MAGNAT TRANSPULS 1000 R

  • Dodaj recenzję:
  • 21787
  • Producent: Magnat
  • 1 899,00 zł
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

 

MAGNAT TRANSPULS 1000

 

 

Wygląd mówi sam za siebie: ktoś chce tu tworzyć muzykę. Prawdziwa, prawdziwa muzyka. Tak uczciwy i przyziemny, jak wygląda Transpuls 1000, gra również. Trójdrożny system składający się z pełnowymiarowego głośnika wysokotonowego 260 mm, kopułki 135 mm i oczywiście tuby wysokotonowej to technicznie i optycznie podróż w przeszłość. Jednak pod względem dźwięku Transpuls 1000 ustala liczbę uderzeń.

Wydajny, dynamiczny i bezkonkurencyjny muzycznie
Dzięki imponującej wydajności 92,5 dB głośnik stereo umożliwia nawet mniejszym wzmacniaczom osiągnięcie wspaniałych osiągów akustycznych. W niskim i średnim paśmie wynika to między innymi z wyjątkowo lekkich membran papierowych i ich zawieszenia wykonanego w technologii PA. W zakresie wysokich częstotliwości to niezrównanie wydajna zasada tuby sprawia, że ​​zwykłe głośniki wysokotonowe wyglądają po prostu „staro”. Dynamika Transpuls 1000 zapiera dech w piersiach, a jego akustyczna koordynacja jest stworzona do rocka, urban i wszelkiego rodzaju muzyki impulsywnej.

Świetna technologia łączy stare i nowe
Z pełnym 26 cm głośnikiem niskotonowym i idealnie dopasowaną konstrukcją bass-reflex, Transpuls 1000 gra aż do podstawy częstotliwości. Począwszy od 22 Hz, wprawia powietrze w przyjemne wibracje, a tuba wysokotonowa z pojedynczą kompresją pozwala na zakończenie doznania muzycznego tylko przy 32 000 Hz.

 

 

 

 

 

 

Transpuls 1000 zachowuje wymiary przyjazne przestrzeni życiowej. Dzięki wysokości 79 cm, szerokości 38 cm i głębokości zaledwie 28 cm jest kompaktowym członkiem rodziny. Niemniej jednak konstrukcja zapewnia więcej niż wystarczającą głośność dla głębokiego, dynamicznego i trwałego imponującego basu. Skierowane do przodu wyloty konstrukcji bass-reflex sprawiają, że instalacja jest bezkrytyczna, co oznacza, że ​​Transpuls 1000 można umieścić bliżej ściany. Wszystko to przejawia się również w łącznej wadze imponującej 20 kilogramów na głośnik.

 

 

 

 

 


Podobnie jak wszyscy członkowie rodziny Transpuls, seria 1000 ma również typowy wygląd, który przypomina legendarny rozkwit hi-fi w latach 70. i 80., ale także emanuje dziś dosadną muzykalnością. Dotyczy to zarówno eleganckiego pokrycia z tkaniny ze stabilną ramą z MDF, jak i gdy czysta technologia staje się widoczna po zdjęciu pokrycia. Z lewą i prawą kopią z symetrycznym układem podwozia, Transpuls 1000 to również doskonała przyjemność wizualna. Etui Dark Wood to udane połączenie dyskretnego i rewelacyjnego tego ostatniego, głównie ze względu na efektowne proporcje.
Wreszcie, szczegóły, takie jak odchylenie obudowy o 5 ° w ramach całościowej korekcji fazy, gwarantują, że wszystkie częstotliwości docierają do twoich uszu w tym samym czasie.

 

 

 

 

 

Dane techniczne. 

3-drożny bas refleks

Głośnik niskotonowy 260 mm 1 głośnik średniotonowy 135 mm 1 głośnik wysokotonowy kopułkowy 25 mm

750 Hz, 3800 Hz

30-300 watów

92,5 dB
WAGA 20 kg
WYMIARY (SXWXG) 380 mm x 790 mm x 280 mm

Cena za sztukę, dostępne jako para L/R