Bose Soundbar 700 biały || LEASING || RATY 0% || Prezentacja || Salon Gniezno

  • Dodaj recenzję:
  • 7953472200
  • Producent: BOSE
  • Kod producenta: 17817784498
  • 3 999,00 zł 3 449,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Bose Soundbar 700


STWORZONY, BY BYĆ NAJLEPSZYM GŁOŚNIKIEM SOUNDBAR NA ŚWIECIE

Nie chcesz jedynie słuchać dźwięku filmów, muzyki i programów telewizyjnych. Chcesz poczuć potężne odgłosy tyranozaura kroczącego na ekranie, krzyk tłumu, gdy słabsza drużyna wygrywa mecz i wypełniający serce rytm ulubionej piosenki. Dlatego właśnie stworzyliśmy najlepszy głośnik soundbar na świecie — Bose Soundbar 700. Ten smukły głośnik soundbar charakteryzuje się niezrównanym połączeniem wyrafinowanej konstrukcji i wyjątkowej jakości dźwięku i został wyposażony w technologie, które zapewniają pełną moc w każdym momencie rozrywki.

 

 

 

 

Dźwięk równie zachwycający, jak wygląd

 

Głośnik Bose Soundbar 700 cechuje się górną obudową z hartowanego szkła, metalową osłoną, czystymi liniami i wspaniałym wykończeniem. Jest piękny zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Umieść głośnik soundbar na stoliku telewizyjnym lub zamocuj go na ścianie. Niezależnie od położenia będzie przyjemny dla oka i ucha.

 

 

 

 

Jeden pilot to wszystko, czego potrzebujesz 

 

Masz dość zastanawiania się, który pilot służy do danego urządzenia? Rozumiemy to. Dlatego zaprojektowaliśmy pilota, którego używa się z przyjemnością. Uniwersalny pilot do głośnika Bose Soundbar 700 jest dołączony do zestawu i pozwala na zarządzanie całą rozrywką. Ma sześć zaprogramowanych ustawień i podświetla tylko te przyciski, które są potrzebne w danej chwili, co ułatwia wyszukiwanie ulubionych.

 

 

 

 

MUZYKA. W DOWOLNY SPOSÓB.

 

Wybór źródeł muzyki jest bardzo szeroki. Możesz korzystać z ulubionych usług muzycznych, np. Spotify, czy Amazon Music, przez domową sieć Wi-Fi — wystarczy, że naciśniesz przycisk. Możesz też użyć połączenia Bluetooth, aby odtworzyć dowolny utwór z telefonu lub tabletu. Apple AirPlay 2 pojawi się na początku 2019 r.

 

 

 

Słuchaj muzyki, jak Ci się podoba

 

Dzięki aplikacji Bose Music możesz bez problemu przeglądać wszystkie swoje utwory i płynnie przełączać się pomiędzy stacjami radiowymi, listami odtwarzania i usługami. Ponadto aplikacja to kolejny prosty sposób sterowania głośnikiem Bose Soundbar 700. Konfigurowanie zaprogramowanych ustawień w aplikacji jest niezwykle proste, dzięki czemu Twoje ulubione utwory są zawsze blisko Ciebie. Dodatkowo wielu użytkowników może jednocześnie spersonalizować ustawienia i sposób sterowania. Ponadto aplikacja poprowadzi Cię przez wszystkie etapy konfiguracji.

 

 

CISZA DLA INNYCH.

 

GŁOŚNY I WYRAŹNY DŹWIĘK DLA CIEBIE


Chcesz oglądać telewizję bez zakłócania spokoju innym? Teraz dzięki technologii Bose SimpleSync™ możesz zgrupować słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 z głośnikiem Bose Soundbar 500 lub 700 i uzyskać dźwięk z telewizora na wyłączność. Niezależna kontrola głośności pozwoli Ci przyciszyć lub całkowicie wyciszyć głośnik soundbar i jednocześnie ustawić dowolny poziom głośności dźwięku w słuchawkach.

 

 

 

 

Gdy Ty chcesz oglądać, a inni już śpią


ŁĄCZENIE GŁOŚNIKA SOUNDBAR ZE SŁUCHAWKAMI


Wyobraź sobie, że wspólnie z bliską osobą oglądacie najnowszy serial o nadprzyrodzonych, mrożących krew w żyłach zjawiskach i dotarliście do połowy odcinka. Ona jest już śpiąca, ale możesz dokończyć oglądanie bez niej. W jaki sposób możesz oglądać dalej, nie zakłócając jej snu? Jeśli masz głośnik Bose Soundbar 500 lub 700 podłączony do telewizora, możesz skorzystać z technologii SimpleSync, by sparować głośnik ze słuchawkami Bose Noise Cancelling Headphones 700. Niezależna kontrola głośności pozwoli Ci przyciszyć lub całkowicie wyciszyć głośnik soundbar, a jednocześnie delektować się głośnym i wyraźnym dźwiękiem w słuchawkach. Dzięki temu będziesz mógł dokończyć oglądanie, nie budząc jej i nie zdradzając niesamowitych zwrotów akcji.

 

Oglądanie w większym rodzinnym gronie

 

ŁĄCZENIE GŁOŚNIKA SOUNDBAR ZE SŁUCHAWKAMI


Technologia Bose SimpleSync sprawdza się także w odwrotnych sytuacjach — gdy w pokoju jest osoba, która musi słyszeć dźwięk telewizora głośniej, a nie ciszej, niż pozostali. Mogą to być dziadkowe, którzy wpadli w odwiedziny, aby razem z wnukami obejrzeć najnowszy film animowany o ożywających zabawkach. Dzieci zazwyczaj domagają się podkręcenia głośności, ale nawet one uciekają w popłochu, gdy dziadek dorwie się do pilota. Na szczęście teraz wystarczy, że sparujesz swoje słuchawki Bose Headphones 700 z głośnikiem Bose Soundbar 700 za pomocą technologii SimpleSync i pożyczysz je dziadkowi. Będzie mógł on usłyszeć wszystko głośno i wyraźnie, a pozostali członkowie rodziny ocalą swoje bębenki.

 

Aplikacja, która zwiększa możliwości

 

APLIKACJA BOSE MUSIC

Bezpłatna aplikacja Bose Music jest bardzo przydatna — może np. pomóc w skonfigurowaniu funkcji SimpleSync. Wystarczy kilka dotknięć, by głośniki i słuchawki Bose zyskały nieznany dotąd potencjał. Przed rozpoczęciem sprawdź, czy zgodne produkty* są włączone i działają w trybie parowania. Następnie uruchom aplikację w urządzeniu przenośnym.

 

 

Gdy małe przyjęcie zmienia się w taneczną imprezę


ŁĄCZENIE GŁOŚNIKÓW


Wyobraź sobie, że urządzasz małe przyjęcie dla kilku bliskich znajomych. Jednak po kilku godzinach zjawiają się znajomi znajomych i w pokoju zaczyna robić się tłoczno. Najlepiej byłoby, gdyby część osób przeniosła się do innego pokoju. Jednak tam byliby skazani na brak muzyki. Jeśli masz głośnik z serii Bose Home Speaker i przenośny głośnik* Bluetooth Bose, możesz sparować je za pomocą SimpleSync, by odtwarzać ten sam utwór w dwóch pomieszczeniach. Dzięki temu goście nie będą musieli się tłoczyć, a muzyka będzie nadal grać. Technologia SimpleSync zapewnia skuteczne połączenie w typowym dla łączności Bluetooth* promieniu 9 m.

 

 

 

 

Chcesz uzyskać jeszcze lepszą jakość dźwięku? Dodaj więcej elementów.


Po pierwszym wsłuchaniu się w brzmienie głośnika Bose Soundbar 700 od razu można zrozumieć, dlaczego spędziliśmy lata, tworząc niezrównane wrażenia dźwiękowe. Jeśli jednak chcesz czegoś więcej, jest to możliwe, kiedy tylko chcesz. Wystarczy dodać bezprzewodowy moduł basowy Bose Bass Module 700. Poczuj różnicę pomiędzy zwykłym basem i grzmotem błyskawic. Jeszcze więcej? Podłącz głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers.

 

 

WIĘCEJ BASÓW

 

Dodaj moduł basowy Bose Bass Module 700
Głębokie brzmienie basów niemal bez zakłóceń
Bezprzewodowa łączność z głośnikiem soundbar
Najwyższej jakości wykończenie górnej części wykonane ze szkła

 

 

WIĘCEJ PRZESTRZENI

 

Dodaj głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers
Zadziwiający dźwięk kinowy, który robi wrażenie
Łączność bezprzewodowa ułatwia rozlokowanie
Wysokie na zaledwie 10 cm idealnie wpasowują się w każde wnętrze

 

 

WIĘCEJ WSZYSTKIEGO

 

Dodaj moduł basowy oraz tylne głośniki dźwięku przestrzennego
Domowa rozrywka najwyższej jakości
Bezprzewodowa łączność z głośnikiem soundbar
Piękny, nieduży i łatwy do rozlokowania system

 

 

Poznaj nową gamę produktów Bose

 

Głośnik Bose Soundbar 700 należy do nowej serii głośników inteligentnych i głośników soundbar. Wszystkie urządzenia w serii współdziałają ze sobą, więc możesz dodać kolejny, kiedy tylko chcesz i słuchać muzyki w nowym pomieszczeniu. Aplikacja Bose Music upraszcza sterowanie i umożliwia zarządzanie wszystkimi funkcjami z telefonu. Dzięki głośnikowi i aplikacji muzyka, filmy i telewizja zyskają na atrakcyjności — w dowolnym pomieszczeniu.

 

 

 

Specyfikacja

Wymiary/waga
Soundbar:97,8 cm wys. × 5,72 cm szer. × 10,8 cm głęb. (4,76 kg każdy)
Wejścia i wyjścia
Wyjście HDMI z kanałem zwrotnym dźwięku (ARC)
Ulepszony kanał zwrotny dźwięku (eARC)
Sterowanie elektroniką użytkową (CEC)
Optyczne TOSLink
Wejście zasilania
Wejście USB
Dodatkowe informacje
Obsługiwany format dźwięku: Dolby Digital, DTS
Zgodność ze źródłem sygnału wideo: HDMI


ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA


Głośnik Bose Soundbar 700
Pilot uniwersalny
4 baterie AA
Ściereczka
Zestaw słuchawkowy ADAPTiQ
Kabel optyczny
Kabel HDMI
Przewód zasilania

 

Często zadawane pytania

 

 

Czym różni się głośnik Bose Soundbar 700 od systemu dźwiękowego Bose Solo 5 TV?

 

System Solo 5 został zaprojektowany przede wszystkim w celu zapewnienia lepszej jakości dźwięku z telewizora, z naciskiem na dialogi. System ten znacznie poprawia jakość dźwięku telewizora i pomaga w osiągnięciu lepszej zrozumiałości dialogów. Zapewnia szeroką scenę dźwiękową (dużo szerszą niż sam głośnik soundbar) i ożywia muzykę oraz filmy przez zanurzenie użytkownika w dźwięku. Dźwięki dochodzą z miejsc, w których nie ma głośników fizycznych. Głośnik Bose Soundbar 700 również jest wyposażony technologię kalibracji dźwięku ADAPTiQ, która dostosowuje dźwięk, tak aby najlepiej brzmiał w pokoju, bez względu na jego kształt i wyposażenie. Dlatego zawsze uzyskuje się najlepszy dźwięk

 

Czy głośnik Bose Soundbar 700 można zamontować na ścianie?

 

Tak. Opcjonalny nowy uchwyt ścienny do głośników Bose Soundbar umożliwia montaż głośnika równolegle ze ścianą.

 

Jak uruchomić kalibrację dźwięku ADAPTIQ na głośniku Bose Soundbar 700?

 

Kalibracja ADAPTiQ jest częścią ogólnego procesu konfiguracji i odbywa się w aplikacji Bose Music. Po pobraniu aplikacji Bose Music i rozpoczęciu procesu konfiguracji pojawi się monit o uruchomienie kalibracji ADAPTIQ. Nie ma znaczenia, jeśli ominiesz kalibrację ADAPTIQ podczas pierwszej konfiguracji lub zmienisz znacząco umeblowanie pomieszczenia. Zawsze możesz ponownie uruchomić kalibrację w aplikacji. Uruchom ADAPTiQ i postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji.

 

Jak połączyć urządzenie Bluetooth® z głośnikiem Bose Soundbar 700?

 

Naciśnij i przytrzymaj przycisk źródła Bluetooth na pilocie przez kilka sekund (lampka na pilocie głośnika Bose Soundbar 700 zacznie migać). Sprawdź, czy Twoje urządzenie mobilne znajduje się w trybie parowania i wybierz z listy głośnik Bose Soundbar 700. Możesz również sparować urządzenie mobilne z głośnikiem soundbar za pomocą aplikacji Bose Music.

 

Czy głośnik Bose Soundbar 700 obsługuje technologię NFC do parowania Bluetooth?

 

Nie.

 

Jaki typ pilota dołączony jest do głośnika Bose Soundbar 700?

 

Głośnik Bose Soundbar 700 jest wyposażony w nowy, podświetlany uniwersalny pilot zdalnego sterowania. Nie jest wymagana linia wzroku pomiędzy pilotem a głośnikiem soundbar, ponieważ nie używa on podczerwieni. Zamiast tego pilot wykorzystuje technologię Bluetooth Low Energy, aby komunikować się z głośnikiem soundbar, a następnie głośnik rozsyła promienie podczerwieni do sterowania innymi urządzeniami.

 

Jak podłączyć głośnik Bose Soundbar 700 do telewizora?

 

Najłatwiej jest podłączyć głośnik Bose Soundbar 700 do telewizora za pomocą dołączonego kabla HDMI. Jeśli Twój telewizor ma łącze „HDMI-ARC” lub „HDMI-eARC”, użyj go. Jeśli Twój telewizor nie ma złącza HDMI, podłącz głośnik Soundbar 700 do telewizora za pomocą kabla optycznego (dołączonego do zestawu głośnika Bose Soundbar 700).

 

Jak sterować innymi urządzeniami za pomocą pilota zdalnego sterowania do głośnika Bose Soundbar 700?

 

Istnieją dwa sposoby sterowania pozostałymi urządzeniami: HDMI-CEC i podczerwień. Głośnik soundbar może sterować podłączonymi urządzeniami (telewizor, odtwarzacz Blu-ray Disc™, konsola do gier) przez HDMI-CEC. W ten sposób można włączać takie urządzenia i sterować nimi za pośrednictwem pilota do głośnika soundbar, nie wprowadzając żadnych dodatkowych ustawień. Pilot ten także wygodny dostęp do systemu domowej rozrywki: można włączyć kilka urządzeń i zmieniać źródło sygnału za pomocą jednego przycisku. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie urządzenia reagują na polecenia wysyłane za pomocą pilota. Zazwyczaj dekodery TV satelitarnej i kablowej nie reagują na polecenia przesyłane przez HDMI. Klient może nadal sterować urządzeniami niereagującymi na polecenia wysyłane za pośrednictwem HDMI, programując uniwersalnego pilota Bose Soundbar Universal Remote (dołączonego do głośnika Bose Soundbar 700).

 

Czy głośnik Bose Soundbar 700 ma łącze HDMI-eARC?

 

Tak.

 

Co należy uwzględnić podczas wyboru miejsca dla głośnika Bose Soundbar 700, aby zapewnić optymalną jakość dźwięku?

 

Głośnik Bose Soundbar 700 zapewnia imponujący dźwięk przestrzenny dzięki wykorzystaniu powierzchni pokoju odbijających dźwięk. Aby zagwarantować optymalną jakość dźwięku, głośnik soundbar należy umieścić w jednakowej odległości od każdej ściany i bezpośrednio naprzeciwko telewizora. Przed głośnikiem nie należy stawiać żadnych przedmiotów. Nie należy też umieszczać w szafce, ponieważ wówczas scena dźwiękowa zostanie ograniczona.

 

Czy niektóre urządzenia źródłowe, takie jak dekoder telewizji kablowej, iPod, konsola itp., można podłączyć bezpośrednio do głośnika Bose Soundbar 700?

 

Nie. Wszystkie źródła muszą być podłączone do telewizora, a głośnik soundbar musi być podłączony do telewizora jednym kablem (HDMI lub optycznym).

 

Czy za pomocą aplikacji Bose Music mogę na głośniku Bose Soundbar 700 korzystać z ustawień zaprogramowanych do bezprzewodowego przesyłania muzyki?

 

Tak. Głośnik Bose Soundbar 700 używa ustawień zaprogramowanych w aplikacji Bose Music lub pilocie zdalnego sterowania.

 

Czy bezprzewodowe moduły basowe i głośniki soundbar można ze sobą łączyć?

 

Tak. Głośnik Bose Soundbar 500, Bose Soundbar 700, moduł basowy Bose Bass Module 500 i Bose Bass Module 700 korzystają z tych samych protokołów sieci bezprzewodowej. Można je ze sobą łączyć (np. głośnik Bose Soundbar 700 można sparować bezprzewodowo z modułem basowym Bose Bass Module 500; głośnik Bose Soundbar 500 można sparować z modułem basowym Bose Bass Module 700). Jednak produkty z serii 500 i 700 zaprojektowano w taki sposób, aby uzupełniały inne produkty z tej samej serii (oprogramowanie, użyte materiały). W ten sposób szkło zastosowane w produktach Bose Soundbar 700 wygląda lepiej, niż gdy jeden z głośników pochodzi z serii 500.