DEBUT CARBON EVO

  • Dodaj recenzję:
  • 21624
  • Producent: Pro-Ject
  • 2 350,00 zł
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Debut Carbon EVO

 

Czas na ewolucję. Wzięliśmy nasz najpopularniejszy projekt gramofonu i ulepszyli go pod każdym względem. Rezultatem jest niesamowicie dopracowany produkt.

 

 

Dopracowany pod każdym względem.


Zawieszenie. Ulepszone zawieszenie silnika

 

Debut Carbon EVO posiada nasze nowo zaprojektowane zawieszenie silnika. Ulepszyliśmy stary projekt, aby konsekwentnie, lepiej niż wcześniej redukować wibracje.
Metalowe stopy

 

 

 

Tłumione i regulowane na wysokość

 

Nowy Debut Carbon Evo stoi na trzech aluminiowych nóżkach
o regulowanej wysokości, które gwarantują stabilność dla całego gramofonu.

 

 

 

Talerz 1,7 kg Ciężki, stalowy z wytłumieniem TPE

 

Dodaliśmy pierścień TPE (termoplastyczny elastomer) po wewnętrznej stronie talerza. Rezultatem jest jeszcze cichsza i bezgłośna bez niepożądanych rezonansów.

 

33/45/78 RPM Wysoka precyzja sterowania silnikiem

 

Przełącznik prędkości jest umieszczony pod spodem gramofonu, pozwala na łatwą zmianę prędkości obrotowej.

Ortofon 2M Red wkładka gramofonowa typu MM 2M-Red to uniwersalna wkładka, która zapewnia otwarte, dynamiczne i lekkie brzmienie.

 

 

Ewolucja


Debut Carbon EVO skupia się na podstawowych aspektach, które sprawiają, że gramofon jest świetny. Projekt poprawny technicznie - materiały wysokiej jakości - wykonane ręcznie w UE. Ten gramofon trwa wiecznie!

 

 

 

Ramię 8,6” cala

 

Debut Carbon EVO posiada sprawdzone, jednoczęściowe ramię z plecionki włókna węglowego. Długość ramienia jest 8.6”. Super sztywne, ale lekkie ramię zapewnia niesamowitą jakość dźwięku z przekonującą sceną dźwiękową.
Wyjście pozłacane gniazda RCA

Gniazda pozwalają na użycie dowolnego przewodu gramofonowego, który wybierzesz wg własnych preferencji.

 

 

Kabel gramofonowy kabel RCA z uziemieniem

 

Aby zagwarantować idealne połączenie ze wzmacniaczem, w pudełku znajdziesz wysokiej jakości kabel RCA. Nasz Connect it E to kabel pół-zbalansowany o niskiej pojemności i doskonałym ekranowaniu.

 

Ewolucja


Debut Carbon EVO skupia się na podstawowych aspektach, które sprawiają, że gramofon brzmi świetnie. Technicznie poprawny projekt - fachowe wykonanie – produkowany ręcznie w UE. Ten gramofon jest zbudowany tak, aby służyć Ci przez całe życie!

 

Przeprojektowane zawieszenie silnika

 

W projekcie Debut Carbon EVO wykorzystaliśmy technologie i rozwiązania zawieszenia i tłumienia silnika gramofonu, które są znane z wyższych modeli marki. Właśnie doświadczenie nabyte na przestrzeni lat pozwala na prawdziwą ewolucję. Zaawansowane tłumienie TPE i konstrukcje wielowarstwowe o dużej masie dały podstawy dla nowego silnika i zawieszenia w Debut Carbon EVO.


Stabilne ustawienie gramofonu

Zawsze idealna podstawa
Nowy Debut Carbon EVO nie tylko dobrze wygląda, ale również zachwyca doskonałą postawą. 3 solidne metalowe nóżki o regulowanej wysokości zapewniają równe ustawienie na każdej powierzchni. Dzięki 3 nóżkom byliśmy w stanie zwiększyć stabilność na nierównych powierzchniach, ponieważ idealnie płaski gramofon jest niezbędny dla prawdziwego dźwięku high-end

 

 

Kontrola prędkości odtwarzania

 

Oprócz możliwości łatwej zmiany prędkości odtwarzania za pomocą jednego przycisku, prędkość odtwarzania jest sterowana elektronicznie z najwyższą precyzją, co zapewnia uzyskanie najbardziej dokładnej i stabilnej prędkości.


Wytłumienie wewnętrzne


Talerz stosowany w poprzedniej wersji gramofonu był metalowy i cięższy od konkurencyjnych projektów dostępnych na ryku. Jednak metalowe talerze z natury mają wadę: rezonans.

Zastosowana technologia TPE (termoplastyczny elastomer) pomaga teraz całkowicie wytłumić rezonans, a także zwiększa wagę do 1,7 kg. Ponieważ wkład z TPE jest zamontowany po wewnętrznej stronie obrzeża talerza, porusza się on z energią prawie jak w kole zamachowym. Rezultatem jest jeszcze cichsza, bezgłośna i stabilna praca talerza.

 

Nowoczesny wygląd, nowe kolory i wykończenie

 

Debut Carbon EVO jest gramofonem ponadczasowym, oferując tradycyjne czarne, białe i czerwone wykończenia o wysokim połysku lub naszą legendarną okleinę z prawdziwego drewna orzechowego. Całkowicie nowe, unikalne i wyznaczające trendy są pięknie zrealizowane satynowe wykończenia w 5 różnych wariantach.

Regulator prędkości został umieszczony na spodzie gramofonu, aby uzyskać czysty wygląd, z którego słynie Debut. Na wierzchu gramofonu nie ma przełącznika, diody LED ani nadruku, aby zapewnić luksusową estetykę.

 

 

Specyfikacja techniczna

 

Prędkości 33, 45 / (78) (przełączanie elektryczne)
Zasada napędu napęd paskowy z elektr. kontrola
Talerz 300 mm, ciężki talerz ze stali 1,7 kg z tłumieniem TPE i matą filcową
Łożysko główne precyzyjnej osi ze stali nierdzewnej w tulei z brązu
Wow & flutter 33: +/- 0,17%; 45: +/- 0,15%
Odchylenie prędkości 33: +/- 0,5%; 45: +/- 0,6%
Stosunek sygnału do szumu 68 dB
Jednoczęściowe ramię z włókna węglowego 8,6 ”
Efektywna długość / masa ramienia 218,5 mm / 6,0 g
Zwis 18,5 mm
Akcesoria w zestawie Zasilacz 15 V DC / 0,8 A, pokrywa, pasek 78 RPM, pojedynczy adapter 7 ''
Pobór mocy 4W / 0W w trybie czuwania
Wymiary 415 x 113 x 320 mm (SxWxG)
Waga 6 kg netto
----------
Ortofon 2M czerwony:
Zakres częstotliwości 20-22 000 Hz
Tłumienie przesłuchów 22dB / 1 kHz
Zakres częstotliwości 20-22 000 Hz
Tłumienie przesłuchów 22dB / 1 kHz
Napięcie wyjściowe 5,5 mV
Zalecany rezystor obciążeniowy 47 kiloomów / podłączenie wzmacniacza - wejście Phono MM
Podatność / diament 20 µm / mN - eliptyczny
Zalecana siła nacisku 17,5 mN
Waga 7,2 g