Loewe One 55 Ultra HD gratis Moduł nc+ z kartą

  • Dodaj recenzję:
  • 12985
  • Producent: Loewe
  • Czas realizacji: 24h
  • 8 499,00 zł 7 490,00 zł
  • Oblicz

Loewe bild 1 i Loewe One Piękny. Przyjazny.

 

Dobry design jest innowacyjny, estetyczny, nienarzucający się, szczery i spójny. Loewe One i Loewe bild 1 to ponadczasowe produkty. Wszystkie szczegóły są precyzyjnie dopracowane. Wiele opcji ustawienia telewizora sprawia, że sprawdzi doskonale w każdym pomieszczeniu w domu. Loewe bild 1 i Loewe One - po prostu piękne.

 

Styl nie jest drogi.


Dzięki ekstremalnie wąskiemu i lekkiemu wyglądowi doskonale wpisze się do każdego wnętrza. Ceny rozpoczynają się od 3.490 złotych. Loewe zintegrowało system dźwięku w prosty, bezramkowy design. Ukryte głośniki o imponującym dźwięku skierowano do tyłu.

 

 

Mogę oglądać, to co chcę.


Loewe One / Loewe bild 1 daje całkowitą wolność. Żaden inny telewizor nie robi tego z taką łatwością. Mogę tworzyć swój własny harmonogram oglądania, dopasowany do mojego gustu, dzięki Amazon Video, Maxdome, YouTube i funkcji nagrywania na USB. Z doskonałym, precyzyjnym obrazem z 55 calowego telewizora w rozdzielczości Ultra HD.

 

TIDAL Mój telewizor to mój system muzyczny.


Zakochany? Odprężony? Czas na imprezę? TIDAL zapewni muzykę dopasowaną do nastroju. Jako zintegrowana z telewizorem aplikacja streamuje piosenki w wysokiej lub standardowej rozdzielczości do telewizora i pozwala na doskonałą radość z dźwięku zwłaszcza w połączeniu z głośnikami Loewe klang 1.

 

Lubię słuchać przy pomocy bezprzewodowych słuchawek Bluetooth. Nawet ścieżek do moich filmów. Lub streamuje muzykę bezpośrednio do telewizora ze smartfona po Bluetooth. Funkcja Bluetooth jest dostępna poprzez urządzenie aktualizujące TV.

 

 Ultra High Definition. Dla lepszego obrazu.

 

Telewizory Loewe wyposażone są w panele Ultra High Definition z podświetleniem krawędziowym Edge-LED lub pełnym Direct-LED oraz w doskonałe systemy poprawy jakości obrazu przedstawiające w sposób idealny wszystkie detale, perfekcyjny kontrast i doskonały obraz – nawet przy bardzo dynamicznych scenach. Panele Ultra HD oferują rozdzielczość (3.840 x 2.160 pikseli) cztery razy wyższą niż telewizory Full-HD (1.920 x 1.080 pikseli), odkrywając wiele niuansów i detali. Odtwarzanie zdjęć i materiałów wideo Ultra HD odbywać się może poprzez sieć domową (LAN/WLAN), z pendrive’a USB lub poprzez źródło HDMI (HDMI 2.0 z HDCP 2.2 do 60 Hz).

Dodatkowe funkcje udoskonalające obraz:
Wyrafinowany algorytm skalowania Ultra HD Super Scaling powoduje, że obrazy Full HD są jeszcze ostrzejsze i mają więcej detali. System Loewe Image+ Active poprawia jakość obrazu w zakresie jego płynności, oraz optymalizuje ostrość i kontrast (kontury), nasycenie kolorów i jednolitość czerni.

 

Loewe Instant Channel Zapping.Najszybsza zmiana kanałów.


Najważniejszy dla Loewe jest jak najwyższy komfort użytkowania telewizora. Wszyscy wiedzą jak długo trwa proces zmiany kanału w nowoczesnych telewizorach cyfrowych. Oczekiwanie na zmianę często zmienia codzienne przełączanie w horror. Przyjemność użytkowania jest dla Loewe podstawą myślenia podczas tworzenia nowego produktu. Dlatego też stworzony został mechanizm szybkiej zmiany kanałów - Instant Channel Zapping, oferujący najkrótsze czasy przełączania*.
Loewe wykorzystuje swój system podwójnych tunerów, który dostępny jest w standardzie dla telewizorów Loewe. Podczas oglądania jednego kanału telewizor w tle wgrywa kolejne kanał z listy i wówczas zmiana kanałów możliwa jest możliwie najszybciej.


Funkcja ładowania w tle kolejnego kanału bazuje na liście kanałów i pozwala na nawigowanie po poprzednich lub kolejnych kanałach. Zaleta: Duża szybkość zmiany kanałów za naciśnięciem przycisku P+ i P-.
Zaleta: Duża szybkość zmiany kanałów za naciśnięciem przycisku P+ i P-.

 


Nagrywanie na USB. Proste, łatwe, komfortowe.


Dzięki Loewe USB Recording w łatwy sposób można zatrzymać, nagrać i zabrać ze sobą swoje nagrania. Możesz także jednocześnie oglądać inny program podczas nagrywania.
Nagrywanie na USB: archiwizacja nagrań na zewnętrznym urządzeniu, np. DR+ Feature Disk.
Timeshift: zatrzymywanie audycji live i oglądanie jej z przesunięciem czasowym bez straty nawet sekundy z nagrania.
DR+ Streaming: odtwarzanie nagrań z telewizora Loewe DR+ TV na Loewe One 55 w tej samej sieci komputerowej.
DR+ Follow Me: streamowanie audycji live z telewizora Loewe DR+ TV do Loewe One 55 w tej samej sieci komputerowej.
Multiroom TV lub Radio Streaming: streamowanie TV lub programu radiowego poprzez sieć komputerową do 2 dodatkowych telewizorów Loewe TV w innych pokojach.

 

Łatwa obsługa.


TV i funkcje dźwięku są obsługiwane poprzez niezwykle przejrzysty i uporządkowany interfejs użytkownika, który sprawia, że nawet dziecko znajdzie interesującą go treść - w sieci internetowej, bibliotece multimediów czy w domowej sieci. Pozwala także łatwo zachować ulubione pozycje na ekranie domowym.
 

Inteligentny pilot.
 

Pilot daje odczuć wysoką jakość. Aluminiowa powierzchnia stanowi ramę dla przejrzyście ułożonych przycisków sterujących - zmiana kanałów to przyjemność!
Jeden dla wszystkich. Pilot Loewe obsługuje wszystkie urządzenia Loewe, w tym odtwarzacze i urządzenia audio. Dzięki możliwości programowania obsługuje także urządzenia innych producentów.

 

 

Loewe Digital Media Renderer. Łatwe udostępnianie treści.


Dzięki funkcji Digital Media Renderer telewizory Loewe TV oferują możliwość łatwego wysyłania kontentu z telefonu lub tabletu do TV. Można w ten sposób wyświetlać np. zdjęcia z wakacji na doskonałej jakości telewizorze Loewe TV, wyświetlać własnoręcznie zrobione filmy lub odtwarzać muzykę ze smartfona na systemie kina Loewe. 

 
Zakres dostawy:


Instrukcje obsługi: 
Drukowana skrócona instrukcja obsługi w 6 językach (GER/ UK / IT / F / B / NL / PL), format DIN A4, w zakresie dostawy, wersja elektroniczna dostępna jako plik pdf.
Pełna instrukcja obsługi w 6 językach (GER / UK / IT / F / B / NL), format DIN A4, dostępna tylko jako pdf (od 12.2015)
Gwarancja:
24 miesiące. Autoryzowany serwis na terenie całej Polski 

Kable:
Kable zasilające (230 V, IEC)
Kabel antenowy
Inne akcesoria:
Maskownica na kable
Aluminiowa podstawa wraz z narzędziami do montażu
Pilot zdalnego sterowania Assist 2 wraz z bateriami
 

W zestawie otrzymujesz moduł CAM oraz miesiąc darmowej telewizji nc+! 

Od momentu aktywacji możesz przez 1 miesiąc oglądać programy z ofery Comfort+ oraz dodatkowo wszystkie kanały Canal+. Po tym okresie należy podjąć decyzję ile, jak długo i za co chcesz  płacić. Więcej informacji pod numerem: 614 263 895

 

Moduł NC+Mix z kartą gratis!


Jeden pilot do obsługi telewizora zarówno dla kanałów z oferty nc + jak i z naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Możliwość nagrywania programów na podłączonym do telewizora dysku twardym. Brak dodatkowego pudełka w postaci dekodera SAT pod telewizorem oraz brak dodatkowych kabli większy porządek, estetyka, niezawodność. Możliwość ułożenia własnej listy i kolejności kanałów = swoboda wyboru

Listy ulubionych kanałów

Specjalnie dla Państwa utworzymy listę ulubionych kanałów.