Klipsch RW-1 Aktywny głośnik bezprzewodowy DTS Play-Fi

  • Dodaj recenzję:
  • 13926
  • Producent: Klipsch
  • Czas realizacji: Zapytaj o dostępność
  • 1 399,00 zł
  • Oblicz

Aktywny głośnik bezprzewodowy DTS Play-Fi Klipsch RW-1 

lipsch wprowadzi do sprzedaży aktywny bezprzewodowy monitor model RW-1, który jest częścią kompleksowego systemu bezprzewodowego: Klipsch Stream Wireless Multi-Room Audio System, ale może także dzięki DTS Play-Fi® współpracować z urządzeniami innych producentów. Radio internetowe, serwisy streamingowe, nagrania zapisane w pamięci twojego urządzenia mobilnego, czy muzyka z CD lub płyty gramofonowej, mogą teraz z łatwością wędrować po całym domu i rozbrzmiewać wszędzie tam gdzie dostępna jest sieć Wi-Fi. Systemem można sterować przy pomocy darmowej aplikacji Klipsch Stream dostępnej na urządzenia pracujące na iOS czy Android.

Bezprzewodowy Klipsch RW-1 jest kolumną niewielką, mająca tylko 228mm wysokości i 127mm szerokości/głębokości, ale zdolną do niebywale zdecydowanej i dynamicznej reprodukcji dźwięku. Jako głośnik wysokotonowy pracuje aluminiowa kopułka o średnicy 19mm, wsparta tubą Tractrix® (90°x60°), co zapewnia szczegółowe i precyzyjne brzmienia w zakresie najwyższych tonów. Do odtwarzania wokalu i efektywnego basu zastosowano głośnik dynamiczny z membraną „cerametallic” o średnicy 89 mm. Całość napędza solidny wzmacniacz o mocy ciągłej 30W (moc szczytowa 60W). System wytwarza dźwięk o efektywności 100dB.

 

 

Posiadając dwa głośniki Klipsch RW-1 można jest sparować tak by odtwarzały muzykę stereofonicznie i wtedy oferowana przez nie jakość dźwięku niczym nie odbiega od takiego jaki nam proponuje tradycyjny system stereo. A jeśli to nie jest potrzebne, każdy z nich może swobodnie nagłaśniać oddzielny pokój.

Klipsch RW-1 może być zasilany bezprzewodowo Wi-Fi, ale możliwe jest także przyłączenie go przewodowo do Ethernetu. Wybór należy do Ciebie. Głośnik wyposażony jest w wejście analogowe, realizowane przy pomocy łącza minijack 3.5mm. Można do niego dołączyć indywidualne źródło analogowe i rozesłać muzykę bezprzewodowo po całym mieszkaniu czy domu.

Jeśli potrzebujesz wyciszyć głośnik, zmniejszyć lub zwiększyć poziom głośności, czy po prostu wyłączyć go w tej chwili, a Twój telefon jest gdzieś daleko, możesz skorzystać z zestawu podświetlanych manipulatorów znajdujących się na górnej części obudowy i łatwo wyregulować dźwięk w strefie.

Klipsch RW-1 jest na tyle niewielki, by można go było postawić gdziekolwiek. Posiada także nagwintowany otwór, który pozwala powiesić go łatwo na ścianie.

Aplikacje mobilne

 

 

Parametry podstawowe
Moc ciągła 30 W
Moc szczytowa 60 W
Pasmo przenoszenia 28 - 20000 Hz
Maksymalny poziom akustyczny 100 dB
Zasilanie  220 V
Parametry głośników
Głośnik wysokotonowy Aluminiowa kopułka o średnicy 19mm, wsparta tubą Tractrix® (90°x60°)
Subwoofer Głośnik dynamiczny z membraną „cerametallic” o średnicy 89 mm
Połączenia i styki
Wyjścia Wi-Fi (for DTS Play-Fi™)
Wejścia 3.5mm miniplug (analog), Wi-Fi (DTS Play-Fi™)
Konstrukcja
Typ obudowy Sealed
Wysokość 127 mm
Szerokość 228 mm
Głębokość 127 mm
Waga 1,77 kg