Klipsch The Three Aktywny głośnik bezprzewodowy

  • Dodaj recenzję:
  • 13928
  • Producent: Klipsch
  • Czas realizacji: Zapytaj o dostępność
  • 2 300,00 zł
  • Oblicz

Aktywny głośnik bezprzewodowy Klipsch The Three 

Amerykańska firma Klipsch wprowadza do swojej oferty trzy konstrukcje bezprzewodowe w serii „Heritage”. Nieco starodawny wygląd urządzeń, nawiązujący do lat 50 - początków funkcjonowania firmy Klipsch na rynku audio, łączy się z zastosowaniem najnowszych rozwiązań bezprzewodowych, a w modelu „The Three” nawet z wykorzystaniem jeszcze ciepłej technologii DTS Play-Fi®.

dts Play-FiModel „The Three” wyposażony jest w algorytm DTS Play-Fi®, najnowszej bezprzewodowej formy komunikowania się między urządzeniami. Wystarczy ściągnąć na: smartfon, tablet czy PC, darmową aplikację i można rozkoszować się muzyką reprodukowaną przez „The Three” w dowolnym miejscu mieszkania czy domu, w którym dostępna jest sieć Wi-Fi. W bezprzewodowej sieci multiroom mogą współpracować urządzenia wyposażone w DTS Play-Fi® pochodzące od różnych producentów.

Za bardzo wysoką jakość dźwięku odpowiedzialny jest rozbudowany system akustyczny składający się z: trzech wzmacniaczy o łącznej mocy ciągłej wynoszącej 60W, trzech głośników i dwóch membran biernych. Za przetwarzanie sygnału elektrycznego w akustyczny odpowiedzialne są: dwa głośniki pełnopasmowe o średnicy 57 mm i głośnik niskotonowy (133.4 mm) wyposażony w długą cewkę co umożliwia mu swobodną pracę z bardzo dużymi wychyleniami membrany. Wspierają go, w reprodukcji basu, dwie membrany bierne o średnicy również 133.4 mm. System zaczyna pracować od 45 Hz, a górny zakres reprodukowanych dźwięków sięga 20kHz (przy spadku zaledwie -3dB). Głośnik pozwala uzyskać dźwięk o natężeniu aż 106dB z odległości 0.5m.

Model Klipsch „The Three” wyposażony jest w wejścia: analogowe (RCA i miniplug 3.5mm), gramofonowe (RCA), USB typ „B” (dekodowanie plików 192 kHz/24-bit z PC) i można mu także dostarczyć pliki muzyczne, wykorzystując bezprzewodową technologię Bluetooth. Urządzenie wyposażone jest w pilota zdalnego sterowania. Głośnik wykończony jest naturalnym fornirem w dwóch wybarwieniach: Walnut i Ebony i ozdobiono go miedzianymi regulatorami.

Parametry podstawowe
Moc ciągła 60 W
Moc szczytowa 80 W
Pasmo przenoszenia 45 - 20000 Hz
Maksymalny poziom akustyczny 106 dB
Zasilanie 220 V
Parametry głośników
Głośnik wysokotonowy 2 x 2 1/4” (57.15mm) przetworniki pełnopasmowe
Subwoofer 5.25” (133.4mm), 2 x 5.25” (133.4mm)
Cechy dodatkowe
Wejścia Bluetooth®, Analogowe 3,5mm (mini jack), gramofonowe (RCA), USB typu B, Wi-Fi (DTS Play-Fi)
Akcesoria Przewód aux 3,5mm, kabel USB B>A, pilot zdalnego sterowania, przewód zasilający
Konstrukcja
Typ obudowy Zamknięta
Wysokość 178 mm
Szerokość 348 mm
Głębokość 203 mm
Waga 4,70 kg