Bose SoundWea Słuchawki

  • Dodaj recenzję:
  • 15392
  • Producent: BOSE
  • Kod producenta: 17817744171
  • 1 149,00 zł
  • Oblicz

Słuchawki Bose® SoundWear™

Bez angażowania rąk. Bez angażowania uszu.

      Chcesz zawsze mieć muzykę przy sobie, rozumiemy to doskonale. Jednak nie zawsze chcesz zakładać słuchawki, które ograniczą kontakt z otoczeniem. Wiemy, jak to rozwiązać. Zaprojektowaliśmy głośnik SoundWear Companion właśnie dla Ciebie. Łączy on w sobie wygodę użytkowania i brak izolacji od świata wokół. Dzięki niemu możesz zatracić się w muzyce, nie tracąc jednak kontaktu z otoczeniem. Głośnik można nosić wygodnie na barkach, a jego nieskazitelne brzmienie dotrze tylko do Twoich uszu. Legendarna technologia falowodów ukryta w jego wnętrzu zapewnia unikatową jakość dźwięku  

                                                      

 

 

 

 

Za niektórymi urządzeniami do noszenia stoi moda, a nie funkcjonalność. Nasz głośnik jest inny. Każdy jego element został skrupulatnie zaprojektowany z myślą o dźwięku najwyższej jakości. Jednak nawet przełomowy produkt może zyskać na sprawdzonej technologii, jaką jest system falowodów. Zastosowaliśmy dwa 11-calowe falowody, aby uzyskać głębokie i bogate brzmienie, jakiego nie znajdziesz w innym głośniku do noszenia.

 

 

 

Odporny na skręcanie. Ściśle przylega.

Opracowaliśmy technologię, która pozwala uzyskać głęboki bas w elastycznej opasce. Wykorzystaliśmy specjalne materiały, jak elastyczny stalowy drut pokryty medycznym silikonem, który zapewnia odpowiedni poziom naprężenia, przez co opaska idealnie przylega do szyi i ramion. Głośnik jest tak wygodny, że możesz go nosić przez cały dzień, kompletnie o nim zapominając.

 

 

 

Wymienny. Elastyczny. Wytrzymały.

Pracując nad tym modelem, nie skupialiśmy się jedynie na głośniku. Nasze specjalne pokrowce zaprojektowaliśmy tak, aby nie tłumiły dźwięku. Dzięki odporności na ładunki elektrostatyczne nie przywrą do nich włosy ani ubranie. Dodatkowo są elastyczne w czterech kierunkach, co zapewnia idealne dopasowanie do głośnika. Do każdego głośnika dołączony jest pokrowiec w kolorze czarnym. Osobno dostępne są też pokrowce w kolorze szarym, granatowym lub ciemnofioletowym. 

 

 

                                                       

 

 

 

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Na ile trwała jest konstrukcja głośnika SoundWear Companion?

Głośnik SoundWear Companion wykonano ze specjalnych, niezwykle lekkich i wygodnych materiałów. Jest odporny na wilgoć oraz czynniki atmosferyczne i został poddany wymagającym testom sprawdzającym jego wytrzymałość.
Na ile wygodny jest głośnik SoundWear Companion?


Czy za pomocą głośnika SoundWear Companion można odbierać telefon?

Tak. Głośnik SoundWear Companion ma mikrofon do odbierania połączeń telefonicznych na smartfonie z użyciem profilu Bluetooth® HFP. Poza tym głośnik współpracuje również z aplikacjami w trybie VoIP (Voice over Internet Protocol), np. Skype czy FaceTime.


Czy głośnik SoundWear Companion można podłączyć do dwóch urządzeń mobilnych jednocześnie?

Tak. Technologia komunikacji z wieloma urządzeniami pozwala głośnikowi SoundWear Companion podtrzymywać połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie – na przykład z iPadem i smartfonem. Podczas oglądania filmu na podłączonym iPadzie głośnik automatycznie wstrzyma odtwarzanie, aby odebrać połączenie w podłączonym telefonie. Gdy rozmowa dobiegnie końca, głośnik automatycznie przełączy się na film.

 

Jaki jest zasięg łączności Bluetooth głośnika SoundWear Companion?

Głośnik SoundWear Companion działa stabilnie przy zasięgu do 9 m. Na jakość dźwięku mogą wpływać przeszkody, np. ściany czy metalowe powierzchnie, a także zakłócenia wywoływane przez sieć Wi-Fi® lub inne urządzenia bezprzewodowe.


Jak wygląda ładowanie głośnika SoundWear Companion?

 

Głośnik SoundWear Companion można ładować za pomocą dołączonego kabla USB i gniazda komputera lub ładowarki (sprzedawane osobno). Do pełnego naładowania potrzeba ok. 3 godzin.


Jak długo akumulator pozostaje naładowany?

Akumulator po naładowaniu zapewnia do 12 godzin pracy.


Czy można słuchać muzyki podczas ładowania akumulatora? 

Nie, głośnik nie odtwarza muzyki podczas ładowania.


Do czego służą przyciski po prawej stronie głośnika?

Większy środkowy przycisk to przycisk wielofunkcyjny. Pozwala odtwarzać, wstrzymywać odtwarzanie i zmieniać utwory lub filmy, odbierać i kończyć połączenia, a także wywoływać domyślnego asystenta, np. Siri. Przyciski po bokach przycisku wielofunkcyjnego to przyciski zmiany głośności (+/-).


Do czego służą komunikaty głosowe głośnika SoundWear Companion?

Komunikaty głosowe pełnią dwie zasadnicze funkcje. Po pierwsze, zapewniają wskazówki w trakcie parowania Bluetooth® oraz procesu podłączania. Po drugie, rozpoznają nazwy podłączonych urządzeń źródłowych, upraszczając użytkowanie z więcej niż jednym takim urządzeniem.


Czy można wyłączyć komunikaty głosowe w głośniku SoundWear Companion?

Tak. Komunikaty głosowe można wyłączyć, zarówno w aplikacji Bose Connect, jak i poprzez jednoczesne naciśnięcie przycisków głośności „+” i „-” (poczekaj, aż poczujesz wibracje). Zalecamy korzystanie z komunikatów głosowych ze względu na ich dodatkową funkcjonalność.


Do czego służą wibracje w głośniku SoundWear Companion?

Głośnik SoundWear Companion wibruje, powiadamiając w ten sposób o połączeniach przychodzących.


Czy głośnik SoundWear Companion współpracuje z aplikacjami rozpoznającymi mowę?

Tak. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk wielofunkcyjny przez 3 sekundy, aby uruchomić rozpoznawanie mowy w dowolnym przenośnym urządzeniu obsługującym tę funkcję.

 
Czy głośnika SoundWear Companion można używać do gier?

Nie. Opóźnienie pomiędzy dźwiękiem i obrazem byłoby zbyt duże i wyraźnie zauważalne

 

 

 

Wymiary

Głośnik:19 cm wys. x 17,8 cm szer. x 4,4 cm głęb. (266 g)

Wejścia i wyjścia

Port USB micro-B

 

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

Głośnik SoundWear Companion
Pokrowiec głośnika SoundWear Companion — czarny
Kabel USB do ładowania

 

Dodatkowe informacje

Zasięg łączności Bluetooth: 9 m (30 stóp)
Czas ładowania akumulatora: Do 3 godzin
Czas pracy akumulatora: Średnio do 12 godzin odtwarzania po pełnym naładowaniu