LOEWE BILD V.55 Loewe - komfort i przyjemność. Wyprodukowane w Niemczech

  • Dodaj recenzję:
  • 21745
  • Producent: Loewe
  • 17 990,00 zł
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

 

Nasze telewizory Loewe zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort, którego słusznie oczekujesz w swoim domu.


Loewe - komfort i przyjemność. Wyprodukowane w Niemczech.

 

 

 

 

 

 

Najnowsza technologia OLED łączy się z potężnym dźwiękiem.


Loewe bild V oled jest modułowy, kreatywny i zabawny. Indywidualnie konfigurowalne komponenty w różnych kolorach i materiałach można łączyć na wiele sposobów. Stwórz swój wymarzony telewizor! Jako wariant monitora naściennego, z podstawą stołu na kredensie lub wolnostojący ze stojakiem wykonanym z prawdziwego dębu, opcjonalnie w ciepłym naturalnym tonie dębowym srebrnym lub dębowym czarnym, oba z 80-watowym soundbarem. Alternatywnie: z ozdobną ramą z dębu o ziarnistej fakturze, która doskonale współgra z ultrapłaskim monitorem i może być uzupełniona głośnikami z systemu audio Loewe.

 

 

Doświadcz najwyższej jakości dźwięku z Loewe.


Nasze zintegrowane, skierowane do przodu głośniki gwarantują mocny, autentyczny dźwięk. MimiDefinded ™ dodatkowo optymalizuje to do Twojego osobistego doświadczenia dźwiękowego.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się wszystkiego o technologii OLED


OLED (Organic Light-Emitting Diode) - to technologia, która umożliwia pokazanie doskonałych poziomów czerni, a tym samym zapierających dech w piersiach kolorów, mocnych kontrastów i produkcję niezwykle cienkich telewizorów, które są również bardziej energooszczędne, a przez to bardziej przyjazne dla środowiska.

 

 

 

 

 

Loewe OLED vs. LED / QLED

 

Świetliste kolory i najwyższy kontrast dzięki HDR10 i Dolby Vision ™


Ponieważ kilka pikseli jest podświetlonych w tym samym czasie na telewizorze LED, nie ma bogatej czerni, ale szarawa zasłona, która fałszuje kolory i kontrasty.

Piksel OLED świeci samoczynnie - gdy jest wyłączony, jest czarny. Pozwala to na osiągnięcie optymalnych wartości czerni - tylko ten kontrast pozwala na uzyskanie doskonałych kolorów i zapewnia więcej szczegółów, głębi i faktur.

 

 

 

                               

 

 

Perfekcyjne obraz. Ostry jak żyletka. Nieważne z jakiego punktu widzenia


Ze względu na brak podświetlenia tła w telewizorze Loewe OLED 4K ekran OLED jest w stanie dostarczyć doskonały obraz i kolory pod każdym kątem. Więc wszyscy na tym korzystają!

 

 

W Loewe OLED oznacza: brak rozkwitu. Bez zmętnień. Doskonałe wyświetlanie ruchu nawet w dynamicznych scenach


W przeciwieństwie do wyświetlaczy LED, które muszą być oświetlane w skomplikowany sposób, samoświecące piksele OLED można kontrolować w ułamku sekundy - efekt: ostre jak brzytwa obrazy.
Ze względu na brak oświetlenia tła w końcu pozbędziesz się często występującego „efektu zmętnienia” (jasne plamy lub szara mgiełka, szczególnie w ciemnych scenach).

 

 

 

 

 

.

Dźwiękowe wrażenia.


Potężny system dźwięku stereo z zamkniętą obudową bass-reflex i sześcioma zintegrowanymi przetwornikami generuje 80 watów potężnej całkowitej mocy muzycznej. Ponadto soundbar zapewnia ciepłe niskie tony i wypełnia pomieszczenie bogatym dźwiękiem. Inteligentna technologia Mimi Defined ™ rozpoznaje to, co najlepsze dla uszu. Dźwięk i ton są analizowane w czasie rzeczywistym, a dźwięk telewizora jest dopasowywany do Twojego osobistego profilu słyszenia.

 

 

 

 

 

 

Zredukowany do tego, co najważniejsze


Dla wszystkich, którzy już mają w domu optymalny dźwięk: nasz bild 5 oled jest dostarczany z fabryki bez wbudowanego dźwięku. Dobra wiadomość dla miłośników filmów: zintegrowaliśmy dekoder dźwięku 5.1 z Dolby Digital, systemem DTS i bezprzewodowym systemem dźwiękowym DAL, aby uzyskać niezwykle realistyczny dźwięk.

 

 

 

 

Cechy.


Zintegrowany dysk twardy (DR +) o pojemności 1000 GB. Oglądaj mecz piłki nożnej, nagrywaj miejsce zbrodni i film w tym samym czasie. Wstrzymaj programy i obejrzyj je później. Lub przenieś film z telewizora w salonie do sypialni i kontynuuj oglądanie.

Zmiana kanałów lub rozpoczęcie nagrywania, wygodny wybór filmów za pomocą przewodnika po programach, szybki dostęp do informacji o bieżących programach: wszystko staje się jeszcze łatwiejsze dzięki aplikacji Loewe, którą można pobrać na smartfon lub tablet.

 

 

 

 

 

 

Komfort nagrywania. Łatwo znajduj i nagrywaj programy za pomocą EPG

 

 

 

 

 

 

Dźwięk bezprzewodowy.


Słuchawki Bluetooth zapewniają większą swobodę podczas oglądania telewizji lub słuchania muzyki.

 

 

 

 

Ponad 40 milionów piosenek.


Dzięki aplikacji TIDAL możesz uzyskać dostęp do muzyki w wysokiej jakości.

 

 

                      Loewe - wyprodukowano w Niemczech. Z miłością.

 

 

 

 

W zestawie Loewe bild v.55 dr+

Opcja obejmuje telewizor bild v.55 oled,
Soundbar bild v klang i podstawę meblową w kolorze bazaltu