Marantz NR1609 czarny amplituner kina domowego

  • Dodaj recenzję:
  • 15852
  • Producent: Marantz
  • 2 695,00 zł
  • Oblicz

Marantz NR1609 czarny amplituner kina domowego

 

 

Marantz, światowy lider w dziedzinie zaawansowanych technologii audio od dawna wyznacza standardy dla smukłych, przyjaznych dla pomieszczenia amplitunerów AV - obecnie, dzięki nowym modelom NR1609 i NR1509 wyposażonym w funkcjonalność sterowania głosowego Amazon Alexa, firma oferuje wydajne centra rozrywki domowej o dużej mocy oraz łatwe w użytkowaniu, zdolne dopasować się do prawie każdej przestrzeni oraz dostarczające wszystkie najnowsze funkcjonalności kina domowego jak i bezprzewodowy streaming muzyki. Dwa nowe modele są niespotykanie kompaktowe, o wysokości nieco ponad 10 cm, dzięki czemu można je bezproblemowo ustawić nawet na najmniejszej półce lub w ciasnej szafce TV, które równocześnie dostarczają zaawansowane rozwiązania kina domowego oraz hi-fi, w tym kompatybilność z wideo 4K, najnowsze formaty dźwięku, wszechstronną funkcjonalność streamingu muzyki oraz obsługę multi room dzięki wbudowanej technologii HEOS.

HEOS otwiera nowe amplitunery na świat sterowania głosowego: po prostu dodając HEOS do dowolnego urządzenia Alexa, od podstawowego modelu Echo Dot wzwyż, można używać poleceń głosowych do bezdotykowego sterowania amplitunerami, do włączania i wyłączania, w celu wyboru wejść, dostosowania głośności itp.

 

 

Ultracienki, sieciowy amplituner AV NR1609 może wpasować się praktycznie w każdą przestrzeń, oferując doskonałą wydajność dzięki najnowszym formatom wideo i audio, w tym zapewniające kompatybilność z przyszłymi rozwiązaniami rozdzielczość 4K oraz dźwięk 3D dzięki dekodowaniu Dolby Atmos i DTS: X / DTS Virtual:X, wspieranemu przez siedem kanałów o mocy 90 W wzmacniacza Marantz. A dla fanów muzyki model ten oferuje nie tylko obsługę streamingu muzyki przez sieć, ale także wbudowaną technologię HEOS multi room.

ultracienki 7.2 kanałowy amplituner AV

90W na kanał wzmocnienia Marantz

osiem wejść HDMI z pełną obsługą wideo 4K

realistyczny dźwięk 3D dzięki Dolby Atmos 5.1.2 oraz DTS:X / Virtual:X

Audyssey MultEQ, Dynamic Volume oraz Dynamic EQ

streaming muzyki aż do rozdzielczości DSD 5.6 MHz oraz Deezer, Spotify Connect i Tidal

port USB na przednim panelu do obsługi audio

sterowanie głosowe Alexa umożliwiające kontrolę głównych funkcji przy pomocy HEOS, dostępne przez aktualizację oprogramowania systemowego

kontrola przez aplikację Marantz Remote

wbudowana technologia HEOS multi room

bezprzewodowy streaming muzyki przez Bluetooth oraz Apple AirPlay

wejście Phono do podłączenia gramofonu

2.4/5GHz Wi-Fi dla stabilności połączenia w miejscach o dużym natężeniu sieci bezprzewodowych

prosta konfiguracja i obsługa, inteligentny tryb ECO oszczędzający energię