JBL Arena 125C Biała Kolumna centralna

  • Dodaj recenzję:
  • 15720
  • Producent: JBL
  • Cena katalogowa: 749,00 zł
  • Rabat: -37,45 zł
  • 711,55 zł
  • Oblicz

JBL Arena 125C Biała Kolumna centralna

Czy ktoś poza inżynierami JBL byłby w stanie stworzyć głośnik, w którym wysokiej jakości dźwięk, technologia High Definition Imaging oraz elegancki i nowoczesny wygląd idą w parze z niską ceną? Być może, ale niedrogie głośniki wysokiej jakości z klasycznym dźwiękiem JBL to prawdziwie koncertowe brzmienie w przestrzeni prywatnej i obiekt pożądania. Nowa seria kolumn JBL po prostu odbiera mowę, a inżynierowie JBL zapewniają, że nigdy nie stworzyliby i nie sygnowali systemu dźwięku znakiem JBL, gdyby nie był wyposażony w potężny bas.

To właśnie inżynierowie JBL od dekad są pionierami w kwestii światowej klasy brzmienia. Dziś, prezentując nową serię JBL Arena, dostarczają do domów znane i zachwycające brzmienie w cenie, która nie zrujnuje portfela. Dla tych, którzy celują w realizm doznań dźwiękowych w domu, JBL Arena będzie naturalnym wyborem.

Istnieją w życiu rzeczy, które są jednocześnie potężne i niedrogie. Jeśli chcesz wypełnić swoje mieszkanie muzyką i wyposażyć je w mocny sprzęt, nie szukaj dalej. JBL Arena sprawi, że dom wypełni najwyższej klasy brzmienie, a kino domowe nie będzie gorsze od tego profesjonalnego. Inspiracją dla tych kolumn są profesjonalne głośniki JBL M2 Master Reference Monitor uważane przez wielu za najlepsze monitory studyjne na świecie. W związku z tym nowa seria JBL Arena jest idealnym połączeniem klasyki z przystępnością. Jakość odsłuchu sygnowana przez JBL i subtelny, współczesny wygląd – to cechy wyróżniające najnowszą serię kolumn JBL.

Technologia High Definition Imaging (HDI), pierwotnie opracowana dla profesjonalnych monitorów studyjnych JBL M2 Master Reference Monitor, rozprasza wysokie częstotliwości równomiernie, bardziej precyzyjnie na większym obszarze odsłuchowym. Optymalizowane komputerowo ustawianie przetworników oraz integracja sieciowa zapewniają idealną wydajność i realistyczne obrazowanie sceny dźwiękowej. To wyższość akustyczna udowodniona rygorystycznymi testami i rzeczywistymi ocenami.

Całość dopełnia bezpretensjonalny i nowoczesny wygląd. Współczesny kształt obudowy charakteryzuje się bocznym i górnym panelem pod pewnym kątem. Farba zastosowana wokół przetworników i na falowodzie jest delikatna w dotyku. Wykończenie kolumn dostępne jest w kolorze czarnym lub białym, a zdobią je minimalistyczne maskownice i elementy ze szczotkowanego metalu.

JBL Arena to kompletna linia kolumn, na którą składa się 6 modeli: 2 dwudrożne kolumny podłogowe (JBL Arena 180 i 170), 2 dwudrożne monitory (JBL Arena 120 i 130), 1 dwuipółdrożny głośnik centralny (JBL Arena 125C), 1 subwoofer aktywny (SUB 100P). Pozwala to dowolnie skonfigurować system.

JBL Arena 180 i 170 to dwudrożne kolumny podłogowe zapewniające doskonałą jakość w przystępnej cenie. Ich dźwięk wart jest owacji na stojąco.

JBL Arena 120 i 130 z pewnością zostaną docenione przez tych, którzy potrafią rozpoznać dobrą jakość dźwięku. To kolumny do montażu naściennego zapewniające niezwykłą szczegółowość w dowolnej części pokoju.

JBL Arena 125C to dialogi o wyznaczającej standardy czystości brzmienia. Ten środkowy kanał zapewnia dialogi będące czymś więcej, niż tylko rozmowami. Srebrny ekran jeszcze nigdy nie brzmiał tak elegancko.

Żaden system dźwiękowy nie jest kompletny bez świetnego basu. Na szczęście JBL Arena SUB 100P zapewnia doskonałe, zwarty bas – godne profesjonalistów.


Kolumny wchodzące w skład serii JBL Arena:

- kolumny podłogowe: JBL Arena 180
- kolumny podłogowe: JBL Arena 170
- kolumny podstawkowe: JBL Arena 130
- kolumny podstawkowe: JBL Arena 120
- kolumna centralna: JBL Arena 125C
- subwoofer: JBL Arena SUB 100P

Dane techniczne:

Zalecana moc wzmacniacza: 20 – 150W
Pasmo przenoszenia: 90Hz - 40kHz
Efektywność: 89 dB
Impedancja nominalna: 8 omów
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 179mm x 546mm x 200mm
Waga: 7,0 kg