iRoom s touchDock.

  • Dodaj recenzję:
  • 21007
  • Producent: iRoom
  • 7 189,97 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz

Życie jest spontaniczne.


touchDock umożliwia szybki dostęp do domowego systemu sterowania, aby być przygotowanym na nieoczekiwane sytuacje życiowe.

 

 

Idealny dom na iPada®


Niezależnie od tego, czy jest to portret, krajobraz, aluminium czy szkło, iDock iRock zawsze dobrze prezentuje się jako zgrabna stacja dokująca.

 

 

 

Natychmiastowy dostęp do inteligentnego domu

TouchRock iRoom łączy elegancką zmotoryzowaną, podtynkową stację ładującą dla iPada® z jednoczesnym sterowaniem najpopularniejszymi funkcjami automatyki domowej - po prostu naciskając przycisk na szklanej ramce.

 

iBezel iBezel łączy w sobie najbardziej elegancką, zmotoryzowaną ścienną stację ładującą iPad®, jednocześnie kontrolując ulubioną aplikację automatyki domowej za pomocą jednego dotknięcia na iBezel. Jako akcesorium do dowolnego kompletnego systemu sterowania domem, iBezel stanowi najbardziej uniwersalny i intuicyjny panel dotykowy dla następnej generacji. Ta kombinacja pozwala iBezel współpracować z głównymi * systemami sterowania, oferując profesjonalne bezprzewodowe funkcje dotykowe za pośrednictwem iPada®, w połączeniu z natychmiastowym dostępem do przewodowych elementów sterujących klawiatury.

 

Przechowuje iPada w litych lub otwartych ścianach. Zmotoryzowane wydanie iPada do użytku mobilnego.

 

 

Certyfikowane przez Apple złącze Lightning i elektronika ładująca. Zasilacz PoE + zasila touchDock standardowym kablem CAT.

 

 

 

Blokada chroniona kodem zabezpiecza iPada.

iRoom TouchDock
Szczególnie w zastosowaniach komercyjnych konieczne jest zablokowanie iPada w ścianie. iRoom TouchCode to idealny sposób na zabezpieczenie iPada w stacji dokującej i łatwe zwolnienie go za pomocą osobistego czterocyfrowego kodu.

 

 

Konfigurowalny czujnik zbliżeniowy do sterowania ruchem. Steruj procesorem za pomocą dostosowywanej klawiatury dotykowej.

 

 

Projekt i funkcjonalność


IPad, z dobrych powodów, stał się ulubionym urządzeniem do sterowania automatyzacją: aplikacje mają możliwość oferowania bogatego w funkcje, spersonalizowanego i intuicyjnego interfejsu. Ale nawet iPad może czasami sprawiać kłopot obsługi systemu automatyki; „Obudź to”, otwórz aplikację sterowania i znajdź odpowiednią kontrolę. TouchRock iRoom decyduje, gdzie potrzebny jest natychmiastowy dostęp do ulubionych elementów sterujących. Niezależnie programowalna klawiatura jest wbudowana w szklaną ramkę, zapewniając użytkownikowi końcowemu bezpośredni dostęp do najczęściej używanych funkcji. TouchRock iRoom może być zintegrowany z najpopularniejszymi markami kontrolnymi lub może być używany jako samodzielne rozwiązanie kontrolne poprzez bezpośrednie polecenia IP przypisane do przycisków na ramce. Marc Hofer (CEO) wyjaśnia: „Powszechną krytyką korzystania z iPada jest to, że musi on„ obudzić się ”i trzeba przejść do aplikacji sterującej, zanim będzie można cokolwiek z tym zrobić. IBezel dodaje osiem twardych przycisków na zewnątrz stacji dokującej, co oznacza, że ​​integratorzy mogą zaprogramować najczęściej używane funkcje w produkcie, aby zapewnić natychmiastowy dostęp do świateł, systemów AV, HVAC i innych. ”

 

Korzyści dla każdego obszaru


iDock iRock jest nie tylko przekonujący ze względu na zgrabne miejsce do przechowywania i ładowanie iPada. Różne zastosowania są prawie nieograniczone. Twój iPad ™ jest zawsze dostępny, gdy jest w pełni naładowany, czy to jako centrum muzyczne czy telewizor przez streaming, jako elektroniczna ramka na zdjęcia lub jako panel sterowania, różnorodność zastosowań jest ogromna.

 

Czyste przechowywanie poprzez montaż podtynkowy w ścianie lub w meblach.
Przechowywany, ale mobilny, z eleganckim, zmotoryzowanym otwieraniem i zamykaniem.
Wysoka jakość według certyfikatu Apple.


Opracowany i wyprodukowany w Austrii

 

Zmotoryzowana stacja dokująca do iPada® ze zintegrowaną klawiaturą sterującą
wyjście audio
Gniazdo jack 3,5 mm, stereo, analogowe
8 programowalnych przycisków szybkiego dostępu z efektem ukrywania
komunikacja IP typu open source
przyjazna dla użytkownika konfiguracja za pośrednictwem aplikacji na iOS
wymienne ikony wielofunkcyjne Touchcode / iBezel
8 wejść cyfrowych +1 i 1 styk przekaźnika
Czujnik ruchu na podczerwień w trybie budzenia / uśpienia
110-240 VAC / PoE + (IEEE 803.at) na pokładzie