Loewe Bild 3.65 OLED + Bose Soundbar 500 czarny - LEASING / RATY 0% - Salon Gniezno

  • Dodaj recenzję:
  • 15794
  • Producent: Loewe
  • Cena katalogowa: 19 888,00 zł
  • Rabat: -994,40 zł
  • 18 893,60 zł
  • Oblicz

 

Loewe bild 3.65 Living Smart.

 

Loewe 3.65 oled stanowi centralny element każdego domu. Łączy w sobie najnowocześniejszą technologię OLED, inteligentne funkcje i najlepszą jakość Loewe "Made in Germany". Imponujące, wielkoekranowe wrażenia wizualne, które ożywiają pomieszczenie. Nawet przy przekątnej ekranu 164 cm, ekran 4,6 mm jest bardzo cienki, lekki i filigranowy. Konstrukcja 360 stopni z magnetyczną osłoną tylną sprawia, że ​​kable znikają elegancko. Telewizja stworzona dla miłośników designu, którzy pasjonują się technologią, jakością i stylem.

Ekran OLED najnowszej generacji zachwyca kontrastowymi, wyraźnymi obrazami i doskonałymi szczegółami. OLED to miliony samoświetlnych pikseli, organicznych diod emitujących światło. Kiedy są poza domem, są czarne. Od oślepiająco jasnego światła do najciemniejszej nocy. Widoczne są najdrobniejsze szczegóły i struktury. Szybkie ruchy wydają się niesamowicie autentyczne. Telewizja OLED jest fascynująco inna.

Przedni głośnik 2x40 W z akustycznym materiałem posiada zintegrowany system dźwięku stereo z tubą bass reflex, dzięki czemu zapewnia obszerne, wypełniające pomieszczenie doznania dźwiękowe. Drobno dopracowany, jasny i autentyczny. Dzięki opcjonalnemu interfejsowi audio, systemy dźwiękowe Loewe można również wygodnie łączyć w kinie domowym w obrazie 3.49 i obrazie 3.43. Bluetooth pozwala słuchać muzyki przez bezprzewodowe słuchawki lub strumień bezpośrednio ze smartfona i tabletu na telewizor.

Operacja jest prosta i intuicyjna. Wszystko, co jest ważne, można znaleźć na ekranie głównym Loewe na pierwszy rzut oka. Ulubione stacje, nagrania, aplikacje i inne zewnętrzne źródła są ustalane indywidualnie i wyraźnie. Aplikacje takie jak TIDAL, z dostępem do ponad 40 milionów utworów lub dostawców wideo na żądanie, takich jak Amazon Video, maxdome i YouTube są już zainstalowane.

 

 

 

Salon domu czy apartamentu jest miejscem gdzie spotyka się estetyka z funkcjonalnością.

Czas najwyższy na aktualizację tego miejsca za pomocą nowego telewizoraLoewe bild 3.65 OLED. Loewe Home screen wprowadza dostęp do wszystkiego co jest istotne aby mogło znaleźć się w jednym miejscu. Obojętnie czy to ulubione kanały, aplikacje takie jak YouTube czy Netflix, podłączone urządzenia, ulubione strony internetowe, galerie zdjęć czy zbiory nagrań video. Dodatkowo także streamowanie zdjęć, video czy muzyki z tabletu czy telefonu staje się łatwe i intuicyjne.

 

Dlaczego miałbyś rezygnować z tego wszystkiego w miejscu, w którym spędzasz najwięcej czasu?

 

W zgodzie z duchem czasu nie musi być zawsze większy, szerszy tylko po prostu lepszy. Duży bild 6.55 to elegancki styl, niesamowita jakość połączona z najnowocześniejszą technologią. Przenosi do fascynującego świata telewizji OLED w niskiej cenie

 

Loewe Ultra High Definition. Doskonałej jakości obraz.

 

Jasne, samo podświetlające się piksele w ekranie OLED, oferują nieporównywalny z innymi technologiami kontrast, szerszą gamę barw, lepszą gradację kolorów i bezprecedensowy poziom czerni w porównaniu z konwencjonalnymi telewizorami LCD. Telewizor został wyposażony został w najnowszy panel OLED o rozdzielczości Ultra High Definition i oferuje dzięki temu wyraźne i ostre detale, wysoki współczynnik kontrastu – także jeśli chodzi o bardzo dynamiczne sceny. Dzięki technologii OLED widz może doświadczyć perfekcyjnej i głębokiej czerni, niesamowitych kolorów z doskonałym kontrastem i szerokim kątem oglądania.

 

Loewe Assist Media  Łatwo i przejrzyście.

 

Elegancko i przejrzyście zaprojektowany system operacyjny  Loewe  Assist Media oferuje łatwe i intuicyjne posługiwanie się telewizorem. Doskonale dobrane ikony sprawiają, że użytkownik od razu orientuje się w możliwościach i odnajduje interesujące go elementy menu. Dla lepszej orientacji przebudowane został także Home Screen. Jak dotychczas także i teraz można tutaj ustanawiać skróty do indywidualnych treści. Nowością jest, iż dla poszczególnych sekcji specjalny filtr dobiera treści z daną sekcją związane. Np. dla Video występują tylko skróty do materiałów wideo, dla Audio tylko do materiałów audio.

 

 

 

Loewe Smart Assist App. Doskonały asystent telewizora.

 

Aplikacja Loewe Smart Assist App jest kontynuacją rozwoju wcześniejszej aplikacji Assist Media App. Jest ona jednakże czymś więcej aniżeli tylko zamiennikiem dla pilota: jest jednocześnie gazetą z programem telewizyjnym, pozwala przeglądać aktualnie nadawane programy, pokazuje nagrania na nagrywarce cyfrowej w archiwum DR+ Archiv i może programować nowe nagrania – bezpośrednio z domu lub skądkolwiek na świecie.

Funkcje aplikacji Loewe Smart Assist App: Sterowanie telewizorem poprzez wbudowaną funkcję pilota zdalnego sterowania

Dostęp do danych EPG z aktualną audycją EPG dla 14 kolejnych dni Sterowanie odtwarzaniem nagrań DR+ Programowanie nagrań DR+ Mobile Recording

Wszystkie te nowe funkcje są do dyspozycji użytkownika bezpłatnie w aplikacji Smart Assist App V1.2.

Wymagania dotyczące użycia: urządzenie z systemem Android Jelly Bean (Android 4.x)lub z systemem iOS od wersji iOS6. 

 

Loewe Instant Channel Zapping. Szybka zmiana kanałów.

 

Komfort obsługi to dla Loewe podstawowy element każdego telewizora. Uwidacznia się on w każdym najdrobniejszym szczególe.

Każdy z nas to przeżył: długie czasy przełączania kanałów w nowoczesnych, cyfrowych telewizorach wystawiają na próbę naszą cierpliwość. Teraz Loewe postawiło sobie proste zadanie, aby obsługa produktów Loewe była jak najbardziej przyjemna i łatwa. Do tego też należą krótkie czasy przełączania kanałów.

Właśnie dlatego Loewe wprowadziło funkcję Instant Channel Zapping*.

Loewe wykorzystało przy przygotowaniu tej funkcji podwójne tunery, które teraz dostępne są standardowo już w linii Art. Jeszcze podczas odtwarzania jednego kanału ładowany jest wstępnie kolejny z danej listy. Poprzez tą technikę w tle telewizor może załadować odpowiednie dane i podczas przełączania o wiele szybciej je wyświetlić.

Funkcja preładowania następnego kanału orientuje się wg listy kanałów i ładuje kolejny względnie poprzedni z listy..Zaleta: bardzo szybkie przełączenie kanału bez niepotrzebnej zwłoki.

 

Loewe Smart tv2move.Telewizja na urządzeniu mobilbym.

 

Aplikacja Smart tv2move App zmienia tablet w mały przenośny drugi telewizor: W ten sposób możesz na telewizorze Loewe oglądać np. TVP 1, podczas gdy na tablecie widzisz audycję nadawaną na Polsacie. Twoja ulubiona audycja dostępna jest już nie tylko z fotela czy sofy stojącej przed telewizorem ale także na tarasie, balkonie czy też w… wannie.

Dzięki komfortowemu EPG dostępnemu na 14 dni zaprogramowane mogą zostać nagrania, które zapisane zostaną na nagrywarce DR+. Nagrania te można również obejrzeć później na tablecie czy smartfonie.

Komfort obsługi był dla Loewe najistotniejszy: interfejs użytkownika aplikacji Smart tv2move jest taki sam jak system operacyjny telewizora, użytkownik nie musi więc na nowo uczyć się obsługi aplikacji. Strona startowa aplikacji pokazuje wszystkie aktualnie dostępne audycje.

 

 

 

 

Loewe Internet Radio Artist Search.Łatwe wyszukanie ulubionego wykonawcy.

 

Telewizory Loewe oferują dzięki radiu internetowemu potężną ilość różnych stacji radiowych ze wszystkich możliwych krajów na świecie. 30.000 stacji: od baroku do rocka. Teraz radio internetowe staje się jeszcze bardziej atrakcyjne: poprzez funkcję wyszukiwania wg. artystów, Loewe Internet Radio Artist Search.

Aby wyszukać ulubionego wykonawcę wystarczy wybrać funkcję Artist Search i wpisać jego nazwisko lub pseudonim. Po krótkiej chwili ukażą się stacje, które właśnie odtwarzają utwory szukanego artysty lub takie, które grają je najczęściej. Oczywiście jednym przyciskiem można przełączać się między tymi stacjami.

 

Loewe Digital Media Renderer. Współdzielenie mediów.

 

Telewizory Loewe oferują funkcję Digital Media Renderer czyli możliwość łatwego wysyłania treści medialnych ze smarfona lub tabletu bezpośrednio na telewizor. Dzięki temu w łatwy sposób na wspaniałym ekranie telewizora Loewe zaprezentujemy np. fotografie z urlopu, nakręcone filmy czy też odtworzymy muzykę na podłączonym systemie dźwięku. Ważne aby: Wszystkie urządzenia znajdowały się w tej samej sieci Na tablecie / smarfonie zainstalowana jest odpowiednia aplikacja do transmisji po DLNA

 

Mój telewizor to mój system muzyczny.

 

Zakochany? Odprężony? Czas na imprezę? TIDAL to pierwszy serwis streamingowy na świecie z bezstratną jakością dźwięku HiFi, muzycznymi wideo w jakości HD i materiałami przygotowywanymi przez dziennikarzy muzycznych, artystów i ekspertów. TIDAL zapewni muzykę dopasowaną do nastroju. Jako zintegrowana z telewizorem aplikacja streamuje piosenki w wysokiej lub standardowej rozdzielczości do telewizora i pozwala na doskonałą radość z dźwięku. Więcej informacji http://tidal.com/pl

 

Jakość. Made in Germany

 

Loewe od 90 lat oferuje produkty, które w branży elektroniki wyznaczają trendy i przełamują zasady. Jakość i innowacyjność produktów może zostać zapewniona tylko wówczas, gdy dział rozwoju ściśle współpracuje z produkcją. Wiele produktów Loewe już od pierwszego projektu opracowywanych jest w Niemczech a następnie także produkowanych – od projektu do finalnego produktu.Zaleta jest tu oczywista: poprzez krótkie drogi decyzyjne i produkcyjne zapewniona może zostać jakość wymagana dla produktu premium, gdyż jest on na każdym etapie pod stałą i ścisłą kontrolą.

Także w przyszłości Loewe pozostanie wierne tradycji i produkcja oraz opracowywanie wszystkich telewizorów pozostanie w mieście Kronach. Znak „Made in Germany“ w dalszym ciągu będzie więc znaczącym sygnałem jakościowym marki Loewe.

 

 

 

Zamów profesjonalną instalację

 

 

 

Gwarancja LOEWE:

Okres gwarancji: 2 lata.
Zasięg gwarancji: ogólnopolski poprzez sieć autoryzowanych serwisów.

 

Bose Soundbar 500

NIEZWYKLE WYSOKA WYDAJNOŚĆ W NIEZWYKLE SMUKŁEJ OBUDOWIE

Ten stylowy głośnik soundbar ma być do słuchania, a nie oglądania. Dlatego zaprojektowaliśmy specjalne przetworniki, dzięki którym głośnik Bose Soundbar 500 jest nieprawdopodobnie smukły, ale nie traci nic na jakości dźwięku, z której Bose jest znana. Jego wysokość wynosi tylko 5 centymetrów i można go postawić pod ekranem telewizora. Zauważysz go dopiero wtedy, gdy usłyszysz, jak gra.


To małe rzeczy zazwyczaj robią wielką różnicę. Może i jest najsmuklejszym głośnikiem soundbar w naszej ofercie, ale wypełnia niewiarygodnie potężnym dźwiękiem całe pomieszczenie. Odwiedź nasz sklep i przekonaj się.

POZNAJ FUNKCJE
MUZYKA. W DOWOLNY SPOSÓB.

 

 

Wybór źródeł muzyki jest bardzo szeroki. Możesz korzystać z ulubionych usług muzycznych, np. Spotify, czy Amazon Music, przez domową sieć Wi-Fi — wystarczy, że naciśniesz przycisk. Możesz także za pomocą połączenia Bluetooth odtwarzać treści z telefonu lub tabletu. Cały czas dodajemy też nowe funkcje. Planowane aktualizacje oprogramowania odblokują nowe możliwości, na przykład obsługę funkcji Apple AirPlay 2, która będzie dostępna już wkrótce.

 

 

Słuchaj muzyki, jak Ci się podoba

Dzięki aplikacji Bose Music możesz bez problemu przeglądać wszystkie swoje utwory i płynnie przełączać się pomiędzy stacjami radiowymi, listami odtwarzania i usługami. Ponadto aplikacja to kolejny prosty sposób sterowania głośnikiem Bose Soundbar 500. Konfigurowanie zaprogramowanych ustawień w aplikacji jest niezwykle proste, dzięki czemu Twoje ulubione utwory są zawsze blisko Ciebie. Dodatkowo wielu użytkowników może jednocześnie spersonalizować ustawienia i sposób sterowania. Ponadto aplikacja poprowadzi Cię przez wszystkie etapy konfiguracji.

Chcesz uzyskać jeszcze lepszą jakość dźwięku? Dodaj więcej elementów.

Uzyskaj najlepszą jakość dźwięku. Nie uwierzysz, jak wiele jest w stanie zdziałać sam głośnik Bose Soundbar 500, ale to nie wszystko, czym możemy Cię zaskoczyć. Dodaj moduł basowy Bose Bass Module 500, aby zwiększyć moc basów. Moduł zapewnia potężne basy z niewielkiego sześcianu o wysokości 25 cm. Połącz go z głośnikami dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers, a uzyskasz niezwykłe kino domowe, dzięki któremu znajdziesz się w centrum akcji.

 

 

Moduł basowy Bose Bass Module 500 z głośnikiem Bose Soundbar 500
WIĘCEJ BASÓW

Dodaj moduł basowy Bose Bass Module 500
Niewielki głośnik niskotonowy zapewniający bogaty dźwięk i brzmienie basów niespotykane w innych głośnikach o tym rozmiarze
Łączność bezprzewodowa ułatwia rozlokowanie
Łatwa konfiguracja


​Głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers z głośnikiem Bose Soundbar 500
WIĘCEJ PRZESTRZENI

 

 

Dodaj głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers
Zadziwiający dźwięk kinowy, który robi wrażenie
Łączność bezprzewodowa ułatwia rozlokowanie
Wysokie na zaledwie 10 cm idealnie wpasowują się w każde wnętrze

 

Moduł basowy Bose Bass Module 500 i głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers z głośnikiem Bose Soundbar 500
WIĘCEJ WSZYSTKIEGO

Dodaj moduł basowy oraz tylne głośniki dźwięku przestrzennego
Domowa rozrywka najwyższej jakości
Bezprzewodowa łączność z głośnikiem soundbar
Piękny, nieduży i łatwy do rozlokowania system
Poznaj nową gamę produktów Bose

Głośnik Bose Soundbar 500 należy do nowej serii głośników inteligentnych i głośników soundbar. Wszystkie urządzenia w serii współdziałają ze sobą, więc możesz dodać kolejny, kiedy tylko chcesz i słuchać muzyki w nowym pomieszczeniu. Aplikacja Bose Music upraszcza sterowanie i umożliwia zarządzanie wszystkimi funkcjami z telefonu. Dzięki głośnikowi i aplikacji muzyka, filmy i telewizja zyskają na atrakcyjności — w dowolnym pomieszczeniu.

 

 

SPECYFIKACJA

Wymiary/wagaGłośnik:80 cm wys. × 4,44 cm szer. × 10,16 cm głęb. (3,18 kg)
Wejścia i wyjściaWyjście HDMI z kanałem zwrotnym dźwięku (ARC)
Ulepszony kanał zwrotny dźwięku (eARC)
Sterowanie elektroniką użytkową (CEC)
Optyczne TOSLink
Wejście zasilania
Wejście USB
Dodatkowe informacjeObsługiwany format dźwięku: Dolby Digital
Zgodność ze źródłem sygnału wideo: HDMI
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIAGłośnik Bose Soundbar 500
Pilot podstawowy
2 baterie AAA
Zestaw słuchawkowy ADAPTiQ
Kabel HDMI
Przewód zasilania

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Jak podłączyć głośnik Bose Soundbar 500 do telewizora?

 

Najłatwiej jest podłączyć głośnik Bose Soundbar 500 do telewizora za pomocą dołączonego kabla HDMI. Jeśli Twój telewizor ma łącze „HDMI-ARC” lub „HDMI-eARC”, użyj go. Jeśli Twój telewizor nie ma łącza HDMI, podłącz głośnik Bose Soundbar 500 do telewizora za pomocą kabla optycznego.

 

Czy głośnik Bose Soundbar 500 można zamontować na ścianie?

 

Tak. Opcjonalny nowy uchwyt ścienny do głośników Bose Soundbar umożliwia montaż głośnika równolegle ze ścianą.

 

Jak uruchomić kalibrację dźwięku ADAPTIQ na głośniku Bose Soundbar 500?

 

Kalibracja ADAPTiQ jest częścią ogólnego procesu konfiguracji i odbywa się w aplikacji Bose Music. Po pobraniu aplikacji Bose Music i rozpoczęciu procesu konfiguracji pojawi się monit o uruchomienie kalibracji ADAPTIQ. Nie ma znaczenia, jeśli ominiesz kalibrację ADAPTIQ podczas pierwszej konfiguracji lub zmienisz znacząco umeblowanie pomieszczenia. Zawsze możesz ponownie uruchomić kalibrację w aplikacji. Uruchom ADAPTiQ i postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji.

 

Jak połączyć urządzenie Bluetooth® z głośnikiem Bose Soundbar 500?

 

Przytrzymaj na kilka sekund przycisk źródła Bluetooth na pilocie. Sprawdź, czy Twoje urządzenie mobilne znajduje się w trybie parowania i wybierz z listy głośnik Bose Soundbar 500. Możesz również sparować urządzenie mobilne z głośnikiem soundbar za pomocą aplikacji Bose Music.

 

Czy głośnik Bose Soundbar 500 obsługuje technologię NFC do parowania Bluetooth?

 

Nie.

 

Jaki typ pilota dołączony jest do głośnika Bose Soundbar 500?

 

Do głośnika Bose Soundbar 500 dołączony jest podstawowy pilot zdalnego sterowania na podczerwień. Między pilotem a głośnikiem soundbar nie może być przeszkód.

 

Jak za pomocą pilota głośnika Bose Soundbar sterować innymi urządzeniami?

 

Istnieją dwa sposoby sterowania pozostałymi urządzeniami: HDMI-CEC i podczerwień. Za pośrednictwem głośnika soundbar można sterować urządzeniami podłączonymi za pomocą HDMI-CEC (telewizorami, odtwarzaczami Blu-ray Disc, konsolami). W ten sposób można włączać takie urządzenia i sterować nimi za pośrednictwem pilota do głośnika soundbar, nie wprowadzając żadnych dodatkowych ustawień. Pilot ten także wygodny dostęp do systemu domowej rozrywki: można włączyć kilka urządzeń i zmieniać źródło sygnału za pomocą jednego przycisku. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie urządzenia reagują na polecenia wysyłane za pomocą pilota. Zazwyczaj dekodery TV satelitarnej i kablowej nie reagują na polecenia przesyłane przez HDMI. Jednak klient i tak może sterować urządzeniami, które nie reagują na polecenia przesyłane przez HDMI — wystarczy zaprogramować pilota uniwersalnego Bose Soundbar Universal Remote, który jest opcjonalnym akcesorium do głośnika Bose Soundbar 500. 

 

Czy głośnik Bose Soundbar 500 ma łącze HDMI-eARC?

 

Tak. 

 

Co należy uwzględnić podczas wyboru miejsca dla głośnika Bose Soundbar 500, aby zapewnić optymalną jakość dźwięku?

 

Głośnik Bose Soundbar 500 zapewnia imponujący dźwięk przestrzenny dzięki wykorzystaniu powierzchni pokoju odbijających dźwięk. Aby zagwarantować optymalną jakość dźwięku, głośnik soundbar należy umieścić w jednakowej odległości od każdej ściany i bezpośrednio naprzeciwko telewizora. Przed głośnikiem nie należy stawiać żadnych przedmiotów. Nie należy też umieszczać w szafce, ponieważ wówczas scena dźwiękowa zostanie ograniczona. Ponadto nie należy stawiać niczego po bokach głośnika Bose Soundbar 500, ponieważ znajdują się tam przetworniki emitujące dźwięk na boki. 

 

Czy niektóre urządzenia źródłowe, takie jak dekoder telewizji kablowej, iPod, konsola itp., można podłączyć bezpośrednio do głośnika Bose Soundbar 500?

 

Nie. Wszystkie źródła muszą być podłączone do telewizora, a głośnik soundbar musi być podłączony do telewizora jednym kablem (HDMI lub optycznym).

 

Czy za pomocą aplikacji Bose Music mogę na głośniku Bose Soundbar 500 korzystać z ustawień zaprogramowanych do bezprzewodowego przesyłania muzyki?

 

Tak. Głośnik Bose Soundbar 500 używa ustawień zaprogramowanych w aplikacji Bose Music lub pilocie zdalnego sterowania.

 

Czy bezprzewodowe moduły basowe i głośniki soundbar można ze sobą łączyć?

 

Tak. Głośnik Bose Soundbar 500, Bose Soundbar 700, moduł basowy Bose Bass Module 500 i Bose Bass Module 700 korzystają z tych samych protokołów sieci bezprzewodowej. Można je ze sobą łączyć (np. głośnik Bose Soundbar 700 można sparować bezprzewodowo z modułem basowym Bose Bass Module 500; głośnik Bose Soundbar 500 można sparować z modułem basowym Bose Bass Module 700). Jednak produkty z serii 500 i 700 zaprojektowano w taki sposób, aby uzupełniały inne produkty z tej samej serii (chodzi o oprogramowanie, użyte materiały). W ten sposób szkło zastosowane w produktach Bose Soundbar 700 wygląda lepiej niż gdy jeden z głośników pochodzi z serii 500.