DENON AVR-X550BT 5.2 kanałowy amplituner AV o mocy 130W na kanał

  • Dodaj recenzję:
  • 15437
  • Producent: Denon
  • Czas realizacji: 2-3 dni
  • 1 199,00 zł
  • Oblicz

5.2 KANAŁOWY AMPLITUNER A DENON AVR-X550BT V Z 4K ULTRA HD ORAZ BLUETOOTH

Przy mocy 130 W na kanał, 5.2 kanałowy amplituner AV Denon AVR-X550BT zapewnia doskonałą jakość kina domowego w przystępnej cenie. Oglądaj filmy i programy
dzięki technologii Full 4k Ultra HD i Dolby Vision oraz pięciu wejściom HDMI, które obsługują odtwarzacze multimedialne. Ponadto, AVR-X550BT obsługuje technologię
Bluetooth w celu zapewnienia płynnego streamingu muzyki.

Prawdziwie wciągający dźwięk

Soundbary oferują duży przyrost dźwięku w stosunku do głośników w telewizorze, ale wciąż nie mogą pokonać wciągającego dźwięku z amplitunera AV takiego jak ten Denon AVR-X550BT. Z 5.2-kanałowym dźwiękiem Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio otrzymujesz dźwięk przestrzenny, który jest bardzo dobitny w szczegółach i całkowicie otula słuchacza - tak jak w kinie.

 

Legendarna jakość dźwięku

Denon jest jedną z wiodących firm audio na świecie, więc nic dziwnego, że AVRX550BT brzmi tak dobrze. Sercem tego odbiornika AV jest dyskretne, wysokoprądowe wzmocnienie. Używając dyskretnych (oddzielnych) komponentów zamiast zintegrowanego układu scalonego (IC), można użyć wysokiej jakości komponentów, aby uzyskać bardziej szczegółowy i mniej zniekształcony dźwięk. Moc 70 watów na kanał zapewnia dynamikę, na którą zasługują Twoje ulubione filmy.

Zgodność z Dolby Vision, HDR i HLG

Urządzenie posiada pięć wejść HDMI. Trzy wejścia są kompatybilne z ochroną HDCP2.2 i zaawansowanymi formatami, w tym Dolby Vision, HDR i HLG (Hybrid Log-Gamma). Oznacza to pełną kompatybilność z najnowszymi odtwarzaczami Blu-ray UHD i telewizorami HDR.

 

 

Podłącz wszystko

Dzięki poręcznemu wejściowi USB z przodu możesz podłączyć urządzenia multimedialne i odtwarzać pliki muzyczne. Wokół tyłu znajdują się dwa analogowe i dwa optyczne wejścia cyfrowe - idealne do podłączenia konsoli do gier, dekodera telewizyjnego, odtwarzacza CD i innego źródła.

Kontrola Bluetooth i aplikacja
Dzięki wbudowanej technologii Bluetooth nie tylko możemy mieć dźwięk jak w kinie, ale także jak w sali koncertowej, dzięki odtwarzaniu muzyki ze smartfona lub tabletu. Jest nawet dedykowana aplikacja Denon, która sprawia, że ​​przesyłanie strumieniowe muzyki z Twojego urządzenia do odbiornika jest jeszcze łatwiejsze. Aplikacja kontroluje również funkcje takie jak włączanie / wyłączanie, głośność, wyciszanie i wybór źródła.

Łatwe ustawienie

Denon AVR-X550BT został zaprojektowany tak, aby był jak najbardziej przyjazny dla użytkownika. Po podłączeniu do telewizora przez HDMI, na ekranie pojawi się ekskluzywny program Denon Setup Assistant, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez całą konfigurację. Dzięki dostarczonemu mikrofonowi system autokalibracji dostosowuje odbiornik do akustyki pomieszczenia - nie jest potrzebny żaden inżynier dźwięku!

Szybki wybór dźwięku

Czasami preferowany dźwięk z telewizora różni się od odtwarzanego filmu na odtwarzaczu Blu-ray. Denon pomyślał o tym i zapewnił cztery przyciski szybkiego wyboru dla każdego scenariusza. Zaprogramuj idealne ustawienia audio i korektora dla każdego z czterech wejść i przywołaj je podczas zmiany - jednym naciśnięciem przycisku.

Kompatybilny z HEOS Link


Podłącz opcjonalny moduł HEON Link Denon, dzięki któremu AVR-X550BT stanie się sercem systemu strumieniowego przesyłania muzyki do wielu pomieszczeń. HEOS Link dodaje funkcje takie jak radio internetowe i dostęp do popularnych serwisów muzycznych, takich jak Spotify, Deezer i Tidal. Bezpłatna aplikacja HEOS kontroluje również kluczowe funkcje odbiornika.

Specyfikacja techniczna:

- System 5.2 kanałów
- Wejścia analogowe 2
- Bluetooth
- Częstotliwość odpowiedzi (Hz) 10-100 000 Hz
- HDMI Audio
- HDMI 5 in / 1 out
- Wyjście słuchawkowe
- Optyczne wejścia cyfrowe 2
- Moc wyjściowa - 70W na kanał
- Pilot
- Sub Output 2
- Tuner Radio FM / AM
- Wejście USB 1
- Wymiary WxDxH 434 x 319 x 151 mm
- Waga (kg) 7.6