Denon AVR-X2500H

  • Dodaj recenzję:
  • 15440
  • Producent: Denon
  • 2 299,00 zł
  • Oblicz

Sieciowy amplituner kina domowegoDenon AVR-X2500h

 

 

AVR-X2500H posiada Dolby Atmos i DTS: X, najnowsze technologie wideo; 4K Ultra HD, Dolby Vision ™, HDR10 i HLG; oraz 8 wejść HDMI / 2 wyjście z obsługą HDCP 2.2 na wszystkich portach. Przesyłaj strumieniowo Spotify®, Pandora®, Tidal i inne dzięki wbudowanemu HEOS. Posiada kompatybilność głosową Amazon Alexa. Wielokrotnie nagradzany program Denon Setup Assistant zapewnia bezproblemową konfigurację.

 


Wyposażony w dyskretne wzmacniacze wysokoprądowe we wszystkich kanałach, AVR-X2500H zapewnia wysoką moc przy 95 watach na kanał (8 omów, 20 Hz - 20 kHz, 0,08% THD). Przetworniki o niskiej impedancji zapewniają stabilność operacyjną dla szerokiej gamy głośników i zapewniają zrównoważony, tonalny dźwięk. AVR-X2500H posiada trójwymiarowe formaty dźwięku Dolby Atmos, DTS: X i DTS Virtual: X, a także sekcję HDMI z obsługą HDCP 2.2 i zaawansowane przetwarzanie wideo ze skalowaniem 4K dla źródeł HDMI.

 

 

 

Denon AVR-X2500 H jest wyposażony w WiFi i Bluetooth, może być podłączony za pośrednictwem  2,4 GHz, a także o najbardziej wydajnych sieci 5 GHz przy użyciu kabla LAN lub bezprzewodowo za pośrednictwem sieci WLAN. Słuchanie muzyki ze smartfona i tabletu bezpośrednio na AVR jest również możliwe przez Bluetooth. AVR-X2500H obsługuje technologię AirPlay, która umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki z iPhone'a, iPada, iPoda touch lub iTunes. Oczywiście odtwarza także muzykę ze smartfonów z systemem Android, komputerów lub serwerów muzycznych. Jako alternatywę dla dostarczonego pilota zdalnego sterowania, bezpłatna aplikacja HEOS pozwala wygodnie obsługiwać odbiornik.

 


 

Bezprzewodowy multiroom z HEOS


Denon AVRX2500H ma zintegrowany moduł HEOS. Jest łatwy w użyciu dzięki bezpłatnej aplikacji HEOS na Androida i IOS. Wystarczy dodać więcej głośników bezprzewodowych Heos do sypialni, kuchni, łazienki usw.in aplikacji dodawać i słuchać ulubionej muzyki przez AVRX2500H lub w dowolnym miejscu w domu na głośnikach Heos we wszystkich strefach.

 

Dźwięk i wydajność X2500H


Denon AVR-X 2500 H zapewnia 150 watów mocy na każdym z 7 kanałów. Wzmacniacze mocy są zbudowane z dyskretnych komponentów i zostały całkowicie przeprojektowane i zoptymalizowane pod kątem nowych urządzeń, dzięki czemu dźwięk jest wyraźniejszy, dokładniejszy i bardziej uderzający.

Następnym krokiem z portfela Denon jest Denon AVR-X3500H (m.in. mocniejszy zasilacz na wydajność, moc, dynamika i lepsza kontrola podłączonych głośników)Obudowa wykonane jest z metalu, przedni panel z tworzywa sztucznego.

 

 

 

Dane.

Dyskretny 7-kanałowy wzmacniacz mocy o mocy 150 watów na kanał (6 omów)
Zintegrowana dwuzakresowa sieć WLAN (2,4 / 5 GHz) i Bluetooth
Dolby Atmos 5.1.2, DTS: X 7.1 7 + 1 (przód) wejścia HDMI
Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy do przetworników magnetycznych
Przetwarzanie sygnału HDCP 2.2, 4k / Ultra HD (do 50,60 Hz / 4: 4: 4) z obsługą HDR10 i HLG
Streaming (spotify, deezer, napster, netradio), z USB i serwera DLNA
Radio internetowe, Spotify Connect (wymagana subskrypcja Premium), AirPlay
Integracja HEOS w trybie wielostrefowym
Wejście USB do odtwarzania muzyki z urządzeń pamięci masowej oraz iPoda / iPhone'a / iPada
Audyt pokoju Audyssey MultEQ-XT
Audyssey LFC, Dynamic EQ, Dynamic Volume
Sterowanie za pomocą pilota i aplikacji HEOS
Tryb ECO Auto / Włącz / Wyłącz