiach kolorystykę, doskonałe kontrasty i wyjątkową głębię szczegółów. Systemy DTS TruSurround i Dolby zapewniające efekt dźwięku przestrzennego oraz soundbar z 2-drożnym systemem bass reflex i 6 głośnikami emitującymi dźwięk do przodu zapewniają doskonałe tło dźwiękowe. Dzięki wyposażeniu w system Android 8.0 model S9A rozszerza paletę dostępnych atrakcji: gier, programów sportowych, seriali i filmów, a zintegrowana wyszukiwarka sterowana głosowo pozwala na jeszcze szybsze znajdowanie treści.

 

 

OLED Głęboka czerń – niesamowity kontrast.

Wysokiej jakości wyświetlacz OLED zapewnia perfekcyjną czerń i doskonałą kolorystykę

Technologia OLED umożliwia uzyskanie nieosiągalnej dotąd czerni – w panelach OLED zastosowano 33 miliony subpikseli, z których każdy można regulować i wyłączyć. W celu uzyskania prawdziwej czerni ciemne obszary obrazu można wyłączyć z dokładnością co do piksela. Z kolei głęboka czerń zapewnia niezwykłą czystość kolorów, doskonały kontrast i wspaniałą szczegółowość obrazu – i to przy ultraszybkim czasie reakcji. Wyświetlacze OLED reagują szybciej i płynniej niż kiedykolwiek wcześniej.

 

HDR


HDR to skrót od High Dynamic Range oznaczający obrazy o dużym zakresie dynamiki, które potrafią oddać więcej odcieni jasności niż dotychczasowe standardy. Oznacza to pełniejszą paletę barw, które są jeszcze bardziej nasycone i intensywne. 10-bitowa głębia kolorów zapewnia subtelne przejścia i naturalne odwzorowanie barw.

 

UHD


UHD to skrót od Ultra High Definition oznaczający cztery razy wyższą rozdzielczość niż klasyczne Full HD. Tym samym treści w rozdzielczości UHD mają znacznie większą szczegółowość na poziomie ok. 8,3 mln pikseli w porównaniu do ok. 2,1 mln pikseli w obrazach Full HD. Nawet z bliska obraz jest zaskakująco autentyczny i żywy.

 

 


Wysokiej jakości wyświetlacz OLED zapewnia perfekcyjną czerń i doskonałą kolorystykę
Rozdzielczość UHD (3840 x 2160) z technologią HDR i 10-bitową głębią kolorów
System AndroidTM 8.0 OreoTM z dostępem do różnorodnych treści łącznie ze sterowaniem głosowym• Dźwięk w jakości DTS i Dolby
Bezprzewodowe połączenie ze zintegrowaną siecią Wi-Fi

 

 

 

Informacje o Plus X Award


Dzięki międzynarodowemu i niezależnemu panelowi ekspertów z 25 branż, 23 kompetentnym partnerom strategicznym i ponad 600 uczestniczącym międzynarodowym markom, Plus X Award jest obecnie największą na świecie nagrodą innowacyjną za technologię, sport i styl życia. Produkty, które mają co najmniej jeden współczynnik „Plus X”, wyróżniają się znakiem jakości Plus X Award.