Bose Smart Soundbar 900 White

  • Dodaj recenzję:
  • 23328
  • Producent: BOSE
  • 4 699,00 zł
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, Leasing
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

 

Soundbar Bose — bardzo realistyczne odtwarzanie dźwięku.


Aby soundbar zapewniał doznania zbliżone do tych w kinie, musi robić coś więcej niż tylko emitować dźwięk w różnych kierunkach. Głośnik Bose Smart SoundBar 900 z systemem Dolby Atmos® wywiązuje się z tego zadania znakomicie, dodając warstwę realizmu, której nie jest w stanie powielić żaden inny soundbar. Wyjątkowe technologie firmy Bose udoskonalają każdą treść poprzez oddzielanie instrumentów, dialogów i efektów oraz generowanie ich w różnych częściach pomieszczenia – po lewej i prawej stronie oraz u góry – dzięki czemu poziom realizmu jest jeszcze większy.

 

 


IMMERSYJNE WRAŻENIA DŹWIĘKOWE

 

Zaawansowane technologie w atrakcyjnej obudowie.
Znakomity wygląd robi wrażenie, ale naprawdę imponujące są technologie ukryte we wnętrzu tego obsługującego Dolby Atmos® soundbara klasy premium. Wewnątrz obudowy znajduje się dziewięć precyzyjnie ustawionych głośników — w tym dwa skierowane ku górze przetworniki dipolowe. Całość uzupełnia opatentowana technologia PhaseGuide, która pozwala wysyłać wielokierunkowy dźwięk do różnych części pomieszczenia, aby użytkownik miał wrażenie, że to, co słyszy, dochodzi z miejsc, gdzie nie ma głośników.

 

 

 

 

Dźwięk znany z sal kinowych. W domu


Co to jest Dolby Atmos®? Jest to technologia, dzięki której artyści i twórcy treści mogą umieszczać każdy głos, instrument i dźwięk w osobnej przestrzeni dźwiękowej, dzięki czemu zyskujemy niezrównane wrażenia z realistycznymi efektami dźwiękowymi z góry. Ty znajdujesz się w centrum wydarzeń, siedząc w swoim salonie i ciesząc się najlepszym rozwiązaniem w zakresie domowej rozrywki.

Gdy materiał nie zawiera dźwięku Dolby Atmos (mamy np. dźwięk stereo lub 5.1), obsługą dźwięku w układzie pionowym zajmuje się technologia Bose TrueSpace™. Remiksuje ona sygnały, aby zapewnić pionową przestrzenność dźwięku bez konieczności dodawania głośnika sufitowego.

 

 

 

Wsparcie asystentów głosowych


Alexa oraz Asystent Google pomagają korzystać z rozrywki, uzyskiwać informacje i zarządzać planem dnia — wszystko to za pomocą poleceń głosowych. Redukujące hałas mikrofony współdziałają ze sobą, nasłuchując Twoich komend z każdej strony, dlatego usłyszą Cię nawet wtedy, gdy głośno gra muzyka. Ponadto Alexa umożliwia prowadzenie połączeń głosowych z innymi inteligentnymi urządzeniami Bose, Amazon Echo i dowolnymi osobami z Twojej listy kontaktów — bez potrzeby angażowania rąk, bez użycia telefonu i bezpłatnie.

 

 

 

 

Powiedz, co chcesz oglądać


Wyjątkowa technologia Bose Voice4Video™ rozszerza możliwości sterowania głosem poprzez asystenta Alexa, czego nie potrafi żaden inny głośnik soundbar. Dzięki niej, używając swojego głosu, możesz nie tylko sterować głośnikiem Smart Soundbar 900, ale też telewizorem lub dekoderem telewizji satelitarnej lub kablowej. Za pomocą prostego polecenia do asystenta Alexa ustawisz ulubiony kanał i jednocześnie zmienisz źródło sygnału w telewizorze.

 

 

Więcej muzyki. W dodatkowych pomieszczeniach


Zgodnie z oczekiwaniami możesz odtwarzać strumieniowo ulubione utwory muzyczne — wszystko dzięki obsłudze Wi-Fi®, Bluetooth®, Chromecast built-in, Apple AirPlay 2 i Spotify Connect. Jeśli jakaś treść jest dostępna na Twoich urządzeniu, to możesz jej posłuchać także na głośniku Bose Smart Soundbar 900. Ponadto — z uwagi na możliwość grupowania tego inteligentnego głośnika soundbar z innymi inteligentnymi głośnikami Bose za pośrednictwem Wi-Fi — funkcja Chromecast built-in może być współdzielona przez kilka produktów Bose, co jest wygodnym rozwiązaniem do wypełniania domu ulubionym brzmieniem.

 

 

 

 

Zawartość opakowania


Głośnik Bose Smart Soundbar 900
Pilot zdalnego sterowania z 2 bateriami AAA
Zestaw słuchawkowy ADAPTiQ
Przewód optyczny
Przewód HDMI
Przewód zasilania
Przewodnik szybkiego startu

Soundbar:5,81 cm wys. × 104,5 cm szer. × 10,7 cm gł. (5,75 kg)

U góry: Ekskluzywne wykończenie ze szkła
Przód: metalowa osłona

HDMI eARC (ulepszony kanał zwrotny audio)
Wejście optyczne
Gniazdo sieci Ethernet
Zasilanie
Wejście ADAPTiQ
USB (tylko do czynności serwisowych)
Przewodowy moduł basowy (opcjonalny)
Przewodowy IR Blaster (opcjonalny)

Zestaw wbudowanych mikrofonów do przechwytywania mowy

Pilot zdalnego sterowania: włączanie/wyłączanie, przyciski wyboru źródła (muzyka, TV, Bluetooth), głośność, wyciszenie, przyciski odtwarzania multimediów (pomijanie, odtwarzanie/pauza), przyciski zaprogramowanych ustawień

Obsługiwany format dźwięku: Dolby Atmos®, Dolby Digital, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus
Zgodność ze źródłem sygnału wideo: HDMI
Układ kalibracji dźwięku ADAPTiQ
Technologia Voice4Video™
Łączność SimpleSync™