Klipsch The Sixes Aktywne kolumny bezprzewodowe

  • Dodaj recenzję:
  • 13927
  • Producent: Klipsch
  • 3 999,00 zł
  • Oblicz

Aktywne kolumny bezprzewodowe Klipsch The Sixes 

Amerykańska firma Klipsch wprowadza do swojej oferty trzy konstrukcje bezprzewodowe w serii „Heritage”. Nieco starodawny wygląd urządzeń, nawiązujący do lat 50 - początków funkcjonowania firmy Klipsch na rynku audio, łączy się z zastosowaniem najnowszych rozwiązań bezprzewodowych, a w modelu „The Three” nawet z wykorzystaniem jeszcze ciepłej technologii DTS Play-Fi®.

„The Siexes” to konstrukcja dwukolumnowa, która może zastąpić rozbudowany tradycyjny wzmacniacz połączony z parą wysokosprawnych monitorów. Dostępne są także: wejście cyfrowe – USB typ „B”(dekodowanie plików 192 kHz/24-bit z PC) i wejście optyczne, a także Bluetooth. Miłośnicy analogowego brzmienia mogą skorzystać z wejścia „Phono” i połączyć aktywne kolumny bezpośrednio z gramofonem. Dostępne jest także wyjście subwooferowe.

 

W „The Siexes” pracują: tytanowe, calowe kopułki wysokotonowe i zdolne do dużych wychyleń niskośredniotonowce o średnicy membrany 165 mm. Do zasilania zestawów głośników, wykorzystano wzmacniacz o mocy ciągłej 2x100W co pozwala wykrzesać z kolumn aż 106dB w odległości 1m. Pasmo przenoszenia wynosi: 40HZ-20kHz przy spadku zaledwie 3dB. Obie kolumny wykończone są naturalnym fornirem, a w jednej z nich wbudowany jest dwukanałowy wzmacniacz i ta też może pochwalić się eleganckimi miedzianymi manipulatorami. Dostępne jest wyjście na zewnętrzny subwoofer. Głośniki wykończone są naturalnym fornirem w kolorze Walnut.

 

 

 

Parametry podstawowe
Moc ciągła 100 W
Moc szczytowa 200 W
Pasmo przenoszenia 40 - 20000 Hz
Maksymalny poziom akustyczny 106 dB
Zasilanie  220 V
Parametry głośników
Głośnik wysokotonowy 1” (25.4mm) tytatnowy Tractrix®
Subwoofer 6.5” (165.1mm) woofer
Połączenia i styki
Wyjścia Subwooferowe
Wejścia Bluetooth®, Analogowe 3,5mm (mini jack), Gramofonowe (RCA), USB, Optyczne
Konstrukcja
Typ obudowy Ported
Wysokość 425 mm
Szerokość 220 mm
Głębokość 279 mm
Waga 15,26 kg