Denon AVR-X3600H amplituner kina domowego | Negocjuj cenę | raty 20x0% + dostawa gratis | salon Gniezno | instalacje | projekty | zadzwoń teraz 607615717

  • Dodaj recenzję:
  • 20809
  • Producent: Denon
  • Kod producenta: 4951035069745
  • 4 995,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz

Denon AVR-X3600H amplituner kina domowego

Stwierdzenie „domowe centrum rozrywki” nabiera nowego sensu. To wszystko dzięki najnowszemu modelowi amplitunera Denon AVR-X3600H!

 

To właśnie ten amplituner daje Ci szereg możliwości zbudowania centrum rozrywki w Twoim domowym zaciszu. Bo jak inaczej określić sytuację, gdy do amplitunera masz możliwość podpięcia niemal dowolnych źródeł audio/video; gdy masz możliwość sterowania urządzeniem głosem; gdy masz możliwość rozbudowania i podpinania do amplitunera głośników bezprzewodowych; gdy wreszcie amplituner obsługuje wszystkie standardy audio/video? Ale po kolei…

AVR-X3600H to wysokowydajny amplituner 9.2 o wysokiej mocy 180W na kanał (przy 6 Ohm). Architekci marki Denon, którzy poświęcili mnóstwo czasu na projektowanie swojego nowego dziecka starannie dostroili wzmacniacze na wszystkich kanałach. Potężny procesor DSP może przetwarzać aż 11.2 kanałów po zastosowaniu dodatkowego wzmacniacza mocy.

 

 

Jak wspominaliśmy kilka linijek wyżej, AVR-X3600H wspiera najnowocześniejsze standardy audio/video, w tym technologię IMAX Enhanced. Jest to najnowocześniejsza technologia DTS, która wyznacza najwyższe standardy obrazu, dźwięku, skali i jakości kina domowego. Dzięki niej możesz cieszyć się wyraźniejszym, jaśniejszym obrazem. Możesz poczuć wciągające dźwięki zremasterowane cyfrowo przez IMAX.

Poza IMAX Enhanced nowy Denon wspiera także takie standardy jak: Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X oraz DTS Virtual:X. Dzięki temu możesz zanurzyć się w wielowymiarowym dźwięku.

Wszystkie wejścia (jest ich 8) oraz wyjścia HDMI (tych jest 3) obsługują standard HDCP 2.3, który pozwala cieszyć się zawartością chroniona przed kopiowaniem bez ograniczeń. Możesz oglądać filmy, programy tv oraz grać w gry z konsoli w jakości 4K Ultra HD 60Hz, 4:4:4 Pure Colour sub-sampling, Dolby Vision, High Dynamic Range (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) wideo 21:9, 3D oraz BT.2020. Obsługa zaś eARC umożliwia transmisję dźwięku 3D bezpośrednio z telewizora do amplitunera AV poprzez pojedynczy kabel HDMI.

 

 

Nie możemy tutaj pominąć wysoce przyjaznego dla użytkownika środowiska obsługi amplitunera. Zaczynając od samego procesu konfiguracji – AVR-X3600H jest wyposażony w niejednokrotnie nagradzany konfigurator Denon Setup Assistant.

Standardem w dzisiejszych czasach staje się, że nasze urządzenia audio możemy sterować nie tylko pilotem, czy aplikacją w smartphonie, ale i głosem. Nie inaczej jest w przypadku nowego modelu Denona! Steruj AVR-X3600H bezprzewodowo korzystając z Amazon Alexa i poleceń głosowych. Dostosuj głośność, przejdź do następnego utworu, przełączaj wejścia dla różnych odtwarzaczy multimedialnych i nie tylko.

Możesz pobrać aplikację HEOS aby włączyć nowy amplituner do systemu multiroom w Twoim mieszkaniu. Dzięki temu masz możliwość bezprzewodowego wysyłania muzyki z Twojego nowego amplitunera do głośników z rodziny Heos w oparciu o Twoją domową sieć wi-fi.

 

 

Coraz częściej chcemy się cieszyć najwyższą jakością dźwięku, ale bezprzewodowo. Dzięki AVR-X3600H jest to możliwe! Ciesz się doskonałą jakością dźwięku ze swoich ulubionych plików muzycznych o wysokiej rozdzielczości. Amplituner AVR-X3600H dzięki 32-bitowym przetwornikom cyfrowo-analogowym AKM AK4458 oferuje dekodowanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości z wielu bezstratnych formatów plików, w tym ALAC, FLAC i WAV z prędkością do 24 bit/192 kHz. Jest również kompatybilny z plikami DSD 2,8/5,6 MHz (DSD to format kodowania audio SACD).

Na koniec należy wspomnieć, że najnowszy model AVR-X3600H jest przyjazny maniakom gier dzięki obsłudze Auto Low Latency Mode (ALLM). Co to jest? Jest to nowa funkcja HDMI, która pozwala urządzeniu źródłowemu (np. konsoli do gier, takiej jak XBox) instruować wszystkie kompatybilne komponenty w łańcuchu HDMI (np. amplituner AV i telewizory), aby automatycznie wchodziły w tryb Low Latency bez konieczności nawigacji użytkownika przez funkcje menu. Pozwala to na wyświetlanie obrazu z możliwie najmniejszym opóźnieniem, aby zapewnić doskonałe wrażenia podczas gry.

 

Najważniejsze funkcje i cechy w skrócie:

amplituner 9.2 o mocy 180W na kanał przy 6 Ohm
8 wejść HDMI (7 z tyłu, jedno na froncie)
3 wyjścia HDMI ( wtym jedno ze wsparciem dla drugiej strefy wideo)
wszystkie wejscia/wyjścia HDMi obsługują standard HDCP 2.3 oraz 4K Ultra HD 60Hz, 4:4:4 Pure Colour sub-sampling, Dolby Vision, High Dynamic Range (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) wideo 21:9, 3D oraz BT.2020
2 wejścia optyczne
5 wejśc analogowych (RCA)
wejście PHONO dla podłączenia gramofonu
konfigurator Denon Setup Assistant.
wsparcie dla sterowania głosowego Alexa
współpraca z systemem multiroom Heos
obsługa wysokiej jakosci plików: ALAC, FLAC i WAV z prędkością do 24 bit/192 kHz, DSD 2,8/5,6 MHz