Metz 58G2A51B/52B UHD TV / Android TV 4K

  • Dodaj recenzję:
  • 20974
  • Producent: Metz
  • 2 650,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz

 

METZ BLUE Marka niemiecka.

Metz Classic od 80 lat projektuje i wytwarza produkty w Niemczech i jest jednym z przedsiębiorstw o najbogatszej tradycji w niemieckim sektorze sprzętu AGD. Oferując swoje produkty, Metz Classic działa zgodnie z podejściem „made in Germany”, aby dostarczać klientom najwyższej jakości produkty. Metz Classic zwraca szczególną uwagę na doskonałość techniczną pod kątem żywotności, niezawodności oraz jakości obrazu i dźwięku oraz na wygodę użytkowania. 

 

 

METZ blue: Nowa, globalna marka firmy Metz


2018 to wyjątkowy rok dla niemieckiego producenta telewizorów Metz: nie tylko firma świętuje swoje 80-lecie, ale także wprowadzi swoją nową globalną markę "METZ blue". METZ blue jest skierowany do szerokiego segmentu rynku i będzie dostępny na wszystkich kontynentach w długim okresie.

 

Dzięki połączeniu siły firmy Skyworth, globalnego gracza na rynku telewizorów, i 80-letniego doświadczenia firmy Metz, niemieckiego producenta z tradycją, w ramach marki METZ blue powstają wysokiej jakości rozwiązania Smart TV opracowane tak, by każdy mógł cieszyć się najnowocześniejszymi technologiami.

 

NIEZAWODNE. INTELIGENTNE. POŁĄCZONE. ŁATWE W OBSŁUDZE.  


Technika musi nie tylko działać, lecz także sprawiać radość. Jesteśmy o tym przekonani. Dlatego nasze produkty cechują się dużą niezawodnością – są łatwe w obsłudze, a dzięki funkcjom smart zapewniają prawie nieograniczoną rozrywkę. 

 

Dzięki fascynującym technologiom obrazu i dźwięku oglądanie telewizji to dziś uczta dla zmysłów – zapierający dech kontrast, doskonałe kolory i ostre jak brzytwa szczegóły. Dodatkowo funkcje smart zwiększają możliwości dostępu do treści. Dzięki zintegrowanym aplikacjom i dostępowi do Google Play Store telewizor METZ blue oferuje ogromną różnorodność.  Hity filmowe, seriale na platformie Netflix, transmisje sportowe na żywo czy gry: dzięki METZ blue Android TV zawsze znajdziesz odpowiednie dla siebie treści. Telewizory METZ blue zawsze dostosowują się do Twoich życzeń i upodobań. Za pośrednictwem urządzenia Chromecast zainstalowanego fabrycznie w Twoim telewizorze można wyświetlać także treści z urządzeń opartych na systemie Android lub iOS. Ponadto dzięki zintegrowanemu sterowaniu głosem teraz można jeszcze szybciej znaleźć szukane treści.

 

 

G2A UHD TV / Android TV™

 

Seria G2A telewizorów UHD wprowadza stylowe wzornictwo do salonu.  Wirtualny dźwięk przestrzenny umożliwia funkcja DTS TruSurround, natomiast technologia ekranu UHD wraz z systemem HDR i 10-bitową głębią kolorów zapewniają doskonałą jakość obrazu z wyrazistymi kolorami i budzącym zachwyt bogactwem kontrastów. Dostęp to szeregu treści jest możliwy dzięki internetowemu sklepowi Google Play.

 

 

 

Rozdzielczość UHD (3840 x 2160p) z technologią HDR i 10-bitową głębią kolorów
System AndroidTM 8.0 OreoTM z dostępem do różnorodnych treści łącznie ze sterowaniem głosowym• Dźwięk w jakości DTS i Dolby
Bezprzewodowe połączenie ze zintegrowaną siecią Wi-Fi