Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

LG 86TR3DJ Interaktywna tablica cyfrowa IR UHD

  • 15 304,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

 

Interaktywna tablica cyfrowa typu UHD typu IR

 

86-calowa interaktywna tablica cyfrowa typu UHD typu IR
Jasność: 390 nitów 
Punkt wielodotykowy: 20 punktów (maks.)
Interfejs : HDMI (3), RGB (1), wejście audio (1), wejście RS-232C (1), RJ45 (1), USB 3.0 typ A (3), USB 2.0 typ A (3), wyjście audio / Wyjście optyczne, dotykowy USB (2)

 

 

Prawdziwa interaktywność 

 

 

Wielodotykowy


Seria TR3DJ może jednocześnie używać do 20 punktów multi-touch. Ta funkcja zapewnia realistyczne wrażenia dotykowe na tablicy i znacznie ułatwia współpracę.

 

 

 

Lepsza widoczność z niską paralaksą


Dzięki szczelinie 1 mm między ekranem a hartowanym szkłem, która obsługuje niską paralaksę, seria TR3DJ oferuje precyzyjny dotyk i doskonałe wrażenia podczas pisania.

 

 

 

 

 

Podwójny długopis i Dwukolorowy


Rysik jest dostępny w dwóch różnych kolorach iz dwoma różnymi rozmiarami końcówki: 3 mm i 8 mm. Podwójne pisaki umożliwiają użytkownikom jednoczesne pisanie i rysowanie.

 

 

 

 

 

Łatwe pisanie!


Seria TR3DJ umożliwia pisanie i komentowanie źródeł, dzięki czemu pisanie może być łatwe i satysfakcjonujące.

 

 

 

 

Klasa 


Air Class obsługuje połączenie do 30 uczniów i oferuje interaktywne spotkania na urządzeniach mobilnych w tej samej sieci, zapewniając różnorodne narzędzia, takie jak głosowanie, odpowiadanie i udostępnianie tekstów projektów. Air Class jest łatwo dostępny z głównego paska narzędzi TR3DJ.

 

 

 

 

Wbudowane gniazdo OPS


Seria TR3DJ obsługuje gniazda OPS*, umożliwiając łatwe i wygodne zamontowanie urządzenia OPS* z tyłu tablicy cyfrowej bez kłopotów z podłączaniem do zewnętrznego pulpitu, oferując więcej rozszerzonych funkcji.

 

 

 

 

ScreenShare Pro


ScreenShare Pro umożliwia wyświetlanie do sześciu współdzielonych ekranów lub pliku na ekranie w czasie rzeczywistym i zwiększa użyteczność, umożliwiając użytkownikom udostępnianie kopii lustrzanych urządzeń Chromecast i Apple w tej samej sieci bez dodatkowej aplikacji.

 

 

 

Łączność Bluetooth


TR3DJ obsługuje połączenia bezprzewodowe Bluetooth z różnymi urządzeniami, takimi jak głośnik, mysz, klawiatura itp. Jest to optymalne do budowania środowiska hybrydowego, aby spotkania i zajęcia online i offline mogły przebiegać płynnie.

 

 

 

 

 

Przeglądarka internetowa


Seria TR3DJ obsługuje wbudowaną przeglądarkę internetową z systemem Android, dzięki czemu możesz łatwo i szybko przeszukiwać sieć bez podłączania zewnętrznego tabletu lub komputera.

 

 

 

 

Pasek narzędzi


Pasek narzędzi pozwala łatwo znaleźć i uruchomić potrzebne narzędzie. Funkcja adnotacji działa na praktycznie wszystkich typach plików i możesz podświetlić sekcję, którą chcesz podkreślić, korzystając z funkcji Spotlight. Funkcje odliczania i stopera pomagają efektywnie zarządzać czasem zajęć.

 

 

 

Wrażenia dźwiękowe


Seria TR3DJ obsługuje wbudowane głośniki po obu stronach przedniej ramki, które zapewniają czysty dźwięk.

 

 

 

 

Blok USB


Tryb blokady USB to środek bezpieczeństwa, który pomaga zapobiegać kopiowaniu danych na nieautoryzowane urządzenia, co jest niezbędne do używania w miejscach, w których bezpieczeństwo ma kluczowe znaczenie.