Loewe Bild 3.65 OLED | PROMOCJA! | LEASING | RATY 0% | DOSTAWA GRATIS | Zadzwoń teraz | 607 615 717 | Dobierz nagłośnienie BOSE

  • Dodaj recenzję:
  • 15431
  • Producent: Loewe
  • Czas realizacji: 48h
  • 15 999,00 zł 14 490,00 zł
  • Oblicz


Poznaj zalety najnowszych telewizorów Loewe OLED.

 

 

Dlaczego warto nabyć Loewe OLED 4K smart TV?


OLED (organiczne diody emitujące światło) to technologia, która zapewnia idealną czerń, autentyczne kolory, szerokie kąty widzenia i ekstremalnie cienki ekran, który jest efektywny energetycznie i przyjazny dla środowiska.

 

Cieńszy niż smartfon!


Przy zaledwie 4,9 mm grubości, ekran OLED jest cieńszy niż większość smartfonów. Oznacza to idealne integrację w domu i zapierające dech w piersiach wzornictwo - pod każdym kątem!


8.3 miliona indywidualnie kontrolowanych pikseli


W porównaniu z tradycyjnymi telewizorami LED, telewizory OLED posiadają olbrzymią przewagę, ponieważ nie wymagają podświetlenia. W TV LED, światło przebija się przez jaśniejsze obszary obrazu do ciemniejszych, czego efektem jest szara poświata, które uniemożliwia osiągnięcie prawdziwej czerni i zakłóca jakość kolorów oraz zmniejsza kontrast. W przypadku OLED TV, każdy piksel emituje światło samodzielnie. Kiedy zostaje wyłączony, wyświetlana jest absolutna czerń, bez przebić wynikających z podświetlenia. Korzyść: doskonały kontrast i żywe kolory.

 

HDR10, HLG i Dolby Vision™ Co to właściwie znaczy?


HDR to skrót dla "High Dynamic Range" - poszerzonego zakresu dynamicznego i odnosi się do technologii zwiększającej zakres dynamiczny obrazu - więcej poziomów kontrastu pomiędzy najjaśniejszą bielą i najciemniejszą czernią. Efekt: obraz z większą głębią i bardziej zbliżony do rzeczywistości. Jest kilka typów technologii HDR, z których każda zapewnia zwiększony zakres dynamiczny w różny sposób. HDR10 to jeden z najważniejszych standardów współczesnej telewizji, jest to standard otwarty i jest najszerzej stosowany. HDR10 korzysta z 10 bitowej głębi kolorów, co przekłada się na blisko miliard odcieni! Dla porównania - tradycyjna telewizja korzysta z do 16 milionów kolorów. Dolby Vision™ to technologia HDR opracowana przez Dolby. Główna różnica pomiędzy HDR10 jest taka, że Dolby Vision korzysta z 12 bitowej przestrzeni kolorów i wykorzystuje dynamiczne metadane, aby zoptymalizować jakość obrazu - scena po scenie, zamiast całego filmu od razu. Aby dostarczyć najlepszą jakość obrazu, telewizory Loewe OLED obsługują oba standardy. HLG, czyli Hybrid Log Gamma, to technologia, która zapewnia, że telewizory Loewe OLED są przygotowane na przyszłość. HLG to rozwijający się standard transmisji treści HDR poprzez nadawany sygnał telewizyjny.

 

Loewe OLED vs. LED


TV LED cierpią z powodu "przebić" wynikających z podświetlenia wielu pikseli jednocześnie, co powoduje szarą poświatę zniekształcającą kolory i zmniejszającą kontrast.
 
Piksel OLED sam emituje światło - nie ma potrzeby podświetlenia. Zapewnia to optymalne czernie i nieskończony kontrast pozwalające na odwzorowanie prawdziwych kolorów, większą szczegółowość i głębię.


Doskonały obraz. Krystalicznie czysty.Z każdego punktu widzenia.


Dzięki samo-podświetlającym się pikselom telewizory Loewe OLED 4k dostarczają doskonały obraz i perfekcyjne kolory o znacznie większym kącie widzenia niż telewizory LED. Jest to zaleta dla każdego!

 

W Loewe OLED oznacza żadnych poświat i zasmużeń.

 

Idealne oddanie ruchu, nawet w najdynamiczniejszych scenach.

W przeciwieństwie do ekranów LED, wymagających skomplikowanego podświetlenia, piksele OLED są indywidualnie sterowane w ułamku sekundy - efektem jest krystalicznie czysty obraz.
Brak podświetlenia rozwiązuje także powszechny problem zasmużeń kojarzonych z telewizorami LED (jasne kropki lub szara poświata, w szczególności w ciemnych scenach).

 

Jedna linia telewizorów dla każdego.

 

TV w przytulnej chatce, eleganckiej kamienicy z epoki lub w przestronnym lofcie wypełnionym światłem. Oglądanie TV w łóżku, podczas gotowania lub w salonie. Samemu, z partnerem, rodziną lub przyjaciółmi. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów 65" (OLED), 55" (OLED), 49" (LCD) lub 43" (LCD), zróżnicowanym opcjom ustawień i kolorów, Loewe bild 3 jest idealnie dopasowany do każdego stylu życia. Najnowocześniejsza technologia OLED i najnowsze ekrany LCD gwarantują imponujące doświadczenie telewizji

 

Nowość: Loewe bild 3.65 oled

Loewe bild 3.65 oferuje imponujące doświadczenie telewizyjne, dzięki dużemu ekranowi, który wypełni pomieszczenie życiem. Wyjątkowe chwile na telewizorze. Wielki obraz. Wielkie emocje. Nowoczesny, minimalistyczny design pozostawia wiele miejsca na indywidualizm i osobowość. Loewe bild 3.65 oled jest sercem każdego domu.

 

 

 

 

Loewe 3.65 oled stanowi centralny element każdego domu. Łączy w sobie najnowocześniejszą technologię OLED, inteligentne funkcje i najlepszą jakość Loewe "Made in Germany". Imponujące, wielkoekranowe wrażenia wizualne, które ożywiają pomieszczenie. Nawet przy przekątnej ekranu 164 cm, ekran 4,6 mm jest bardzo cienki, lekki i filigranowy. Konstrukcja 360 stopni z magnetyczną osłoną tylną sprawia, że ​​kable znikają elegancko. Telewizja stworzona dla miłośników designu, którzy pasjonują się technologią, jakością i stylem.

Ekran OLED najnowszej generacji zachwyca kontrastowymi, wyraźnymi obrazami i doskonałymi szczegółami. OLED to miliony samoświetlnych pikseli, organicznych diod emitujących światło. Kiedy są poza domem, są czarne. Od oślepiająco jasnego światła do najciemniejszej nocy. Widoczne są najdrobniejsze szczegóły i struktury. Szybkie ruchy wydają się niesamowicie autentyczne. Telewizja OLED jest fascynująco inna.

Przedni głośnik 2x40 W z akustycznym materiałem posiada zintegrowany system dźwięku stereo z tubą bass reflex, dzięki czemu zapewnia obszerne, wypełniające pomieszczenie doznania dźwiękowe. Drobno dopracowany, jasny i autentyczny. Dzięki opcjonalnemu interfejsowi audio, systemy dźwiękowe Loewe można również wygodnie łączyć w kinie domowym w obrazie 3.49 i obrazie 3.43. Bluetooth pozwala słuchać muzyki przez bezprzewodowe słuchawki lub strumień bezpośrednio ze smartfona i tabletu na telewizor.

Operacja jest prosta i intuicyjna. Wszystko, co jest ważne, można znaleźć na ekranie głównym Loewe na pierwszy rzut oka. Ulubione stacje, nagrania, aplikacje i inne zewnętrzne źródła są ustalane indywidualnie i wyraźnie. Aplikacje takie jak TIDAL, z dostępem do ponad 40 milionów utworów lub dostawców wideo na żądanie, takich jak Amazon Video, maxdome i YouTube są już zainstalowane.

 

 

 

Salon domu czy apartamentu jest miejscem gdzie spotyka się estetyka z funkcjonalnością.

Czas najwyższy na aktualizację tego miejsca za pomocą nowego telewizoraLoewe bild 3.65 OLED. Loewe Home screen wprowadza dostęp do wszystkiego co jest istotne aby mogło znaleźć się w jednym miejscu. Obojętnie czy to ulubione kanały, aplikacje takie jak YouTube czy Netflix, podłączone urządzenia, ulubione strony internetowe, galerie zdjęć czy zbiory nagrań video. Dodatkowo także streamowanie zdjęć, video czy muzyki z tabletu czy telefonu staje się łatwe i intuicyjne.

 

Dlaczego miałbyś rezygnować z tego wszystkiego w miejscu, w którym spędzasz najwięcej czasu?

 

W zgodzie z duchem czasu nie musi być zawsze większy, szerszy tylko po prostu lepszy. Duży bild 6.55 to elegancki styl, niesamowita jakość połączona z najnowocześniejszą technologią. Przenosi do fascynującego świata telewizji OLED w niskiej cenie

 

Loewe Ultra High Definition. Doskonałej jakości obraz.

 

Jasne, samo podświetlające się piksele w ekranie OLED, oferują nieporównywalny z innymi technologiami kontrast, szerszą gamę barw, lepszą gradację kolorów i bezprecedensowy poziom czerni w porównaniu z konwencjonalnymi telewizorami LCD. Telewizor został wyposażony został w najnowszy panel OLED o rozdzielczości Ultra High Definition i oferuje dzięki temu wyraźne i ostre detale, wysoki współczynnik kontrastu – także jeśli chodzi o bardzo dynamiczne sceny. Dzięki technologii OLED widz może doświadczyć perfekcyjnej i głębokiej czerni, niesamowitych kolorów z doskonałym kontrastem i szerokim kątem oglądania.

 

Loewe Assist Media  Łatwo i przejrzyście.

 

Elegancko i przejrzyście zaprojektowany system operacyjny  Loewe  Assist Media oferuje łatwe i intuicyjne posługiwanie się telewizorem. Doskonale dobrane ikony sprawiają, że użytkownik od razu orientuje się w możliwościach i odnajduje interesujące go elementy menu. Dla lepszej orientacji przebudowane został także Home Screen. Jak dotychczas także i teraz można tutaj ustanawiać skróty do indywidualnych treści. Nowością jest, iż dla poszczególnych sekcji specjalny filtr dobiera treści z daną sekcją związane. Np. dla Video występują tylko skróty do materiałów wideo, dla Audio tylko do materiałów audio.

 

 

 

Loewe Smart Assist App. Doskonały asystent telewizora.

 

Aplikacja Loewe Smart Assist App jest kontynuacją rozwoju wcześniejszej aplikacji Assist Media App. Jest ona jednakże czymś więcej aniżeli tylko zamiennikiem dla pilota: jest jednocześnie gazetą z programem telewizyjnym, pozwala przeglądać aktualnie nadawane programy, pokazuje nagrania na nagrywarce cyfrowej w archiwum DR+ Archiv i może programować nowe nagrania – bezpośrednio z domu lub skądkolwiek na świecie.

Funkcje aplikacji Loewe Smart Assist App: Sterowanie telewizorem poprzez wbudowaną funkcję pilota zdalnego sterowania

Dostęp do danych EPG z aktualną audycją EPG dla 14 kolejnych dni Sterowanie odtwarzaniem nagrań DR+ Programowanie nagrań DR+ Mobile Recording

Wszystkie te nowe funkcje są do dyspozycji użytkownika bezpłatnie w aplikacji Smart Assist App V1.2.

Wymagania dotyczące użycia: urządzenie z systemem Android Jelly Bean (Android 4.x)lub z systemem iOS od wersji iOS6. 

 

Loewe Instant Channel Zapping. Szybka zmiana kanałów.

 

Komfort obsługi to dla Loewe podstawowy element każdego telewizora. Uwidacznia się on w każdym najdrobniejszym szczególe.

Każdy z nas to przeżył: długie czasy przełączania kanałów w nowoczesnych, cyfrowych telewizorach wystawiają na próbę naszą cierpliwość. Teraz Loewe postawiło sobie proste zadanie, aby obsługa produktów Loewe była jak najbardziej przyjemna i łatwa. Do tego też należą krótkie czasy przełączania kanałów.

Właśnie dlatego Loewe wprowadziło funkcję Instant Channel Zapping*.

Loewe wykorzystało przy przygotowaniu tej funkcji podwójne tunery, które teraz dostępne są standardowo już w linii Art. Jeszcze podczas odtwarzania jednego kanału ładowany jest wstępnie kolejny z danej listy. Poprzez tą technikę w tle telewizor może załadować odpowiednie dane i podczas przełączania o wiele szybciej je wyświetlić.

Funkcja preładowania następnego kanału orientuje się wg listy kanałów i ładuje kolejny względnie poprzedni z listy..Zaleta: bardzo szybkie przełączenie kanału bez niepotrzebnej zwłoki.

 

Loewe Smart tv2move.Telewizja na urządzeniu mobilbym.

 

Aplikacja Smart tv2move App zmienia tablet w mały przenośny drugi telewizor: W ten sposób możesz na telewizorze Loewe oglądać np. TVP 1, podczas gdy na tablecie widzisz audycję nadawaną na Polsacie. Twoja ulubiona audycja dostępna jest już nie tylko z fotela czy sofy stojącej przed telewizorem ale także na tarasie, balkonie czy też w… wannie.

Dzięki komfortowemu EPG dostępnemu na 14 dni zaprogramowane mogą zostać nagrania, które zapisane zostaną na nagrywarce DR+. Nagrania te można również obejrzeć później na tablecie czy smartfonie.

Komfort obsługi był dla Loewe najistotniejszy: interfejs użytkownika aplikacji Smart tv2move jest taki sam jak system operacyjny telewizora, użytkownik nie musi więc na nowo uczyć się obsługi aplikacji. Strona startowa aplikacji pokazuje wszystkie aktualnie dostępne audycje.

 

 

 

 

Loewe Internet Radio Artist Search.Łatwe wyszukanie ulubionego wykonawcy.

 

Telewizory Loewe oferują dzięki radiu internetowemu potężną ilość różnych stacji radiowych ze wszystkich możliwych krajów na świecie. 30.000 stacji: od baroku do rocka. Teraz radio internetowe staje się jeszcze bardziej atrakcyjne: poprzez funkcję wyszukiwania wg. artystów, Loewe Internet Radio Artist Search.

Aby wyszukać ulubionego wykonawcę wystarczy wybrać funkcję Artist Search i wpisać jego nazwisko lub pseudonim. Po krótkiej chwili ukażą się stacje, które właśnie odtwarzają utwory szukanego artysty lub takie, które grają je najczęściej. Oczywiście jednym przyciskiem można przełączać się między tymi stacjami.

 

Loewe Digital Media Renderer. Współdzielenie mediów.

 

Telewizory Loewe oferują funkcję Digital Media Renderer czyli możliwość łatwego wysyłania treści medialnych ze smarfona lub tabletu bezpośrednio na telewizor. Dzięki temu w łatwy sposób na wspaniałym ekranie telewizora Loewe zaprezentujemy np. fotografie z urlopu, nakręcone filmy czy też odtworzymy muzykę na podłączonym systemie dźwięku. Ważne aby: Wszystkie urządzenia znajdowały się w tej samej sieci Na tablecie / smarfonie zainstalowana jest odpowiednia aplikacja do transmisji po DLNA

 

Mój telewizor to mój system muzyczny.

 

Zakochany? Odprężony? Czas na imprezę? TIDAL to pierwszy serwis streamingowy na świecie z bezstratną jakością dźwięku HiFi, muzycznymi wideo w jakości HD i materiałami przygotowywanymi przez dziennikarzy muzycznych, artystów i ekspertów. TIDAL zapewni muzykę dopasowaną do nastroju. Jako zintegrowana z telewizorem aplikacja streamuje piosenki w wysokiej lub standardowej rozdzielczości do telewizora i pozwala na doskonałą radość z dźwięku. Więcej informacji http://tidal.com/pl

 

Jakość. Made in Germany

 

Loewe od 90 lat oferuje produkty, które w branży elektroniki wyznaczają trendy i przełamują zasady. Jakość i innowacyjność produktów może zostać zapewniona tylko wówczas, gdy dział rozwoju ściśle współpracuje z produkcją. Wiele produktów Loewe już od pierwszego projektu opracowywanych jest w Niemczech a następnie także produkowanych – od projektu do finalnego produktu.Zaleta jest tu oczywista: poprzez krótkie drogi decyzyjne i produkcyjne zapewniona może zostać jakość wymagana dla produktu premium, gdyż jest on na każdym etapie pod stałą i ścisłą kontrolą.

Także w przyszłości Loewe pozostanie wierne tradycji i produkcja oraz opracowywanie wszystkich telewizorów pozostanie w mieście Kronach. Znak „Made in Germany“ w dalszym ciągu będzie więc znaczącym sygnałem jakościowym marki Loewe.

 

 

 

Zamów profesjonalną instalację

 

 

 

Gwarancja LOEWE:

Okres gwarancji: 2 lata.
Zasięg gwarancji: ogólnopolski poprzez sieć autoryzowanych serwisów.