KEF R2C Czarny połysk Kolumna centralna

  • Dodaj recenzję:
  • 15727
  • Producent: KEF
  • 4 400,00 zł
  • Oblicz

KEF R2C kolumna centralna

W środowisku kina domowego głośnik centralny jest prawdopodobnie najciężej pracujący. Dzięki tym samym głośnikom Uni-Q, co głośniki główne, z głośnikiem wysokotonowym 125 mm (5 cali) i 25 mm (1 cala) z aluminium, R2c odtwarza każdy niuans, jednocześnie dopasowując tonalnie resztę zakresu. Podwójne 130 mm (5,25 cala) głośniki basowe pozwalają R2c kopać jeszcze głębiej, zapewniając, że publiczność nie ominie rytmu.

 

Uni-Q

Umieszczenie głośnika wysokotonowego w akustycznym środku stożka środkowego przybliża akustyczną ideę źródła jednopunktowego. Nowa seria R korzysta z nowej 12. generacji legendarnego Uni-Q, który został szeroko zaprojektowany przy użyciu wewnętrznych narzędzi do symulacji i analizy KEF. Inżynierowie KEF byli w stanie radykalnie zmniejszyć kolorystykę poprzez zmniejszenie rezonansu w minimalnych odstępach między poszczególnymi elementami Uni-Q. Wynikowy dźwięk jest czystszy, dokładniejszy i sprawia, że ​​obrazowanie stereo staje się o wiele bardziej wiarygodne.

SHADOW FLARE

 

 

Pochodzący bezpośrednio z serii Reference, Shadow Flare to innowacyjna metoda redukcji szkodliwego dyfrakcji w obudowie dla delikatnych wysokich częstotliwości. Shadow Flare to starannie wyprofilowana powierzchnia przejściowa, która rozszerza efekt falowodu Uni-Q. Głośnik wysokotonowy nie ma już linii widoczności krawędzi obudowy, tworząc "obszar cienia" w punktach, w których potencjał dyfrakcji jest najwyższy. Rezultatem jest znacznie poprawiona szczegółowość, szczególnie jeśli chodzi o subtelne niuanse skubanych strun i innych dźwięków perkusyjnych.

 

STEROWNIK NISKICH CZĘSTOTLIWOŚCI

Bas jest podstawą muzyki; wszystko jest na nim zbudowane, a maksymalizacja basu jest kluczowym elementem budującym w stronę nieskazitelnego dźwięku. Przetworniki basowe serii R zostały zbudowane z wykorzystaniem dwuczęściowej struktury, w której płytka, wklęsła aluminiowa skórka znajduje się na papierowym stożku. Ta ogromna sztywność, w połączeniu z unikalną geometrią stożka, zapewnia czysty ruch jak tłok, aby zapewnić uderzenie i szybkość. Aby dokładnie kontrolować ten potężny sterownik, KEF całkowicie przeprojektował swój system magnesów, aby stworzyć bardziej równomierne pole magnetyczne. Ogólny wynik jest bardziej imponujący i imponujący.

 

MONTAŻ

 

 

Solidna platforma jest niezbędna dla doskonałego dźwięku. Nowa seria R korzysta z tłumienia warstwy ograniczonej. System ten wykorzystuje wewnętrzne szelki połączone z "stratnym" interfejsem i jest wysoce skuteczny w rozpraszaniu niechcianych wibracji, które w przeciwnym razie sztucznie zmieniałyby dźwięk i muzykę.

 

ELASTYCZNA TECHNOLOGIA PORTÓW

Jeśli chodzi o generowanie głębokiego, wyraźnego basu, projektowanie portów ma kluczowe znaczenie. Porty w serii R mają innowacyjne elastyczne ścianki. Wykorzystując obliczeniową dynamikę płynów, flarę i profil każdego portu oblicza się, aby opóźnić początek turbulencji, podczas gdy elastyczne ściany portu zapobiegają podłużnemu rezonansowi w zabarwieniu środka.

 

SPECYFIKACJA

MODEL R2c
DESIGN Three-way closed Box
DRIVE UNITS Uni-Q Driver Array:
HF: 25mm (1in.) vented aluminium dome
MF: 125mm (5in.) aluminium cone
Bass Driver:
LF: 2 x 130mm (5.25in.) hybrid aluminium
CROSSOVER FREQUENCIES 400Hz, 2.9kHz
FREQUENCY RANGE 64Hz-50kHz (-6dB)
TYPICAL IN-ROOM BASS RESPONSE 49Hz (-6dB)
FREQUENCY RESPONSE 74Hz-28kHz (±3dB)
HARMONIC DISTORTION <0.3% 120Hz-20kHz (90dB, 1m)
MAXIMUM OUTPUT 110dB
AMPLIFIER POWER 15-200W (recommended)
NOMINAL IMPEDANCE 8Ohms (min.3.2Ohms)
SENSITIVITY 87dB (2.83V/1m)
WEIGHT* 16.9 kg (37.3 lbs.)
DIMENSION (H X W X D) 175 x 550 x 308.5 mm (6.9 x 21.7 x 12.1 in.) with terminal*
DIMENSION (H X W X D) 175 x 550 x 285 Cabinet only

 

DOSTĘPNE OD LISTOPADA 2018