Skullcandy Riff Bluetooth Czarne słuchawki nauszne S5PXW-L003

  • Dodaj recenzję:
  • 15929
  • Producent: Skullcandy
  • 199,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz

Skullcandy Riff Bluetooth Czarne słuchawki nauszne S5PXW-L003

- Słuchawki Skullcandy Riff. Komfort noszenia i czysty dźwięk.
- Mocny, zrównoważony dźwięk oraz doskonały bas.
- Łączność bezprzewodowa Bluetooth.
- Nawet 12 godziny pracy bezprzewodowej!
- Lekkie, stylowe i wydajne

 Słuchawki Skullcandy Riff, które zapewniają doskonałą jakość dźwięku i wyjątkową mobilność. Zastosowany przetwornik emituje głęboki i mocny bas, a szerokie przenoszenia odtwarza dźwięk bez zniekształceń. Wyjątkowo wygodne nauszniki przekładają się na komfort nawet podczas długiego czasu słuchania ulubionej muzyki. Za sprawą wbudowanych przycisków w nausznikach możesz szybko zarządzać muzyką, regulować poziom głośności lub odbierać połączenia. Ich wyjątkowy styl i design podkreślą Twój charakter i osobowość.

 
Zabierz muzykę ze sobą

Słuchawki obsługują technologię bezprzewodową Bluetooth, która zapewnia szybkie i łatwe połączenie z Twoimi urządzeniami, dzięki czemu możesz cieszyć się muzyką w każdej sytuacji - bez zbędnych kabli i przewodów.

 

 

Składana konstrukcja i długi czas pracy

Składana konstrukcja sprawia, że słuchawki są bardzo wygodne w transporcie i łatwe w przechowywaniu. Wydajna bateria gwarantuje nawet do 12 godzin pracy na jednym naładowaniu. Dodatkowo zastosowanie technologii szybkiego ładowania zapewnia 2 godziny bezprzewodowego odtwarzania muzyki po zaledwie 10 minutach podłączenia do zasilania. 

 

 

Specyfikacje

Rodzaj Nauszne
Segment Nauszne z samoregulującym pałąkiem
Pasmo przenoszenia (Hz) 20 - 20000
Połączenie Bluetooth
Średnica głośnika (mm) 40
Zastosowanie Multimedia
Impedancja (Ohm) 32 Ohm
Mikrofon Tak
Inne Do 12h słuchania bezprzewodowego System szybkiego ładowania 10min ładowania = 2h słuchania Wygodne sterowanie Miękkie gąbki, bardzo przyjemne