Denon AVR-X6400H czarny Sieciowy amplituner kina domowego 11.2 HD

 • Dodaj recenzję:
  • 10 995,00 zł
  • Oblicz

  Sieciowy amplituner kina domowego 11.2 HD Denon AVR-X6400H

  AVR-X6400H, wyposażony w 11 kanałów wzmacniacza, z których każdy dostarcza moc na poziomie 205 W, umożliwia bezpośrednią konfigurację 7.1.4. Ponadto, w prostszych systemach nagłośnienia surround można zastosować podwójne wzmocnienie w konfiguracji 5.1, dzięki czemu każdy głośnik sterowany jest przez dwa kanały wzmacniające co gwarantuje większą przejrzystość dźwięku.
  Osiem wejść HDMI, w tym jedno dogodnie umieszczone na panelu przednim, obsługuje sekcję wideo wspierającą technologię Full 4K Ultra HD, HDCP 2.2, HDR (High Dynamic Range), BT.2020, Wide Color Gamut oraz 4:4:4 Pure Color sub-sampling, umożliwiając podłączenie wszystkich najnowszych urządzeń, takich jak konsole do gier, odtwarzacze Blu-ray lub dekodery strumieniowe. Sekcja wideo jest nawet przystosowana do pracy w trybie Dolby Vision i HLG (Hybrid Log Gamma) i posiada zaawansowany procesor wideo umożliwiający upscalling istniejących już treści niższej rozdzielczości do pełnego 4K, wraz z analogową konwersją sygnału HDMI i skalowaniem Full Rate 4K. Obydwa amplitunery zostały wyposażone w trzy wyjścia HDMI, umożliwiając przesyłanie dźwięku i obrazu z jednego źródła do drugiej strefy przez HDMI, a jednocześnie na przesyłanie sygnału z drugiego źródła do dwóch głównych monitorów - na przykład telewizora i projektora w głównym pomieszczeniu.
  Dla zapewnienia kompatybilności z najnowszymi standardami, poprzez przyszłą aktualizację oprogramowania dostępna będzie funkcja eARC (Enhanced Audio Return Channel), umożliwiająca obsługę formatów audio 3D za pośrednictwem pojedynczego kabla HDMI z aplikacji telewizyjnych.

   

  Niesamowity dźwięk 3D

  Doznaj pełnego spektrum dźwięku przestrzennego, korzystając z najnowszych formatów dźwięku Dolby Atmos, DTS: X i Auro-3D. Co najważniejsze, 11-kanałowy wzmacniacz umożliwia ustawienie pełnej konfiguracji 3D 7.1.4 bez konieczności stosowania zewnętrznego wzmacniacza.

  Potężny 11.2 kanałowy wzmacniacz z trybem ECO

  AVR-X6400H charakteryzuje się zaawansowaną sekcją wzmacniacza mocy o monolitycznej konstrukcji z 11 kanałami zapewniając najwyższą klarowność i moc. Każdy kanał ma moc 205 W, a wszystkie kanały mogą bezpiecznie obsługiwać głośniki o niskiej impedancji (do 4 omów). Tryb Auto Eco dostosowuje maksymalną moc wzmacniacza w zależności od poziomu głośności, zaś ekran miernika zużycia energii umożliwia obserwację zmniejszenie zużycia energii w czasie rzeczywistym.

  Gotowy na przyszłe rozwiązania kina domowego

  Zaawansowana sekcja wideo modelu AVR-X6400H jest w pełni kompatybilna z najnowszymi specyfikacjami HDMI i HDCP 2.2 oraz jest przygotowana do obsługi wszelkich źródeł sygnału 4K Ultra HD. High Dynamic Range (HDR), kompatybilność z systemem Dolby Vision, Hybrid Log Gamma (HLG) oraz eARC (enhanced Audio Return Channel) również są pod ręką. Można także uzyskać bardzo wysoką rozdzielczość obrazu ze starszych źródeł analogowych i cyfrowych.

  Centrum sieci bezprzewodowej

  Każdy dźwięk, cała muzyka kontrolowana bez wysiłku. Pełna łączność bezprzewodowa jest zapewniona za pośrednictwem sieci Wi-Fi i Bluetooth, również Apple Airplay jest obsługiwany. Wbudowana technologia HEOS pozwala AVR-X6400H stać się kontrolowanym poprzez aplikację sercem bezprzewodowej sieci domowej multi room.

  Prosta konfiguracja

  AVR-X6400H w wygodny sposób prowadzi Cię przez proces ustawień, aby zapewnić najbardziej dokładną konfigurację. Zoptymalizuj wszystkie ustawienia, aby uzyskać najlepszą jakość dźwięku i wideo w systemie. Najbardziej zaawansowany system pomiarowy Audyssey MultEQ XT32 zapewnia najlepszy dźwięk w każdym pomieszczeniu.

  Kontrola zewnętrzna i możliwości kontroli IP

  AVR-X6400H został wyposażony w szereg funkcji zapewniających rozbudowane możliwości sterowania i zgodność z rozwiązaniami innych firm oraz rozwiązaniami niestandardowymi, w tym Crestron Connected.

  Obejmuje to sterowanie poprzez IP, zarówno za pośrednictwem przewodowego połączenia LAN lub Wi-Fi. By bezpośrednio podłączać zewnętrzne urządzenia automatyki domowej, amplituner został również wyposażony w port szeregowy RS-232C.

  W celu uproszczenia zintegrowanych ustawień sterowania, AVR-X6400H posiada wejście podczerwieni IR na tylnym panelu, umożliwiające kompatybilność zdalnego sterowania z innymi elementami zestawu kina domowego.

  Wielokanałowy dźwięk przestrzenny
  DTS HD Master / DTS:X TAK / TAK
  DTS Neo:X / DTS Neural:X NIE / TAK
  Dolby TrueHD / Dolby Atmos TAK / TAK
  Auro 3D TAK
  Wielokanałowe stereo TAK
  maksymalna liczba przetwarzanych kanałów (przedwzmacniacz) 11.2
  wejścia/wyjścia
  Wejście / wyjście Composite 3+1 / 2
  Wejście / wyjście Component 2 / 1
  Wejście / wyjście HDMI 7+1 / 3
  Analogowe wejście / wyjście 6+1 / -
  Wejście gramofonowe (MM) TAK
  Wejście cyfrowe: optyczne / koncentryczne 2 / 2
  Liczba złączy głośników 11
  Wejścia z przodu: Audio / kompozytowe / cyfrowe (optyczne) / HDMI / USB TAK
  Tuner FM z RDS TAK
  Dane techniczne
  Liczba wzmacniaczy mocy 9
  Moc wyjściowa (8 omów, 20 Hz–20 kHz, 0,05% 2-kanały) 140 W
  Moc wyjściowa (6 omów, 1 kHz, 0,7% 2-kanały) 175 W
  Moc wyjściowa (6 omów, 1 kHz, 1% 1-kanał) 205 W
  Pobór prądu w W 750
  Pobór mocy w trybie gotowości (ECO włączony / wyłączony) w W 65 / 110
  Pobór prądu w stanie oczekiwania W 0,1
  Wymiary maksymalne (szer. x gł. x wys.) w mm  434 x 393 x 167
  Waga w kg 14,5 kg