Marantz NA6006 czarny sieciowy odtwarzacz audio

  • Dodaj recenzję:
  • 15606
  • Producent: Marantz
  • 2 695,00 zł
  • Oblicz

Marantz NA6006 sieciowy odtwarzacz audio

Marantz, światowy lider w dziedzinie zaawansowanych technologii audio, z przyjemnością prezentuje model NA6006, odtwarzacz audio o wysokiej rozdzielczości, który umożliwia dostęp do muzyki przechowywanej w sieci lokalnej oraz serwisów streamingowych online. Nowy model zaprojektowany tak, aby pasował stylistycznie do odtwarzacza CD6006 i wzmacniacza zintegrowanego PM6006, stanowi doskonałe wprowadzenie do muzyki w online oraz oferuje najlepsze w swojej klasie funkcjonalności, w tym technologię AirPlay2 oraz HEOS multi room, a także sterowanie głosowe Alexa*.

 

Model NA6006 oferuje również tą samą, audiofilską jakość dźwięku, dzięki której seria 6000 odniosła niekwestionowany sukces, zdobywając liczne pochwały i nagrody zarówno dla odtwarzacza, jak i wzmacniacza. Dzięki nowemu streamerowi użytkownicy mogą wynieść swój system audio na wyższy poziom oraz wejść w świat cyfrowego dźwięku online.

NA6006: Streamuj swoją kolekcję muzyki, korzystaj z serwisów online, łącz się bezprzewodowo z urządzeniami mobilnymi oraz dziel się ulubionymi utworami w całym domu

Opierając się na doświadczeniu zdobytym podczas tworzenia „kompletnego źródła cyfrowej muzyki” - modelu ND8006 oraz flagowego odtwarzacza SA10, model NA6006 korzysta z wiedzy z zakresu projektowania dźwięku cyfrowego Marantz, by zaoferować go w jeszcze bardziej przystępnym poziomie, otwierając jednocześnie zupełnie nowy świat wrażeń muzycznych. Może on odtwarzać muzykę za pośrednictwem sieci domowej - przez Wi-Fi lub Ethernet - lub z urządzeń pamięci masowej USB do 192 kHz / 24 bit w formatach takich jak FLAC, WAV oraz Apple Lossless, a także DSD 2.8 / 5.6MHz. Ta zaawansowana łączność sieciowa, z obsługą dwupasmowego Wi-Fi, zapewnia optymalną wydajność nawet w środowiskach miejskich, gdzie występuje duże natężenie sieci bezprzewodowych, oferując dostęp do szerokiej gamy serwisów streamingowych online, w tym radia internetowego, Spotify Connect, Amazon Music, TIDAL, Deezer i innych.

 

Ponadto, model NA6006 oferuje wiele technologii umożliwiających bezprzewodowy streaming muzyki: moduł Bluetooth do streamingu muzyki z telefonów, tabletów i komputerów, a także funkcję Apple AirPlay2, która umożliwia streaming muzyki Apple Music do wielu urządzeń jednocześnie. Możliwy jest również streaming dźwięku z popularnych serwisów internetowych takich jak YouTube oraz Netflix z dowolnego iPhone'a, iPada, Maca lub Apple TV do kompatybilnych urządzeń. Dostępne jest również sterowanie streamingiem muzyki poprzez wykorzystanie funkcjonalności Siri na urządzeniach Apple iPhone, iPad i komputerach Mac.

Technologia HEOS multi room zintegrowana z odtwarzaczem NA6006 pozwala na dzielenie się muzyką oraz odbieranie jej z innych urządzeń HEOS z rodziny produktów Sound United, od bezprzewodowych głośników po amplitunery AV i inne komponenty kina domowego. Wszystko jest kontrolowane za pomocą bezpłatnej aplikacji HEOS dostępnej dla systemów Android oraz iOS, a w regionach, w których dostępna jest usługa Amazon Alexa, odtwarzacz umożliwia sterowanie głosowe za pośrednictwem HEOS Home Entertainment Skill i urządzeń Amazon Echo.

Aby odtwarzacz NA6006 mógł dostarczyć doskonale znaną jakość dźwięku Marantz, został on wyposażony w technologię HDAM (Hyper-Dynamic Amplifier Module), audiofilski konwerter cyfrowo analogowy Sabre ESS9016, układ dwóch kryształów zegara oraz technologię Marantz Musical Digital Filtering (wywodzącą się z flagowego odtwarzacza SA10 i oferującą dwa ustawienia filtra do wyboru), w celu zapewnienia najczystszej i najdokładniejszej obsługi sygnałów cyfrowych.

Odtwarzacz NA6006 wyposażony został w optyczne wejście cyfrowe do podłączenia zewnętrznych źródeł, takich jak dźwięk z TV, stałe i zmienne wyjścia analogowe, aby umożliwić jego bezpośrednie wykorzystanie wraz ze wzmacniaczem mocy lub aktywnymi głośnikami, oraz wyjście słuchawkowe z własnym układem sterowania poziomem głośności.

 

NA6006 – najważniejsze funkcje

- Odtwarzanie muzyki z sieci lokalnej lub serwisów internetowych, przez Ethernet lub Wi-Fi

- Radio internetowe, Spotify Connect, Amazon Music, TIDAL, Deezer i inne

- Bezprzewodowy streaming z kompatybilnych urządzeń za pośrednictwem Bluetooth oraz Apple AirPlay2

- Technologia HEOS multi room do odtwarzania muzyki przy wykorzystaniu bezprzewodowych głośników HEOS oraz kompatybilnych produktów Marantz / Denon, kontrola za pomocą bezpłatnej aplikacji HEOS oraz - tam, gdzie to możliwe – sterowanie głosowe Alexa za pośrednictwem urządzeń Amazon Echo

- Obsługa DSD (2.8 / 5.6 Mhz), plików WAV, MP3, AAC, WMA, FLAC, ALAC w częstotliwości do 192kHz / 24 bit przez port USB dla treści o wysokiej rozdzielczości

- Moduły Marantz HDAM, technologia Marantz Musical Digital Filtering, konwerter ESS9016 Sabre DAC oraz układ dwóch kryształów zegara, dla zapewnienia najlepszej jakości dźwięku ze wszystkich formatów plików muzycznych

- Optyczne wejście cyfrowe dla zewnętrznych źródeł, takich jak dźwięk z telewizora

- Wyjścia analogowe stałe oraz zmienne, wyjście słuchawkowe z własnym układem sterowania głośnością

- Dwuzakresowe Wi-Fi zapewniające stabilność sygnału nawet w miejscach o dużym natężeniu sieci bezprzewodowych

 

*Sterowanie głosowe Amazon Alexa dostępne w wybranych krajach i językach.