Marantz NR1711 Smukły 7.2 kanałowy amplituner AV z 8K oraz platformą HEOS Built-in

  • Dodaj recenzję:
  • 21615
  • Producent: Marantz
  • Czas realizacji: Zapytaj o dostępność!

 

 

Smukły 7.2 kanałowy amplituner AV z 8K oraz platformą HEOS Built-inPoznaj doskonałe połączenie najbardziej muzykalnego dźwięku z eleganckim, smukłym designem. 7.2 kanałowy amplituner 8K Marantz NR1711 zapewnia immersyjny, wysokiej jakości dźwięk zawarty w urządzeniu o kompaktowej budowie. Mając zaledwie połowę wysokości tradycyjnego amplitunera AV, NR1711 oferuje obsługę wielowymiarowych formatów dźwięku takich jak Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X oraz DTS Virtual:X.

Ciesz się znakomitą jakością obrazu dzięki najnowszym technologiom HDMI, takim jak rozdzielczość i skalowanie 8K/60Hz, eARC, obsłudze różnych formatów HDR, w tym HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) i Dynamic HDR, a także najnowszym technologiom dla graczy, takim jak rozdzielczość 4K/120 Hz, zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) i automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM).

Odtwarzaj swoją bogatą kolekcję muzyki cyfrowej łącznie z formatami Hi-Res przez sieć lub skorzystaj z portu USB na panelu przednim. Słuchaj swoich ukochanych płyt winylowych dzięki wbudowanemu korektorowi gramofonowemu Phono o wysokiej jakości. Streamuj muzykę z popularnych serwisów online i steruj amplitunerem NR1711 poprzez polecenia głosowe dzięki kompatybilności z asystentami Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri.

 

 


Kluczowe cechy

 


Smukły design, wyjątkowa wydajność:

 

Dzięki smukłemu profilowi, który stanowi połowę wysokości tradycyjnego amplitunera AV, nowy Marantz NR1711 zapewnia wyjątkową wydajność i jakość dźwięku.
7 kanałowy wzmacniacz: Dzięki mocy 90 W na kanał możesz oglądać ulubione filmy w niesamowitej jakości.

 


Najnowsze funkcje HDMI:

 

Amplituner posiada jedno dedykowane wejście 8K i jedno wyjście dla wideo 8K z urządzeń źródłowych 8K; Skalowanie do 8K jest dostępne na wszystkich sześciu portach HDMI.


Enhanced Audio Return Channel (eARC) HDMI:

 

Wyjście eARC HDMI przesyła nieskompresowane, kodowane obiektowo formaty dźwięku, takie jak Dolby Atmos i DTS:X, bezpośrednio z aplikacji Smart TV do amplitunera AV.


Znajdź się w sercu akcji dzięki najnowszym technologiom obrazu:

 

Dzięki rozdzielczości i skalowaniu 8K/60Hz wraz z HDR10+, HLG, Dolby Vision, a także obsłudze Dynamic HDR, możesz doświadczyć wyjątkowej jakości obrazu pod względem jasności, klarowności i kontrastu.

 

Nowy poziom gier wideo:

 

Bardziej wciągające wrażenia z gier dzięki rozdzielczości 4K/120 Hz, zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), automatycznemu trybowi niskiego opóźnienia (ALLM) i szybkiemu transportowi klatek (QFT).

 

Streaming dźwięku w wysokiej rozdzielczości dla entuzjastów Hi-Fi:

 

Ciesz się odtwarzaniem ulubionych utworów w wysokiej rozdzielczości z plików FLAC, ALAC i WAV, a także DSD 2.8/5.6 MHz.

 

Platforma HEOS Built-in oraz darmowa aplikacja HEOS:

 

Twój klucz do bezprzewodowego streamingu muzyki, odtwarzania multi room i sterowania głosowego w całym domu.

 

Bluetooth oraz Wi-Fi z obsługą pasm 2.4GHz/5GHz:

 

Stabilność połączenia nawet w środowiskach miejskich o dużym natężeniu sieci bezprzewodowych.


Smukły profilCiesz się najbardziej muzykalnym brzmieniem płynącym z kompaktowego, smukłego urządzenia. Mając zaledwie połowę wysokości tradycyjnego amplitunera AV, NR1711 zapewnia ciepły, muzykalny dźwięk, który jest synonimem marki Marantz.

 

 

Potężny 7 kanałowy wzmacniacz

 Dzięki wysokoprądowej sekcji wzmacniacza mocy zbudowanej ze starannie dobranych komponentów, możesz cieszyć się wyjątkowym dźwiękiem z filmów i muzyki. Identyczna moc 90 W na kanał na wszystkich siedmiu kanałach z możliwością obsługi głośników o niskiej impedancji przy doskonałej kontroli. Tryb Auto Eco dostosowuje moc wyjściową na podstawie poziomu głośności i wyświetla na ekranie miernik eco ukazujący oszczędność w czasie rzeczywistym, zapewniając redukcję zużycia energii bez utraty doskonałego dźwięku Marantz.


Najbardziej muzykalny dźwiękPrecyzyjnie dostrojony przez mistrzów dźwięku Marantz, aby zapewnić wyjątkową sygnaturę dźwiękową. Żaden amplituner nie opuszcza rąk mistrzów dźwięku firmy Marantz, dopóki nie przejdzie rygorystycznych testów. Otocz się najbardziej muzykalnym dźwiękiem z dowolnego źródła.
Discover Why Marantz
Dolby Atmos

Poczuj każdy wymiar dźwięku dzięki Dolby Atmos. Ciesz się systemem głośników surround 5.1 i dwoma dodatkowymi głośnikami górnymi lub dwoma dedykowanymi głośnikami Dolby Atmos, zapewniającymi realistyczne efekty wyższej warstwy dla uzyskania prawdziwie otaczającego dźwięku. Dostępny jest też up-mikser Dolby Surround dla starszych treści.

Dla tych, którzy nie mają w swoim systemie głośników sufitowych lub skierowanych do góry, technologia Dolby Atmos Height Virtualization symuluje wrażenia dźwięku Atmos z tradycyjnymi głośnikami skierowanymi do przodu. Wykorzystaj do pięciu głośników, aby uzyskać efekt dwóch głośników sufitowych lub wykorzystaj wszystkie siedem kanałów do symulacji potężnego efektu czterech głośników sufitowych.


DTS:XFormatowanie dźwięku DTS:X umieszcza dźwięk w miejscu, w którym naturalnie występowałby w przestrzeni, tworząc realistyczne, wielowymiarowe wrażenia dźwiękowe. Dołączony silnik mapowania przestrzennego DTS Neural:X™ oferuje lepszą głębię i zwiększony realizm we wszystkich Twoich ulubionych filmach.

DTS Virtual:X zapewnia immersyjny dźwięk bez głośników sufitowych, tworząc wirtualne efekty wyższej warstwy w konfiguracji głośników 2.1, 5.1 lub 7.1.


Zaawansowana łączność 8K HDMINowy Marantz NR1711 oferuje sześć wejść i jedno wyjście HDMI dla wszystkich Twoich ulubionych źródeł.

 

Oprócz skalowania do 8K, wszystkie sześć wejść HDMI obsługuje Dolby Vision, HLG, HDR10+, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, obraz 21:9, BT.2020 oraz obecny standard ochrony przed kopiowaniem HDCP 2.3.Jedno dedykowane wejście HDMI 8K obsługuje najnowszą specyfikację HDMI 8K/60Hz, przenosząc rozrywkę domową na wyższy poziom. Ciesz się filmami o krystalicznie czystej jakości obrazu z wyjątkową wyrazistością i kontrastem we wszystkich współczesnych dynamicznych formatach obrazu HDR. Nowy Marantz NR1711 zapewnia również najlepsze wrażenia z gier wideo dzięki obsłudze rozdzielczości 4K/120 Hz, oraz trybom ALLM, VRR i QFT.

 

Doskonała jakość filmówNowy NR1711 oferuje krystalicznie czystą rozrywkę w najwyższej jakości. Ciesz się filmami w rozdzielczości 8K/60Hz z możliwością skalowania, a także najnowszymi technologiami HDMI, takimi jak Dynamic HDR oraz Quick Media Switching (QMS), które są używane w filmach w celu wyeliminowania opóźnień obrazu.


Lepsze wrażenia z gier wideoNowy amplituner NR1711 zapewnia najwyższą jakość gier wideo. Doświadcz obrazu z rozdzielczością 4K/120 Hz i korzystaj z trybów takich jak zmienna częstotliwość odświeżania (VRR), szybki transport klatek (QFT) i automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), który redukuje lub całkowicie eliminuje opóźnienia i zrywanie klatek, zapewniając płynniejsze wrażenia z gier.

 

Pełna obsługa HDMI eARCeARC (enhanced Audio Return Channel) obsługuje przesyłanie wielowymiarowego dźwięku z telewizora za pomocą pojedynczego kabla HDMI, upraszczając ogólną konfigurację.

 

Sterowanie głosowe Amazon AlexaKontroluj amplituner NR1711 za pomocą głosu i asyatenta Amazon Alexa. Dostosuj głośność, przejdź do następnego utworu, przełącz wejścia dla różnych odtwarzaczy multimedialnych i nie tylko - „Just ask”. Pobierz HEOS Home Entertainment Skill, aby włączyć polecenia głosowe Amazon Alexa dla urządzeń NR1711, HEOS i innych wybranych produktów Marantz. Dostępność różni się w zależności od kraju lub regionu.


Sterowanie głosowe Google AssistantPoproś Google Home, aplikację Google lub inne urządzenia z wbudowanym asystentem Google Assistant, aby kontrolować odtwarzanie w całym środowisku odsłuchowym. Włącz muzykę w aplikacji HEOS, a następnie poproś asystenta Google Assistant o regulację głośności, odtwarzanie, wstrzymywanie, pomijanie utworów i nie tylko. Dostępność różni się w zależności od kraju lub regionu.

 

 

Obsługa Apple AirPlay 2Streamuj utwory z ulubionych serwisów muzycznych, takich jak Apple Music i Spotify, lub oglądaj filmy z serwisów takich jak YouTube i Netflix z dowolnego iPhone'a, iPada, Maca lub Apple TV. Słuchaj dźwięku doskonale zsynchronizowanego z głośnikami ze źródeł AirPlay 2.

Ciesz się odtwarzaniem multi room, bezprzewodowo przesyłając treści do wielu urządzeń kompatybilnych z AirPlay 2 jednocześnie, z ulepszonym buforowaniem dźwięku, aby uzyskać płynne odtwarzanie muzyki. AirPlay 2 zapewnia kontrolę i umożliwia grupowanie kompatybilnych urządzeń audio w aplikacji Apple Music lub Home. Używaj AirPlay 2 w aplikacji lub poprzez polecenia głosowe korzystając z Siri.
Learn More


Streaming muzyki w całym domuPlatforma HEOS Built-in to klucz do niemal nieograniczonych doznań muzycznych w dowolnym miejscu w domu. Odtwarzaj utwory zapisane na urządzeniu inteligentnym lub osobistym serwerze multimediów i streamuj swoje ulubione hity z wiodących serwisów streamingowych, takich jak Spotify, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn Internet Radio i nie tylko, nawet w wysokiej rozdzielczości. Sparuj swój amplituner AV z obsługą HEOS z dowolnym produktem kompatybilnym z HEOS Built-in lub głośnikiem bezprzewodowym i dystrybuuj dowolne źródło muzyki lub dźwięk z telewizora do dowolnego miejsca w domu.

 

 

Obsługa dźwięku w wysokiej rozdzielczościCiesz się muzyką dokładnie tak, jak zamierzał artysta. Amplituner NR1711 dekoduje bezstratne pliki w wysokiej rozdzielczości z plików ALAC, FLAC i WAV do 24bit/192kHz, a także ścieżki DSD 2.8 MHz oraz 5.6 MHz (audiofilski format SACD). Słuchaj muzyki wykorzystując port USB na panelu przednim lub ze źródeł sieciowych.


Wejście Phono dla gramofonuPodłącz swój gramofon analogowy do amplitunera i ciesz się czystym dźwiękiem każdego nagrania w swojej kolekcji winyli.

 


Zaawansowana 32 bitowa konwersja cyfrowo analogowa na wszystkich kanałachZaawansowane 32 bitowe przetworniki cyfrowo analogowe AKM AK4458 klasy referencyjnej zaimplementowano na wszystkich kanałach dla zapewniania optymalnej wierności i najszerszego zakresu dynamiki przy najniższych zniekształceniach. Gwarantuje to stałą, wysoką wierność i precyzyjne dopasowanie na wszystkich kanałach, zapewniając doskonałe wrażenia słuchowe.Amplituner umożliwia obsługę dwóch subwooferów, aby zapewnić równomierną odpowiedź basu i dźwięków o niskiej częstotliwości w środowisku odsłuchowym. Ciesz się dokładnym basem bez słyszalnych szczytów i spadków bez względu na to, gdzie umieścisz subwoofer

 

Multi-Source, Multi-RoomCiesz się 5.1 kanałowym dźwiękiem przestrzennym w swoim kinie domowym i jednocześnie odtwarzaj dźwięk stereo z tego samego lub innego źródła w oddzielnym pomieszczeniu. Po prostu podłącz parę głośników do wzmacnianych wyjść multi room lub podłącz dodatkowy wzmacniacz stereo i głośniki do wyjść przedwzmacniacza strefy 2.

 


Tryb All Zone TV Audio
Udostępniaj dźwięk telewizora w strefie głównej w drugiej strefie bez utraty w pełnego odtwarzania wielokanałowego w strefie głównej. Wybierz opcję „Źródło” dla drugiej strefy w zdalnej aplikacji amplitunera AV, aby dźwięk głównej strefy nie przełączył się na stereofoniczny PCM.
Kompatybilność ze Smart TV

Steruj amplitunerem za pomocą pilota Smart TV dzięki funkcji HDMI CEC Twojego telewizora Smart TV. Po prostu ustaw „Sterowanie HDMI” w odbiorniku na ON, a następnie ustaw „Smart Menu” na ON, aby rozpocząć sterowanie NR1711 za pomocą pilota telewizora. Ekran główny Smart Menu zapewnia szybki dostęp do wyboru źródła i trybu surround, menu konfiguracji AVR i czterech inteligentnych wyborów Smart Selects.


Transmisja Bluetooth Audio
Oglądaj najnowsze filmy lub słuchaj ulubionych utworów bez budzenia innych domowników. Amplituner NR1711 umożliwia jednoczesne odtwarzanie dźwięku na słuchawkach Bluetooth i podłączonych głośnikach. Jeśli masz niedosłyszącego członka rodziny lub przyjaciela, jest to świetna opcja, aby poprawić zrozumiałość dialogów bez zwiększania ogólnej głośności.
Certyfikat “Roon Tested”

Wszystkie nowe amplitunery Marantz AV są teraz kompatybilne Roon, w tym NR1711. Poznaj jeszcze lepiej swoją cyfrową bibliotekę muzyczną, korzystając z przeszukiwalnych informacji o ulubionych wykonawcach i utworach. Znajdź teksty, daty koncertów, zdjęcia, biografie, recenzje i nie tylko.Prosta instalacja, łatwe użytkowanie
Amplituner NR1711 został wyposażony w wysokiej jakości terminale głośnikowe z zestawem pasujących etykiet kablowych, które zapewniają prawidłowe podłączenie za pierwszym podejściem. Dołączony asystent konfiguracji Setup Assistant dostarcza czytelne, graficzne wskazówki na ekranie, a przewodnik Quick Start Guide zapewnia optymalne ustawienia dla dowolnej konfiguracji głośników.


Kalibracja pomieszczenia Audyssey MultEQZoptymalizuj swoje wrażenia dźwiękowe wykorzystując Audyssey MultEQ, Dynamic Volume i Dynamic EQ dla bezproblemowej konfiguracji środowiska odsłuchowego. Dzięki dostarczonemu mikrofonowi pomiarowemu MultEQ analizuje sygnał wyjściowy każdego głośnika (w tym subwoofera) i generuje precyzyjne filtry cyfrowe, które optymalizują każdy kanał pod kątem prawidłowej odpowiedzi w domenie częstotliwości i czasu. Użyj Audyssey Dynamic EQ, aby uzyskać wyraźne dialogi i szerokopasmową odpowiedź nawet przy niskich poziomach głośności, lub Audyssey Dynamic Volume, aby uniknąć nagłych skoków oraz znormalizować głośność, gdy zawartość przełącza się między reklamami, zapowiedziami i programami telewizyjnymi. Jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem, dodatkowa aplikacja Audyssey MultEQ Editor (dostępna w sprzedaży) pozwala przejść precyzyjnych ustawień w celu dalszej regulacji i dostosowania środowiska audio.


Aplikacja Audyssey MultEQ EditorAmplituner NR1711 obsługuje aplikację Audyssey MultEQ Editor. Przejdź precyzyjnych opcji, aby wyświetlić i dostosować ustawienia w celu szczegółowego strojenia, dostosować dźwięk bardziej precyzyjnie do konkretnych problemów w swoim pokoju oraz by dostosować dźwięk do własnych preferencji, w tym:

Wyświetlić wyniki wykrywania głośników, aby sprawdzić poprawność instalacji
Przeglądać wyniki kalibracji Audyssey przed i po, ułatwiając identyfikację problemów w pomieszczeniu
Edytować docelową krzywą Audyssey dla każdej pary kanałów, aby dopasować ją do swoich upodobań
Dostosować zakres częstotliwości EQ dla każdej pary kanałów
Przełączać między dwiema docelowymi krzywymi odchylenia o wysokiej częstotliwości
Włączać / wyłączać kompensację średnich tonów, aby obszar wokalu był jaśniejszy lub gładszy
Zapisywać i ładować wyniki kalibracji
Aplikacja Audyssey MultEQ Editor dostępną na Android i iOS można kupić w Apple App Store lub Google Play Store.

 

Aplikacja Marantz AVR RemoteAplikacja Marantz AVR Remote dla systemów iOS i Android zapewnia pełną kontrolę nad najnowszymi amplitunerami sieciowymi AV firmy Marantz. Użyj jej do włączania / wyłączania urządzenia, regulacji głośności, wyboru wejścia i ustawień lub natychmiastowego przełączania się do aplikacji HEOS.Pamięć dwóch ustawień AudysseyNowy NR1711 przechowuje dwa ustawienia Audyssey i umożliwia przełączanie się między nimi w czasie rzeczywistym, dając Ci swobodę dostosowywania wrażeń słuchowych w oparciu o odtwarzaną zawartość lub środowisko odsłuchowe.

 


Wygodne przyciski funkcyjne Smart SelectCztery przyciski funkcyjne Smart Select na dołączonym pilocie umożliwiają zapisanie preferowanych lub często używanych ustawień i zmianę ich w dowolnym momencie - w tym źródło wejściowe, poziom głośności, tryb dźwięku, konfiguracja Audyssey, a nawet ustawienie „All Zone Stereo” dla trybu Party. Po naciśnięciu przycisku amplituner NR1711 natychmiast konfiguruje odbiornik do żądanych ustawień.


Inteligentny tryb ECOZintegrowany tryb ECO zapewnia oszczędność energii ukazywaną na ekranowym mierniku na żywo. Korzystaj z amplitunera w trybie oszczędzania energii, aby zmniejszyć maksymalną moc wyjściową lub zastosuj strategie niskiego poboru mocy w różnych ustawieniach. Tak czy inaczej, jakość dźwięku, która definiuje doskonałość Marantz, pozostanie niezmieniona.

 

Od ponad 60 lat tworzymy audiofilskie brzmienieZałożona w 1953 roku, marka Marantz szczyci się długą i bogatą historią projektowania komponentów audio dla miłośników muzyki i krytycznych słuchaczy na całym świecie. Amplituner NR1711 kontynuuje naszą długą tradycję dostarczania najlepszych w swojej klasie wrażeń słuchowych dla muzyki i kina domowego. Because Music Matters.