Denon AVR-X6400H czarny Sieciowy amplituner kina domowego 11.2 HD

  • Dodaj recenzję:
  • 14890
  • Producent: Denon
  • 10 995,00 zł 8 995,00 zł
  • Oblicz

ZADZWOŃ TERAZ I ZAPYTAJ O SPECJALNĄ CENĘ DLA CIEBIE!

Sieciowy amplituner kina domowego 11.2 HD Denon AVR-X6400H

AVR-X6400H, wyposażony w 11 kanałów wzmacniacza, z których każdy dostarcza moc na poziomie 205 W, umożliwia bezpośrednią konfigurację 7.1.4. Ponadto, w prostszych systemach nagłośnienia surround można zastosować podwójne wzmocnienie w konfiguracji 5.1, dzięki czemu każdy głośnik sterowany jest przez dwa kanały wzmacniające co gwarantuje większą przejrzystość dźwięku.
Osiem wejść HDMI, w tym jedno dogodnie umieszczone na panelu przednim, obsługuje sekcję wideo wspierającą technologię Full 4K Ultra HD, HDCP 2.2, HDR (High Dynamic Range), BT.2020, Wide Color Gamut oraz 4:4:4 Pure Color sub-sampling, umożliwiając podłączenie wszystkich najnowszych urządzeń, takich jak konsole do gier, odtwarzacze Blu-ray lub dekodery strumieniowe. Sekcja wideo jest nawet przystosowana do pracy w trybie Dolby Vision i HLG (Hybrid Log Gamma) i posiada zaawansowany procesor wideo umożliwiający upscalling istniejących już treści niższej rozdzielczości do pełnego 4K, wraz z analogową konwersją sygnału HDMI i skalowaniem Full Rate 4K. Obydwa amplitunery zostały wyposażone w trzy wyjścia HDMI, umożliwiając przesyłanie dźwięku i obrazu z jednego źródła do drugiej strefy przez HDMI, a jednocześnie na przesyłanie sygnału z drugiego źródła do dwóch głównych monitorów - na przykład telewizora i projektora w głównym pomieszczeniu.
Dla zapewnienia kompatybilności z najnowszymi standardami, poprzez przyszłą aktualizację oprogramowania dostępna będzie funkcja eARC (Enhanced Audio Return Channel), umożliwiająca obsługę formatów audio 3D za pośrednictwem pojedynczego kabla HDMI z aplikacji telewizyjnych.

 

Niesamowity dźwięk 3D

Doznaj pełnego spektrum dźwięku przestrzennego, korzystając z najnowszych formatów dźwięku Dolby Atmos, DTS: X i Auro-3D. Co najważniejsze, 11-kanałowy wzmacniacz umożliwia ustawienie pełnej konfiguracji 3D 7.1.4 bez konieczności stosowania zewnętrznego wzmacniacza.

Potężny 11.2 kanałowy wzmacniacz z trybem ECO

AVR-X6400H charakteryzuje się zaawansowaną sekcją wzmacniacza mocy o monolitycznej konstrukcji z 11 kanałami zapewniając najwyższą klarowność i moc. Każdy kanał ma moc 205 W, a wszystkie kanały mogą bezpiecznie obsługiwać głośniki o niskiej impedancji (do 4 omów). Tryb Auto Eco dostosowuje maksymalną moc wzmacniacza w zależności od poziomu głośności, zaś ekran miernika zużycia energii umożliwia obserwację zmniejszenie zużycia energii w czasie rzeczywistym.

Gotowy na przyszłe rozwiązania kina domowego

Zaawansowana sekcja wideo modelu AVR-X6400H jest w pełni kompatybilna z najnowszymi specyfikacjami HDMI i HDCP 2.2 oraz jest przygotowana do obsługi wszelkich źródeł sygnału 4K Ultra HD. High Dynamic Range (HDR), kompatybilność z systemem Dolby Vision, Hybrid Log Gamma (HLG) oraz eARC (enhanced Audio Return Channel) również są pod ręką. Można także uzyskać bardzo wysoką rozdzielczość obrazu ze starszych źródeł analogowych i cyfrowych.

Centrum sieci bezprzewodowej

Każdy dźwięk, cała muzyka kontrolowana bez wysiłku. Pełna łączność bezprzewodowa jest zapewniona za pośrednictwem sieci Wi-Fi i Bluetooth, również Apple Airplay jest obsługiwany. Wbudowana technologia HEOS pozwala AVR-X6400H stać się kontrolowanym poprzez aplikację sercem bezprzewodowej sieci domowej multi room.

Prosta konfiguracja

AVR-X6400H w wygodny sposób prowadzi Cię przez proces ustawień, aby zapewnić najbardziej dokładną konfigurację. Zoptymalizuj wszystkie ustawienia, aby uzyskać najlepszą jakość dźwięku i wideo w systemie. Najbardziej zaawansowany system pomiarowy Audyssey MultEQ XT32 zapewnia najlepszy dźwięk w każdym pomieszczeniu.

Kontrola zewnętrzna i możliwości kontroli IP

AVR-X6400H został wyposażony w szereg funkcji zapewniających rozbudowane możliwości sterowania i zgodność z rozwiązaniami innych firm oraz rozwiązaniami niestandardowymi, w tym Crestron Connected.

Obejmuje to sterowanie poprzez IP, zarówno za pośrednictwem przewodowego połączenia LAN lub Wi-Fi. By bezpośrednio podłączać zewnętrzne urządzenia automatyki domowej, amplituner został również wyposażony w port szeregowy RS-232C.

W celu uproszczenia zintegrowanych ustawień sterowania, AVR-X6400H posiada wejście podczerwieni IR na tylnym panelu, umożliwiające kompatybilność zdalnego sterowania z innymi elementami zestawu kina domowego.

Wielokanałowy dźwięk przestrzenny
DTS HD Master / DTS:X TAK / TAK
DTS Neo:X / DTS Neural:X NIE / TAK
Dolby TrueHD / Dolby Atmos TAK / TAK
Auro 3D TAK
Wielokanałowe stereo TAK
maksymalna liczba przetwarzanych kanałów (przedwzmacniacz) 11.2
wejścia/wyjścia
Wejście / wyjście Composite 3+1 / 2
Wejście / wyjście Component 2 / 1
Wejście / wyjście HDMI 7+1 / 3
Analogowe wejście / wyjście 6+1 / -
Wejście gramofonowe (MM) TAK
Wejście cyfrowe: optyczne / koncentryczne 2 / 2
Liczba złączy głośników 11
Wejścia z przodu: Audio / kompozytowe / cyfrowe (optyczne) / HDMI / USB TAK
Tuner FM z RDS TAK
Dane techniczne
Liczba wzmacniaczy mocy 9
Moc wyjściowa (8 omów, 20 Hz–20 kHz, 0,05% 2-kanały) 140 W
Moc wyjściowa (6 omów, 1 kHz, 0,7% 2-kanały) 175 W
Moc wyjściowa (6 omów, 1 kHz, 1% 1-kanał) 205 W
Pobór prądu w W 750
Pobór mocy w trybie gotowości (ECO włączony / wyłączony) w W 65 / 110
Pobór prądu w stanie oczekiwania W 0,1
Wymiary maksymalne (szer. x gł. x wys.) w mm  434 x 393 x 167
Waga w kg 14,5 kg