Klipsch PRO-650T-LS głośnik ogrodowy

  • Dodaj recenzję:
  • 22520
  • Producent: Klipsch
  • 2 299,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

 

 

Twoja muzyka nie musi mieścić się w czterech ścianach Twojego domu.

 

Krajobrazowe głośniki satelitarne Klipsch Pro-650T-LS pozwalają wydobyć atmosferę na patio i przy basenie. Wykorzystując ponad 70 lat doskonałej technologii akustycznej, głośniki poziome Klipsch Professional Series zapewniają czysty dźwięk w większych przestrzeniach zewnętrznych.

 

 

 

Funkcje:

Wysoka wydajność dźwięku na zewnątrz
6,5-calowy głośnik niskotonowy IMG
1-calowy głośnik wysokotonowy z aluminiową kopułką Tractrix horn
Całkowicie nowy wzór rozproszenia w poziomie 105 °
Kompatybilność 8 omów / 70 V/100 V
Wytrzymałość na każdą pogodę

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI AUDIO ZEWNĘTRZNY

Dzięki 6,5-calowemu głośnikowi niskotonowemu IMG i 1-calowemu głośnikowi wysokotonowemu z aluminiową kopułką Tractrix horn, satelitarny głośnik krajobrazowy Pro-650T-LS wykorzystuje tę samą filozofię projektowania o wysokiej wydajności, co nasze legendarne produkty do użytku w pomieszczeniach, zapewniając najbardziej dynamiczną na świecie , potężny, szczegółowy dźwięk do Twojej przestrzeni na zewnątrz.

 

CAŁKOWICIE NOWY KLAKSON TRACTIX

Przez dziesięciolecia nasza zastrzeżona konstrukcja klaksonu Tractrix przyniosła wysoki poziom wydajność, niskie zniekształcenia i doskonała dynamika dla każdego Klipscha produkt. Projektując zupełnie nową, niestandardową tubę Tractrix dla PRO-650T-LS, byliśmy w stanie zoptymalizować te właściwości akustyczne, zapewniając jednocześnie ultraszeroką dyspersję poziomą 105 ° - dla potężnego, zrównoważonego dźwięku w każdej pozycji odsłuchowej.

 

KOMPATYBILNOŚĆ 8 OHM / 70 V / 100 V

Od małych systemów mieszkaniowych po ogromne instalacje komercyjne, Głośniki poziome z serii Klipsch Pro są zaprojektowane tak, aby instalacja jest szybka i łatwa. W przypadku aplikacji linii rozproszonych, Pro-650T-LS jest wyposażony w 50-watowy transformator wieloodczepowy 70 V/100 V z by-passem 8 omów, co pozwala na idealną równowagę w dowolnym miejscu odsłuchu, a wszystko to można wybrać za pomocą łatwo dostępnego, beznarzędziowego przełącznika obrotowego z tyłu głośnika.

 

MAKSYMALNA ELASTYCZNOŚĆ INSTALACJI

Z opcjami słupków naziemnych 18” i 10” (sprzedawane osobno) jako solidny zestaw do montażu powierzchniowego (wkrótce), Klipsch Głośnik poziomy Pro-650T-LS można zainstalować - bez użycia narzędzi - w dowolnym tempie na zewnątrz budynków komercyjnych lub mieszkaniowych, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla wysokiej jakości dźwięku w dowolnym miejscu rozrywkowym lub mieszkalnym na świeżym powietrzu.

 

TRWAŁOŚĆ NA KAŻDĄ POGODĘ

Nierdzewna kratka aluminiowa połączona z odporną na promieniowanie UV, mechanicznie wzmocnioną obudową ABS zapewnia najwyższą wydajność w każdych warunkach pogodowych, a specjalnie zaprojektowana silikonowa osłona przełącznika z tyłu obudowy głośnik zapobiega przenikaniu wody. Dzięki klasie ochrony IP45 Klipsch Pro-650T-LS jest testowany laboratoryjnie i certyfikowany, aby oferować to, co najlepsze na zewnątrz audio rok w rok.