player+ BOX Telewizja i VOD bez umowy

 • Dodaj recenzję:
 • 15512
 • Producent: Technicolor
 • Czas realizacji: 24h
 • 199,00 zł
 • Oblicz

 

Czym jest player?

 

Player to nowa platforma wideo na żądanie, która umożliwia Ci oglądanie Twoich ulubionych seriali i filmów w dowolnym miejscu i czasie.

W naszej ofercie posiadamy zarówno krajowe hity jak i zagraniczne nowości filmowe. Dodatkowo możesz obejrzeć kanały Na Żywo emitowane na antenie TVN lub topowe wydarzenia sportowe.

Player dostępny jest na wielu urządzeniach – z Nami możesz włączyć swój ulubiony serial leżąc wygodnie na kanapie, ale też obejrzeć kanały na żywo w drodze do pracy!

 

Wypróbuj najwyższy pakiet MAX z CANAL+ przez 90 dni w zestawie z player+ BOX!

 

 

 

 

 

Tysiące filmów, seriali i programów na żądanie i bez reklam.

 

 

    

 

Możliwość podłączenia anteny do cyfrowej telewizji naziemnej i odbierania kanałów DVB-T.

 

       

 

Większość programów, które były emitowane na żywo, możesz obejrzeć nawet do 7 dni wstecz.

 

 

        

 

Oglądasz program na żywo i nagle dzieje się coś niezwykłego. Możesz przewinąć nawet 2 godziny wstecz.

 

 

       

 

Przerywasz oglądanie wideo w player na jednym urządzeniu, a potem możesz kontynuować oglądanie dokładnie od tego    samego momentu.  na innym urządzeniu. Materiał włącza się tam, gdzie powinien, bez względu na to, gdzie i na czym go oglądasz

 

 

     

Tworzysz listę swoich ulubionych materiałów. Masz do nich szybki dostęp z poziomu "Mój player" na każdym urządzeniu, na którym się logujesz.

 

Pytania i odpowiedzi

  Masz pytania na temat player+ BOX? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na ważne tematy.

 


Czy kupując player+ BOX muszę związać się długoterminową umową?

Nie. Sam zdecydujesz, co i kiedy chcesz oglądać na swoim player+ BOX wybierając dowolny pakiet, który w każdej chwili możesz zmienić.


Czy po zakupie urządzenie jest moją własnością?

Tak. Player+ BOX w momencie zakupu staje się Twoją własnością, bez żadnych zobowiązań.

 

Jak mogę przedłużyć posiadany pakiet, czy mogę dokupić inne pakiety/rozszerzyć pakiet w trakcie?

Po wykorzystaniu startowego Pakietu MAX na 90 dni, możesz wykupić dowolne usługi dostępne w aktualnej ofercie na stronie kup.player.pl. W trakcie trwania pakietu startowego, możesz dowolnie rozszerzyć pakiet o np. opcje dodatkowe, filmy na życzenie czy wydarzenia sportowe.


Czy z pakietu kupionego z player+ BOX mogę korzystać również na innych urządzeniach?

Tak. Swoje ulubione programy i filmy z posiadanego pakietu, możesz oglądać w dogodny dla Ciebie sposób: na dowolnym komputerze -przez przeglądarkę www, w aplikacji mobilnej - na urządzeniach przenośnych. Aktualną listę urządzeń, na których dostępne są poszczególne pakiety player znajdziesz TUTAJ.


A co jeśli będę potrzebował pomocy?

Zespół Obsługi Klienta player jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku oraz przez aplikację Messenger. Dodatkowo możesz się z nami skontaktować za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Serdecznie zapraszamy!


Czy będę mógł dalej korzystać z pakietu, który miałem przed zakupem player+ BOX?

Jeżeli w momencie aktywacji pakietu startowego MAX w zestawie z player+ BOX, miałeś już aktywny inny pakiet player, będziesz mógł go wykorzystać do końca.W przypadku, gdy składowe posiadanego przez Ciebie pakietu pokrywają się z nowym pakietem, poprzednia oferta zostanie zawieszona i ponownie aktywowana po wygaśnięciu wyższego pakietu. Swój pakiet startowy MAX możesz w każdej chwili rozszerzać o wybrane przez Ciebie opcje dodatkowych kanałów, filmów na życzenie, czy wydarzeń specjalnych.

 

       JAK ZACZĄĆ?

 

 • Zamów usługę z dekoderem
 • Przesyłkę otrzymasz do 5 dni roboczych
 • Połącz się z siecią Wi-Fi
 • Aktywuj usługę na player.pl/box
 • Po 90 dniach wybierz Twój następny pakiet na kup.player.pl

     

  Jak podłączyć i uruchomić player+ BOX?

     

     Kupiłeś player+ BOX, rozpakowałeś zawartość i zastanawiasz się jak go uruchomić aby zacząć oglądać? Zapoznaj się z naszą instrukcją, którą znajdziesz poniżej!

 

 

 

1. Podłączenie dekodera do telewizora

player+ BOX należy podłączyć bezpośrednio do telewizora lub innego urządzenia wyświetlającego obraz, działającego w formacie HD, obłsugującego HDCP. Nie wiesz czym jest HDCP, dekoder musi być podłączony do telewizora za pomocą kabla HDMI

 

 

2. Podłączenie dekodera do internetu.

 

player+ BOX umożliwa dostęp do usług i pakietów dostępnych na player.pl, a także w sklepie player  Dlatego też, dekoder musi być połączony z siecią internetową 
do sieci internetowej dekoder możesz podłączyć na dwa sposoby: za pomocą kabla Ethernet lub za pośrednictwem WIFI. 
jeżeli korzystasz z kabla Ethernet (RJ-45), wystarczy, że jego jedną końcówkę podłączysz do portu Ethernet w dekoderze, a drugą do routera lub innego urządzenia udostępniającego Internet
jeżeli korzystasz z WIFI, nie musisz podłączać żadnego kabla. W dalszej części instrukcji wskażemy Ci moment, w którym będziesz musiał wybrać konkretną sieć oraz podać hasło.

 

3. Podłączenie dekodera do anteny Naziemnej Telewizji Cyfrowej.

 

player+ BOX pozwala także na odbieranie niekodowanych kanałów nadawanych w ramach Naziemnej Telewizji Cyfrowej 
aby oglądać te kanały, należy podłączyć antenę Naziemnej Telewizji Cyfrowej do wejścia antenty naziemnej dekodera (ANT)

 

4. Podłączenie dekodera do zestawu audio

 

chcesz podłączyć player+ BOX do zestawu audio, który posiadasz (kino domowowe, wzmacniacz hi-fi)? Rekomendujemy użycie do tego kabla HDMI
dekoder umożliwa także przesyłanie dźwięku do zestawu audio wykorzystując cyfrowe lub analogowe wyjście dźwięku. Wystarczy, że za pomocą specjalnego kabla audio przeznaczonego dla dekodera, połączysz wyjście S/PDIF dekodera player+ BOX z cyfrowymwejściem zestawu audio.

 

5. Podłączenie dekodera do źródła zasilania.

 

na sam koniec, dekoder należy podłączyć do źródła zasilania za pomocą dołączonego do zestawu zasilacza.
końcówkę kabla, zakończoną okrągłą wtyczką, wepnij do gniazda dekodera, oznaczonego 12 V 1,5A, a wtyczkę zasilacza, do gniazda elektrycznego.

 

Czy muszę być zalogowany żeby oglądać?

 

Nie musisz być zalogowany żeby mieć dostęp do części materiałów wideo w player.

W player dostępnych jest jednak wiele specjalnych materiałów, które widoczne są dopiero po zalogowaniu się.

Pamiętaj, że rejestracja i logowanie zajmie Ci dosłownie chwilę!

 

Jak mogę zarejestrować się w player?

Rejestracja w player jest bardzo prosta i zajmie Ci dosłownie chwilę.

PRZEGLĄDARKA WWW

Otwórz stronę główną www.player.pl i kliknij „Zaloguj się”. Na ekranie Twojego monitora pojawi się okienko do logowania – w jego lewym dolnym rogu kliknij w „Zarejestruj się”.

W player zawsze masz wybór – możesz zarejestrować się korzystając z danych, którymi logujesz się do swojego Facebooka lub konta Google lub też utworzyć nowe konto.

Jeżeli zdecydujesz się na utworzenie nowego konta, wystarczy, że uzupełnisz formularz, który pojawi się na Twoim ekranie, odpowiednimi danymi i zaznaczysz zgody dotyczące ochrony danych osobowych.

Na końcu kliknij w „Zarejestruj się” i otwórz swoją skrzynkę mailową – na wskazany przez Ciebie adres e-mail przesłaliśmy maila z linkiem aktywacyjnym. Kliknij w niego, zaloguj się i korzystaj z pełnych możliwości jakie daje Ci player!

 

APLIKACJA MOBILNA

Rejestracji możesz też dokonać za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Wystarczy, że ściągniesz ją ze sklepu Google Play lub App Store.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji na swoim urządzeniu, na stronie głównej, w lewym górnym rogu kliknij w trzy poziome linie, dzięki którym rozwiniesz menu. Na samym dole ekranu kliknij w „Naciśnij aby się zalogować”.

W momencie gdy na Twoim ekranie pojawi się okienko do logowania, na dole ekranu kliknij w  „Dołącz do player! Utwórz konto”.

Tak jak w przypadku przeglądarki www – możesz zarejestrować się za pośrednictwem swojego konta na Facebooku czy Google lub utworzyć nowe konto.

Wybrałeś opcję „Załóż konto”? Uzupełnij wymagane dane w formularzu, zaznacz odpowiednie zgody i kliknij w „Zarejestruj się”.

Otwórz swoją skrzynkę mailową – powinien czekać tam na Ciebie mail z linkiem aktywacyjnym. Kliknij w niego i zaloguj się danymi wskazanymi podczas rejestracji.