LG 75TR3BF-B Monitor Interaktywny dla szkoły

  • Dodaj recenzję:
  • 21677
  • Producent: LG

Nowe monitory dotykowe LG TR3BF!


Poznaj nowe monitory dotykowe marki LG, które stanowią idealne wyposażenie nowoczesnej sali konferencyjnej oraz sali lekcyjnej lub warsztatowej!

 

Interaktywność, która zbliża ludzi do siebie


Dzięki zróżnicowanej najnowocześniejszej technologii dotykowej seria TR3BF obsługuje funkcje Dual Pen i multi-touch, zapewniając precyzyjne rysowanie i rzeczywistą jakość dotyku. Dodatkowo Air Class i przeglądarki internetowe obsługują wielokierunkową komunikację i interaktywne uczenie się, które pomogą osiągnąć sukces w biznesie.

 

 

REALNE UCZUCIE DOTYKU I PISANIA


Dual Pen i Multi Touch
Seria TR3BF może jednocześnie używać do 20 punktów multi-touch i 10 punktów pisania, a także 2 rodzaje rysików jednocześnie. Dual pen oraz multi-touch razem oferują realistyczne wrażenia z pisania na tablicy i znacznie ułatwiają współpracę.

 


Ścieranie dłonią


Seria TR3BF daje możliwości łatwego usuwania tekstu, obrazów itp. zapisanych na wyświetlaczu, używając tylko rąk. Nie tylko jest to łatwiejsze niż usuwanie rysikiem, ale daje także bardziej naturalne odczucie porównywalne do ścierania prawdziwej tablicy.

 

 

 

ŁATWE ŁĄCZENIE I UDOSTĘPNIANIE


Air Class
Air Class obsługuje połączenie się nawet 30 uczniów i oferuje interaktywne spotkania obsługiwane przez wszystkie urządzenia mobilne w tej samej sieci, zapewniając różnorakie narzędzia, takie jak głosowanie, odpowiadanie i dzielenie się tekstami projektów.

 

 

Udostępnianie ekranu


Seria TR3BF pozwala na współdzielenie ekranu i zawartości z laptopami i innymi urządzeniami mobilnymi. Dzięki temu spotkania i lekcje mogą być tak efektywne i wciągające, jak to tylko możliwe.

 


Wbudowany zestaw OPS


Seria TR3BF obsługuje gniazda OPS, umożliwiając łatwy i wygodny montaż pulpitu OPS z tyłu płyty głównej, bez konieczności podłączania do zewnętrznego komputera, 
oferując bardziej rozbudowane funkcje

 

 

ŁATWA OBSŁUGA


Przeglądarka internetowa


Seria TR3BF wykorzystuje przeglądarkę Chrome, która jest wbudowana w system Android OS, dzięki czemu użytkownik może wygodnie przeglądać internet bez łączenia się z zewnętrznym komputerem.

 


Wszystko w jednym


Seria TR3BF obsługuje aplikacje dla systemu Android i Note za pomocą wydajnego układu, dzięki czemu nie wymaga użycia komputera PC.

 

 

 

 

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBRAZU


Różne rozmiary i rozdzielczość Ultra HD


Rozdzielczość UHD pozwala przedstawić szczegóły w jakości cztery razy lepszej niż oferowana przez ekrany FHD, nawet w powiększeniu. Dokumenty, obrazy, filmy i inne rodzaje treści są prezentowane bez zniekształceń w doskonałej jakości, co ma szczególne znaczenie w ośrodkach edukacyjnych i przy współpracy.

 

 


True Color, Immersive View


Urządzenia z serii TR3BF prezentują treść multimedialną w wyjątkowo żywych kolorach. Matryca IPS zapewnia czysty obraz pod wieloma kątami, bez względu na miejsce zajmowane przez uczestników spotkania. Każdy piksel matrycy IPS odtwarza prawdziwy kolor obrazu bez zniekształceń.